Merak Edilenler (SSS)

Merak Ettikleriniz

* Anahtar teslim ev ve villa inşaatları. Mimari proje dosyaların hazırlanması. İç mimarlık hizmetleri. Proje takip, kontrol ve onay işlemleri. Komple evi mutfak ve banyo tadilatları. Her türlü inşaat, tadilat ve dekorasyon hizmetleri.

Ankara ve Antalya başta olmak üzere tüm şehirlerde hizmetlerimizi sunuyoruz. Fiyat farkı gözetmiyoruz. Farklı şehirler için, işin büyüklüğü, ulaşım, konaklama ve diğer giderlerimizi karşılayacak kapasitede olmalı.

Maalesef sürekli değişen malzeme fiyatlarını takip edip, sürekli sayfalarımızı güncellemek hayli zor ve zaman alıcı. En net ve gerçek inşaat, tadilat ve dekorasyon fiyatlarımız için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.
(0850 495 0 552)

Evet. Anahtar teslim betonarme ev ve tadilat kampanyalarımız daimidir. Paket seçeneklerimiz güncel olarak düzenlenmektedir. Sitemizde yazılı paket fiyatlarımız süresiz ve daimidir.

Evet. Tek elden her türlü inşaat, tadilat dekorasyon ihtiyaçlarınızla biz ilgileniyoruz. Diğer firmalar gibi dışarı iş satarak ayrıca komisyonlar almıyoruz. Kendi ekip ve ekipmanlarımızla anahtar teslim olarak tüm projelerimizi teslim ediyoruz. Böylelikle daha başarılı sonuçlara çok daha ekonomik fiyatlarımızla ulaşabiliyoruz.

Bizi tercih etmeniz için bir çok sebep var. İletişim numaralarımızdan bizleri arayarak bilgiler alabiliyorsunuz. Ücretsiz keşif hizmetimizi yerine getiriyoruz. Hızlı ve ekonomik fiyat teklifimizi sunuyoruz. Kabul ettiğiniz taktirde hemen resmi ve detaylı sözleşmemizi hazırlayarak imzanıza sunuyoruz. Söz verdiğimiz gün işimize başlıyor, söz verdiğimiz günde bitiriyoruz.

Biz diğer firmalar gibi yarısını işimize daha başlamadan önden almıyoruz. Hakediş usülü çalışıyoruz. Ön ödeme almıyoruz. Böylelikle siz değerli müşterilerizin huzuru ve memnuniyetini diğer konularda olduğu gibi, bu konuda da sağlamış oluyoruz.

Merkez ofisimiz Çankaya Ankara’da. Antalya Döşemealtı’n da da yeni şubamizi açıyoruz. Fakat biz sürekli şantiyelerimizde bizzat çalıştığımız için ofiste oturan firmalardan değiliz. Bu yüzden randevu gün ve saatimizi önceden belirlemeliyiz.

Ürün satışımız yok. Fakat siz değerli müşterilerimiz ve kaliteli tedarikçileri buluşturarak aracılık hizmeti sunuyoruz. Biz bu aracılık hizmetimizden ayrıca komisyon almıyoruz.

Villanızın Tasarımını Değiştirmek mi İstiyorsunuz? Boş Arsasına Muhteşem Bir Villayla Kim Değer Katmak İstemez ki ?Hislerinize Tercuman Olmaya Çalışacağım Çünkü:

Villa dekorasyonları bizim işimiz. 30 yıllık tecrübemiz, konusunda uzman personellerimiz, çağdaş ekip ve ekipmanlarımız ile ekonomik fiyat aralıklarında daima hizmetinizdeyiz.

DEVAMINI OKU >

Kuaför salonu dekorasyonları nasıl yapılır? Kuaför ve güzellik salonu dekorlarında nelere dikkat edilmelidir? Kuaför salonu dekorasyonlarında yapılan büyük hatalar nelerdir? Kuaför ve güzellik salonu dekorasyon modelleri. Kuaför salonu dekorasyon fiyatları ve maliyet hesaplamaları.

25 yıllık tecrübemiz, konusunda uzman ekip ve modern ekipmanlarımızla her zevke, tarza, bütçeye ve kitleye hitap ediyoruz. Ekstrem, farklı model, tasarım ve dekorasyon uygulamalarımızla hizmetinizdeyiz.

DEVAMINI OKU >

Düğün salonu tasarım, uygulama ve anahtar teslim çalışmalarımız. Düğün salonu dekorasyonları nasıl yapılır? Düğün salonu dekorasyonlarında nelere dikkat edilmelidir? Düğün salonu dekorasyonlarında yapılan büyük hatalar nelerdir?

