Kullanılan dekorasyon malzemeleri, her ne kadar uygulamalar aynı olsa da mekanı diğerlerinden çok farklı ve değişik gösterebiliyor. Bunun için tek yapmamız gereken dekorasyonda tamamen özgür düşünmek ve radikal davranmak hepsi bu.

Farklı banyo dekorasyon modelleri – Monoton ve klasik modellerin dışına çıkarak, herşeyi ile farklı ve tamamen size hitap eden banyo dekorasyonları yaratabilmek için yapmanız gerekenleri kısaca sizlere anlatmak ve fikirlerimizi paylaşmak istiyoruz. Yapmış olduğumuz basit fakat farklı banyo dekorasyon modelimizi de bu amaçla sizlerle paylaşmayı uygun gördük.

Günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atacağınız banyonuzun, evinizdeki en güzel oda olamayacağını kim söylüyor? Evet, boyut olarak kısa olabilir, küçük olabilir, ama tasarlama yeteneklerinizle birleştiğinde sizin için bir banyodan daha fazlasını yapabilir. Burada, banyolarınızı ve tuvaletlerinizi yenilemeniz, yeniden dekore etmeniz ve canlandırmanız için sizi motive edeceğini düşündüğümüz en iyi banyo dekoru fikirlerimizi sizinle paylaşıyoruz. Her bütçeye ve tarza uyan bu yeni fikirler, alanınıza yeni yüzeyler, süslemeler, avizeler, kilimler, aydınlatmalar ve daha fazlasını eklemek için sizi heyecanlandıracak.

Ama aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda yaratıcı fikir varken, nereden başlamalısınız? Dekor delisi ailesi olarak biz sıfırdan başlamanızı öneririz. En iyi banyo dekorasyon fikirlerimizi inceledikten sonra, spa esintili detaylar, dresuarlardan yapılmış makyaj masaları, yeni perdeler, renk uyumlu aksesuarlar ve daha fazlasıyla mekanınıza yeni bir hava katın. 2021 yılının en sıcak banyo boyası renklerinden birini denemeyi de unutmayın !

Farklı Bir Banyo Dekorasyon Modeli

Yapmış olduğumuz en son (17.02.2018) işlerden bir tanesi olan bu farklı banyo dekorasyon modelimizi diğer banyo tasarımlarından ayıran tek özelliği kullanılan banyo fayans modelleri ve malzemelerinin renk olarak değişik olmasıdır. Bu küçük detay tüm banyoyu tamamen değiştirmiş olup, çok şık bir görsellik sunmuştur.

Banyo Yenileme Fikirleri

Banyonuzun evinizdeki en güzel oda olamayacağını kim söylüyor? Evet, boyut olarak kısa olabilir, küçük olabilir, ancak eksik görünen banyolar, giyinme ve yeniden tasarlanma yeteneklerini telafi etmekten daha fazlasını yapar. Burada, banyolarınızı ve tuvaletlerinizi yenilemeniz, yeniden dekore etmeniz ve canlandırmanız için sizi motive edecekleri umuduyla en iyi banyo dekoru fikirlerimizi sizinle paylaşıyoruz.

Her stile, tarza ve bütçeye uyan bu yeni fikirler, alanınıza yeni yüzeyler, süslemeler, avizeler, açık ampuller ve daha fazlasını eklemek için sizi heyecanlandıracak. Banyo tadilatlarının maliyetli olabileceği maalesef inkar edilemez, bu yüzden gerçekten fark yaratan, bütçeye uygun yeni dekor fikirleri bulmamız gerekir. Hayallerimizdeki pençe ayaklı küvette savurganlık yapamamak, banyolarımıza büyük bir tasarım yükseltmesi yapamayacağımız anlamına gelmez.

Taze ve şık iç mekanları biraz daha erişilebilir hale getirme çabası içinde, ucuz ve şık banyo stil ipucu ve hilesine dikkat çekiyoruz. Ama aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok yaratıcı fikir varken, nereden başlamalısınız? Sıfırdan başlamanızı öneririz. En iyi banyo karosu fikirlerimizi inceledikten sonra yeniden tasarlanmış makyaj masaları, yeni perdeler, renk uyumlu aksesuarlar ve daha fazlasıyla mekanınıza yeni bir hava katın.

Son Trend Banyo Dekorasyonları

Banyo gerçekten evin en önemli odalarından biridir. Sağlık ve hijyeni korumak için her gün kullanıyoruz, ayrıca her sabah hazırlanıyoruz. Küçük bir alan olsa da, banyonun günlük hayatımıza kesinlikle büyük etkisi vardır. Banyonuzda köklü bir değişiklik yerine daha ince bir tazeleme arıyorsunuz. Durum buysa, alanınızı yenilemeye başlamadan önce büyük ölçekli bir tadilat beklemenize gerek yok!

Günümüzün modern banyoları, günün gerginliğini gidermek için bir sığınak ve dinlenme yeri haline geldi. Basit banyo tasarımının çağları çok uzakta, günümüzde havlu ısıtıcısı, sabunluklar, duvarlarda ve tavanda başlıklı duşlar, jakuziler, televizyon için yer ve diğer pek çok olanak gibi yeni trendler ve aksesuarlar göze çarpıyor. Banyonun yenilenmesi zaman ve paraya yapılan büyük bir yatırımdır, bu nedenle başlamadan önce her şeyi planlamak önemlidir.

Güncellemeden önce bir bütçe belirlemeli ve doğru tasarımcıyı aramalısınız. İlhama ihtiyacınız varsa, burada ne istediğinizi ve neye ihtiyacınız olduğunu net bir şekilde belirlemenize yardımcı olmak için modern banyo iç dekor trendlerini göstereceğiz. Çağdaş duş odası fikirlerinden şık, mermer stillere ve lüks tasarımlara kadar alanınız için en iyi görünümlerden bazılarını bulduk. Bu modern güncellemeler ve banyo trendleri, banyo alanınıza anında canlılık katacak.

Eski Fayansları Sökmek ve Hafriyat Çalışmaları

Diğer banyo tadilat çalışmalarımızda olduğu gibi bu işimizde de tüm eski tesisatları ve eski fayansları sökerek işimize başladık. Sonrasında temizlik ve hafriyat çalışmalarımızı tamamladıktan sonra yeni ve farklı fayans modellerimizi döşemeye başladık.

Yeni Fayans Montajı ve Tesisat İşleri

Yeni teslim etmiş olduğumuz farklı banyo dekorasyon modelleri arasında yerini alan bu çalışmamızın teslim aşamasından sonraki görsellerini aşağıda incelemenize sunduk. Umuyoruz ki siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için faydası olabilsin. Siyah ve beyaz renk tonlarının hakim olduğu bu banyo dekorasyon modelimizde bizleri güvenerek işlerini yapmamız için anlaşma yapan sayın müşterimiz Gülay hanıma teşekkür ediyoruz. İyi günlerde kullansınlar İnşaAllah.

Bu sayfamız dışında diğer banyo tadilat ve dekorasyon, fayans çalışmaları ve modelleri hakkında geniş bilgiler ve detaylı bilgilerin sunulduğu sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin.

Banyo tuvalet ve mutfak fayans yenileme

Banyo duvar kağıtları

Yeni Banyo Tadilat Çalışmamız

Banyo dekorasyonları bizim işimiz

Ev Tadilat Dekorasyon

Ev Tadilat Fiyatları


Farklı banyo dekorasyon tasarımları, değişik banyolar, değişik fayanslı banyolar, farklı dekorlu banyo resimleri, farklı ve değişik banyo görselleri