Videolar 10 Bölüm

Tadilat ve dekorasyon projelerimize ait videolarımızı sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Videolar 10. bölüm sayfamızda yapmış olduğumuz güncel çalışmalarımızı izleyebilirsiniz.

Videolar 10. Bölüm – İç ve dış dekorasyon konularında merak ettiğiniz tüm sorularınıza videolarımızı izleyerek cevaplar bulabilirsiniz. Farklı tadilat konuları ve fiyat tekliflerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Artık videolarımıza geçebiliriz. Keyifli olacağını düşünüyoruz.

Videolarımız 10. Bölüm

Led ve Spot Aydınlatmalı Alçıpan Asma Tavan Çalışmamız Bitti

Tüm daire tavanlarına alçıpan asma tavan yaparak led ve spot aydınlatma yapıyoruz. Modern ve şık bir tavan dekorasyonu oldu. Müşterimize hayırlı uğurlu olsun.

Komple Banyo Tadilat ve Dekorasyon Projemiz

Ümitköy Beysukent’te komple anahtar teslim banyo tadilat çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Tüm yapım aşamalarını dekordelisi videolar sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bittiği zaman yine bu sayfamızda banyomuzun son halini izleyebileceksiniz. Sayfalarımızı sıklıkla güncelliyoruz.

Asma Kat Yapıyoruz

İki katlı bir dubleks daireye asma kat yapıyoruz. Üst kata yeni ve kullanışlı oda oluşturarak, daha kullanışlı ve büyük bir daire haline getiriyoruz. Komple tadilatını yaptığımız dairenin asma kat uygulama ve imalatını burada sizinle paylaşıyoruz.

Komple dubleks daire tadilatımıza devam ediyoruz

7 gün önce başladığımız komple daire tadilat projemize hızla devam ediyoruz. Tüm yapım aşamalarını videolar sayfalarımızdan takip edebilirsiniz. Güncel olarak çalışmamızı aşağıdaki videomuzda izleyebilirsiniz.

Bir Başka Banyo Tadilat Çalışmamız

Güncel olarak tüm projelerimizi sizlerle paylaşmanın gururunu yaşıyoruz. Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon bizim işimiz. Sizlerle youtube kanalımızda paylaştığımız banyo tadilat fiyatları ve tasarımlarımızı görünce çok şaşıracağınızı düşünüyoruz. Bu fiyatlara bu kalite olmaz mı diyorsunuz? Bizimle tanışmadan karar vermeyin.

Banyo Tadilat Projemize Başladık

Beysukent’te bulunan banyosunu tadilat yapmamız için bizi tercih eden değerli müşterimize teşekkür ederiz. Dekordelisi Mimarlık olarak en iyi hizmeti sunacağımızın garantisini vererek çalışmalarımıza başlıyoruz. Banyomuzun eski halini izleyebilirsiniz. Son halini yine sayfamız içinde bittiğinde sizlerle paylaşacağız. Banyo tadilatı bizim işimiz.

Eski daireyi tamamen yeniliyoruz

Oturulamayacak kadar eski ve uzun yıllardır kullanılmayan bir daireyi baştan aşağı yeniliyoruz. Neler yaptığımızı, nasıl çalıştığımızı, hangi malzemeleri kullandığımızı ve tadilat fiyatımızı iletişim numaralarımızı arayarak bizden öğrenebilirsiniz.

Bir banyoyu daha tamamen yeniliyoruz

Tamamen kırıyoruz, yıkıyoruz, söküyoruz ve yeniliyoruz. Tüm tesisatlar, fayanslar, vitrifiyeler, tavanlar, duvarlar ve zeminleri komple değiştiriyoruz. İşimiz kısa sürede bitecek ve modern bir banyo yaratacağız. Hemde çok uygun fiyatlarla.

Çatıyı modern bir teras kat yapıyoruz

20 yıllık bir binanın kiremit çatısını tamamen kaldırıp modern bir teras kat yapıyoruz. Yine anahtar teslim çalıştığımız bu projemizde ekonomik fiyatlarımız ve disiplinimizle müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Komple ev tadilat projemiz hızla devam ediyor

A’dan z’ye değiştireceğimiz dairede yıkmadık, kırmadık ve değiştirmedik hiç bir yer bırakmayacağız. Videomuzu izlediğinizde tadilat ve dekorasyon adına nelerin yapıldığını ve zorluklarını izleyebilirsiniz.

Bizi izlemeye devam edin

Videolarımıza devam edeceğiz. Yapmış olduğumuz bu çalışmalarımızın son hallerini yine videolarımız sayfalarının devamında izleyebilirsiniz. Diğer tadilat ve dekorasyon videolarımızı aşağıdaki sayfamızda takip edebilirsiniz. Tadilat fiyatları hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

VideolarımızTadilat fiyatları

Related Posts

güncel-videolarımız-2023

Güncel Videolarımız

Dekordelisi ailesi olarak projelerimize ait videolar serimize devam ediyoruz. Sıklıkla çalışmalarımıza ait inşaat, tadilat veDevamını oku

Yaşam ve Evren Hakkında İddialı Sorular

Yaşam ve Evren Hakkında İddialı Sorular

Merhaba. Sorumu sormadan önce, müsadenizle çok önemli olduğunu düşündüğüm bir kaç konuyu sizlerle paylaşmak istiyorum.Devamını oku

Sundurma Nasıl Yapılır

Bu makalemizde sizlere bina giriş sundurması nasıl yapılır onu anlatacağız. Detaylı bilgiler, görseller ve videolarDevamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *