Balgat Kuaför Salonu Dekorasyon İşimiz36

Balgat Kuaför Salonu Dekorasyon İşimiz

Balgat’ta Kuaför Salonu Dekorasyonu – ALAN İNŞAAT DEKORASYON

Ankara Balgat 100.yıl’da yeni açılacak olan kuaför salonu dekorasyon işlerine dahil olan aşağıdaki çalışmaları yapmak için değerli iş verenimiz Rıza beyle anlaşarak sözleşmemizi imzaladık. Kendisine bizi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz.

Balgat Kuaför Salonu Dekorasyon İşimiz – Her zaman ki gibi alnımızın akıyla gününde ve sözümüzde işimizi teslim edeceğimizden eminiz. Aşağıda iş anlaşmamızı ve işimize dair şimdiki görselleri inceleyebilirsiniz. Sizde bizimle anlaşarak tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınız için uygun fiyat teklifi ve tasarım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Balgat Kuaför Salonu Dekorasyon İşimiz

Yaklaşık 750 m2 olan iki katlı Balgat kuaför salonu işimiz için gerekli olan tüm ekip ve ekipmanlarımızı hazırladık. Bu görsellerin hemen altında yapılacak çalışmalarımızı, kullanacağımız malzemelerimizi ve tasarımlarımızı inceleyerek çok farklı kuaför salonu dekorasyonları ve projeleri üretebilirsiniz.

Alçıpan Bölme Duvarlar

Yukarıda yayınladığımız resimler, kuaför salonumuzun lavabo/wc’leridir. Bu banyo/wc’leri ortadan tam ölçüsünde alçıpan bölme duvarla ikişer ayrı mekan olacak şekilde ayıracağız. Tamamen demir kargas yaparak yeşil alçıpan vidalayacağımız alçıpan bölme duvarların yüksekliği 2.25 cm, kalınlıkları ise 8 cm olacak. Arasına taş yünü sıkıştırarak ses yalıtımını en aza indireceğiz. 2 adet giriş kapısı yerlerini ayrıca bırakacağız ve komple derz bantlarını çekerek alçı sıvalarını eksiksiz yapacağız.

Balgat Kuaför Salonu Dekorasyon İşimiz3
Balgat Kuaför Salonu Dekorasyon İşimiz3

Yukarıdaki görselde ise kapının sağ tarafına yine demir kargas sistemi ile kalınlığı 8 cm, yüksekliği ise kapı ölçüsünde panel duvar yapacağız. Yine aynı şekilde derz bantlarını çekerek alçı sıvalarını yapacağız.

Alçı tamirat, boya badana işleri

Balgat Kuaför Salonu Dekorasyon İşimiz10
Balgat Kuaför Salonu Dekorasyon İşimiz10

Alçı sıvaları genel anlamda eskiden yapılmış olan balgat kuaför salonu dekorasyon işimizde, komple alçı tamiratlarını yaparak elektrik ve su tesisat kırıklarını – tamiratlarını özenle yapacağız.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Sonrasında komple zımparasını yaparak boya astarını en az bir kat olmak üzere süreceğiz. Daha sonra komple istenilen renklerde istenilen duvar yüzeylerine ilk silikonlu silinebilen su bazlı iç cephe boyamızı süreceğiz ve fayans-seramik işlerimizin yapımına başlayacağız. Boya badana işimizin son katını ise seramik ve tavan siyah boya işlerinin bitmesinden sonraya bekleteceğiz.

Fayans – Seramik İşleri

Toplamda yaklaşık olarak 500 m2 yer seramik ve 50 m2′ de duvar fayans döşeme işimiz bulunmaktadır. Değerli iş verenimizin temin edeceği fayans-seramik malzemelerini istenilen zeminlere, istenilen şekillerde ve ölçülerde yapacağız. Derzlerini vererek, tüm süpürgeliklerini 10 cm olmak üzere eksiksiz olarak yapacağız.

Balgat Kuaför Salonu Dekorasyon İşimiz36
Balgat Kuaför Salonu Dekorasyon İşimiz36

60×60 ve 60×120 ölçülerindeki seramik-granitleri özenle tüm zeminlere döşeyeceğiz. Krem renk ve beyaz rengin kullanılacağı yer granitleri, mekana hem ferahlık, hemde genişlik kazandıracak. Ayrıca görsellik bakımından olsun, hijyen bakımından olsun temiz bir mekan görüntüsüne büyük katkıda bulunacak.

Dekoratif sıva uygulamaları

Bazı duvarlarda kalenin betonart malzemesi ile dekoratif sıva yapılarak istenilen desenleri istenilen duvarlara ayrı ayrı uygulayacağız. Alçı malası ve tirfil yardımıyla birbirinden bağımsız farklı desenlerde farklı duvar yüzeyleri oluşturacağız. Sonrasında üzerlerini gri renk ve tonları ile akrilik boya ile boyayarak farklı bir mimari çalışma olmasını sağlayacağız.

Balgat Kuaför Salonu Dekorasyon İşimiz18
Balgat Kuaför Salonu Dekorasyon İşimiz18

Özellikle oval kolon ve kirişlerde uygulayacağımız dekoratif sıva uygulamalarımızda iddialıyız. Balgat kuaför salonu dekorasyon işimiz içinde olan bu çalışmamız profesyoneli olduğumuz liste başı işlerimizden sadece bir tanesidir. Çok görsel ve modern bir salon olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Meşe Yapıştırma Rabıta işimiz

Balgat Kuaför Salonu Dekorasyon İşimiz37
Balgat Kuaför Salonu Dekorasyon İşimiz37

Yukarıdaki meşe rabıtaları 1.2 cm yapıştırma sistemi ile yaklaşık 210 m2 zeminlere söşeyeceğiz. Sonrasında 8 cm kendi süpürgeliklerini yaptıktan sonra 1 kat ithal cila ile cilalayıp bu işimizi bitireceğiz.

Balgat kuaför salonu dekorasyon işimiz ve bu işimize dair vermiş olduğumuz iş teslim süremiz 30 iş günüdür. Tüm malzemeler ve işçilikler anahtar teslim olarak bize aittir. Kullanacağımız tüm markaları, modelleri ve renkleri sözleşmemizde detayları ile birlikte belirttik. Tüm işlerimizde herşeyi açıkça yazıyoruz. Bunu yapmamızdaki maksat, müşterilerimizi huzur ve güven içerisinde rahat ettirmek ve söz unutulur yazı unutulmaz prensibimizi disiplinli bir şekilde uygulamaktır. Bu tür sözleşmeler her iki taraf için en hayırlı olandır.

Çalışmalarımız bittiğinde balgat kuaför salonu dekorasyon işimize ait olan son hallerinin de görsellerini yine bu sayfamızda detayları ile birlikte siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşacağız. Sizde tadilat ve dekorasyon işleriniz için bizimle çalışmak isterseniz, iletişim numaralarımızı 7/24 arayabilirsiniz. Ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabımızdan faydalanın. Bizimle tanışmadan karar vermeyin.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek faklı kuaför salonu dekorasyon fikirleri edinebilirsiniz;

Kuaför salonu dekorasyonları

Kuaför salonu tavan modeli

Erkek kuaför salonu dekorları

Ev Tadilat Fiyatları


kuaför salonu dekorasyon çalışmaları, kuaför salonu tasarımlarım, kuaför salonu dekor işleri balgat, balgatta kuför salonu dekorasyon firması, balgatta dekorasyoncu, balgatta tadilat şirketi

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)