Komple ekonomik ev tadilat paket seçeneği

Zonguldak’ta Tadilat ve Dekorasyon Hizmetleri

Harabe durumda olan ve yıllardır kullanılmayan dairesini, oturulabilecek lüks bir ev haline getirmemiz için bizimle anlaşma yapan ve güvenen değerli yeni müşterimiz Dilber Hanıma çok teşekkür ediyoruz.

Neredeyse tamamen yıkıp yenileyeceğimiz daireye ait tadilat bilgileri, detayları ve adım adım dekorasyon görsellerini işimiz ilerledikçe güncelleyeceğimiz bu sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Zonguldak’ta Tadilat ve Dekorasyon Hizmetleri – Bu işimizde vermiş olduğumuz teklifimizi, yapmış olduğumuz olduğumuz tadilat sözleşmesini tüm açıklığıyla inceleyebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizi ve dekorasyon işi yaptıracak olan araştıran ziyaretçilerimizi bilgilendirme amaçlı bu sayfamızı yayınlıyoruz. Umarız faydalı oluruz ve başarılı dekorasyon sonuçları elde etmenize katkıda bulunuruz. Zonguldak’ta tadilat ve dekorasyon hizmetlerimize bir yenisini daha ekliyoruz.

T   E   K   L   İ   F

Adres:……./………/…………../ no.lu dairenin anahtar teslim tadilat ve dekorasyon çalışmalarına ait olan iş ve fiyat teklifidir(23.07.2018)

YAPILACAK İŞ (TAAHHÜT)

MUTFAK: Yapılı olan mutfak eski taşlık kırılacak. Mutfak kapısı ve penceresi kırılaracak. Kırılan dış mutfak duvarı yerine yeni duvar örülerek ön ve arka sıvaları eksiksiz yapılacak. Tüm mutfak tavan ve duvar yüzeyleri çentiklenerek alçı sıva astarı sürülecek, tüm köşe merkezlere alçı köşebentleri terazisinde takılarak alçı sıvası boyaya hazır hale gelecek şekilde tavan ve duvarlar komple yapılacak. İstenilen renk silinebilen silikonlu boya badanası yapılacak. Mutfak tezgah arasına istenilen ve beğenilen renk ve modeldeki fayanslar yapılacak. Beğenilen ve istenilen renk, model ve tasarım mutfak dolabı lake kapak (1.sınıf) olacak şekilde yapılacak. Mutfak tezgahı ise granit mermer olacak şekilde (1.sınıf) istenilen renkte yapılacak.

BANYO: Banyo iç duvarı kırılacak ve hol ara kapısı hizasında yeni duvar örülerek banyo genişletilecek. Banyo içinde yapılı olan herşey sökülecek. İstenilen renk ve modelde tüm zemin ve duvarlar seramik-fayans yapılacak. Gömme rezervuar (Klozet), duşakabin (tekneli), banyo dolabı (çamaşır makinesini içine alacak şekilde)yapılarak tavanına nemden etkilenmeyen tavan kaplaması yapılacak.

GİRİŞ-HOL: Giriş olarak planlanan yerdeki pencere/kapı sökülerek duvar örülecek. İç ve dış sıvası eksiksiz yapılarak istenilen renk ve model çelik kapı yapılacak. Tavanda yapılı bulunan fazlalık beton kırılarak gereken tamiratı yapılacak. Modern bir asma tavan tasarımı uygulanarak ortada kalan derinlik kaybedilecek. Tüm tavan ve duvarlar terazili ve pürüzsüz olarak alçı sıva yapılarak istenilen renklerde boyanacak. Giriş hol zemini istenilen renk ve modelde granit döşenecek. İçerde bulunan wc tüm duvarları tavana kadar yeni seramik-fayans kaplanacak. Tavanına tavan kaplama yapılacak. Wc taşı değiştirilecek. Penceresine uygun ölçülerde menfez takılacak.

SALON-ODALAR: Salonda bulunan kolon-kirişe lüks kemer yapılacak. Salona dahil olan banyo-oda küçük hol giriş kapısı iptal edilerek salona yapılacak kemerin aynısı yapılacak ve bütünlük sağlanacak. Salon tavanına lüks led ışıklı asma tavan yapılacak. Tüm salon ve odaların tavan ve duvarlarına pürüzsüz ve terazili alçı sıvaları yapılacak. İstenilen renklerde silinebilen DYO marka silikonlu boya ile boyanacak.

YER DÖŞEME/LAMİNAT: Tüm daire içi zeminlerinde bulunan ahşap döşemeler sökülerek hafriyatları atılacak. Çıkan zemini mastarlı ve terazili bir şekilde beton tefsiyeleri yapılarak düz bir zemin oluşturulacak. Sonrasında istenilen ve beğenilen renk, model laminat parkeler (AGT) yapılacak. 6’lık süpürgelik ve 2’lik şilteli olacak. Zonguldak’ta tadilat ve dekorasyon hizmetleri sözleşmemizi dikkatle okuyunuz.

PENCERELER: Tüm pencereler sökülerek, yerine PVC Fıratpen marka olarak değiştirilecek ve sineklikleri takılı olacak. Banyo ve wc pencerelerine metal menfez (beyaz) takılacak.

İÇ KAPILAR: Tüm daire iç kapıları sökülerek, yerlerine istenilen renk ve modelde Amerikan Panel kapılar yapılacak. Tüm kilit, kol ve menteşeleri çalışır halde tam ve eksiksiz olarak montaj edilecek. Banyo ve wc kapı eşik mermerleri takılacak.

ELEKTRİK TESİSAT: Tüm daire içi ve dışı ilgili elektrik kabloları, anahtar ve prizleri, sigorta ve sigorta kutuları sökülerek tamamen yenilecektir. İstenilen ve gerekli yerlere ihtiyaçlara göre yeni prizler, enternet, telefon ve tv anten kabloları anahtar ve prizleri çekilecektir. Tüm elektrik tesisat kabloları ve düğme-prizleri çalışır halde tam ve eksiksiz olarak teslim edilecektir.

DIŞ-SAHANLIK: Daire dış giriş(sahanlık zemin tefsiyesi yapılarak istenilen renk ve modelde karo döşemesi yapılacak. Pencere dış önlerine denizlik mermerleri yapılacak. Dış duvarları yine istenilen renklerde boyanacak.

KIRIM-HAFRİYAT: Tüm çalışmaları esnasında kırım, söküm, hafriyat toplama ve atma işlerinin tamamı taşeron firmaya aittir.

Zonguldak’ta tadilat ve dekorasyon hizmetleri sözleşmemizin diğer detayları;

İŞİN SÜRESİ : Başlama tarihinden itibaren 25 iş günü
İŞİN ÖDEMESİ:
TEKLİF: 55.000 TL


Aşağıdaki sayfalarımızı da ziyaret ederek Zonguldak’ta tadilat ve dekorasyon hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Nuray Hanımın Dairesini Tamamen Yeniliyoruz

Ev Tadilat Fiyatları

Anahtar Teslim Ev Fiyatları

Devam Eden İşlerimiz

zonguldakta daire tadilat şirketi, zonguldakta dekorasyon firması, zonguldak komple anahtar teslimi ev tadilatı, zonguldak ev yenileme, zonguldakta evimi tadilat yaptırmak istiyorum

WhatsApp Bilgi Al
7/24 Müşteri Hizmetleri
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz. 7/24 Müşteri Hizmetleri.