Yurt içi veya yurt dışında anahtar teslimi düğün salonu dekorasyon işleriniz için profesyonel ekip ve ekipman ihtiyaçlarınız için sizlere bir telefon kadar yakınız. Her kitleye, tarza, amaca ve bütçeye uygun muhteşem düğün salonu dekorasyonları konusunda 30 yıldır hizmet vermeye devam ediyoruz.

DEVAMINI OKU >

Restoran dekorasyonları – Modern, kaliteli ve şık restaurant dekorasyon, tasarım ve uygulamalarını profesyonel olarak yapıyoruz. Mekana ve amaca uygun komple Restaurant Dekorasyon mobilya, masa sandalyeleri, mini ve standart  bar mobilyaları, loca koltuk ve aksesuarları imalat ve montajı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şık ve modern bir dekorasyon tasarımı ve işçiliği, en az yiyecek ve içecekler kadar önemlidir. Unutmamalıyız ki değerli müşterilerimiz bu tür mekanlara hem gözlerini hemde karınlarını doyurmaya gelirler. Sadece yemeklerimizin ve içeceklerimizin tadı ve görselliğinin güzelliği yeterli değildir. Etrafa her baktıklarında kendilerini verilen önemi ve değeri tüm dekorasyon çalışmalarında açıkça görmelidirler. Bu ilgi ve önemi gören bir müşteri daimi olacak ve çevresinde sizin reklamınızı her zaman yapacaktır. Restoran dekorasyonları bizim işimiz…

DEVAMINI OKU >

Kreş dekorasyonları nasıl yapılır? Kreş mobilyaları ve oyuncakları imalat satış. Kreş tasarım modelleri. Kreş iç dekorasyonlarında dikkat edilmesi gerekenler? Kreş dekorasyonlarında yapılan büyük hatalar nelerdir.

Kreş dekorasyonları – Anaokulu (Kreş) tadilat ve tasarımları konusunda deneyimli, yeterli donanıma sahip ekip ve ekipmanlar arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bizlere bir telefon ederek davet ediyorsunuz ve dilediğiniz görsellikte ve modernlikte kreş dekorasyonlarına hiç zorlanmadan ve çok ekonomik fiyatlarla kavuşuyorsunuz.

DEVAMINI OKU >

Cafe bar dekorasyonları nasıl yapılır? Bar ve cafe dekorasyonlarında dikkat edilmesi gerekenler? Cafe bar dekorasyonların da yapılan büyük hatalar nelerdir? Cafe bar dekorasyon modelleri.

Bar dekorasyonlarında farklı fikirler, modern tasarımlar ve ekonomik çözümler arıyorsanız bizimle çalışmaya ne dersiniz? Muhteşem bar dekorasyonları için bizimle iletişime geçmeden kararınızı vermeyin.

DEVAMINI OKU >

Kafeterya dekorasyonları – Brasserie, Bistro, Taverna, Ostarie, Trattorie, Restaurant, Kafeterya, Bar, Cafebar, Club, Disco, Casino, Pub, Düğün Salonu ve Lokanta tasarım, uygulama ve dekorasyon çalışmaları konusunda bizi tercih etmeniz için bir çok sebep var.

Kafeterya dekorasyonları – Farklı, kaliteli, modern, amaca hizmet eden ve keyifli kafeterya, kahve evi, bistro ve cafe dekorasyonları tasarım ve uygulama çalışmaları bizim işimiz. Anahtar teslim kafeterya dekorasyonları için bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin. Müşteri hizmetleri numaralarımızı arayarak keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

DEVAMINI OKU >

Ofis Dekorasyonları nasıl olmalıdır;

Ofislerimiz, işimizin ve hayata bakışımızın en belirgin göstergesidir. Kişisel başarının yanı sıra, iş disiplinimiz ve iş ahlakımızın yansıdığı birer ayna gibidir. Her zaman temiz, her zaman modern ve her zaman kaliteli olmalıdır. Gerek bizi ve gerekse ziyaretçilerimizi memnun edecek ve güven verecek şekilde dizayn edilmelidir. Ofislerimiz modern ve şık bir mekan olmalıdır. Ofiste bizleri ziyaret eden müşterilerimiz veya misafirlerimize güven aşılamalı ve ferah bir ortamda bulunmanın keyfini yaşamalıdırlar. Bu güven ve rahatlık hissini uyandıran tavan ve duvar dekorasyonları, iç açıcı açık renkler, modern mobilyalar ve rahat ofis koltuklarından oluşan bir işyeri oluşturmalıyız.

DEVAMINI OKU >

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Hemen Teklif Al.
Hemen teklif alın.
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.