İş yeri tadilat işleri yapmış olduğumuz keşif videomuz ve değerli müşterimize sunmuş olduğumuz fiyat teklifimizi bu sayfamızda inceleyebilirsiniz. Kendisine garantili ve kaliteli bir sonuç sözü veriyoruz.

Tadilat Fiyat Teklifimiz ve Keşif Hizmetimiz – Daha önceden farklı bir sökterde hizmet veren iş yerinin, yeni yapılacak olan iş için baştan aşağı değiştirilmesine yönelik yapmış olduğumuz keşif ve fiyat teklifimizi incelemenize sunuyoruz. Yapılacak işler, kullanılacak malzemeler ve birim fiyatlarına ilişkin detaylı bilgileri ve görselleri incelerken farkımızı sizde göreceksiniz. Bize internetten ulaşarak fiyat teklifi isteyen değerli müşterimiz Erdinç beye teşekkür ediyoruz.

Keşif Video

T E K L İ F F O R M U

Taahhüt – Yüklenicinin Sorumlulukları

Yüklenici firma Dekor Delisi Mimarlık, fiyat teklifini anahtar teslim olarak (Malzeme + işçilik) düzenlemiştir. Yapılacak tüm işlerde kullanılacak olan her türlü malzeme, işçilik, hamaliye, ameliye, iaşe, konaklama, ulaşım, nakliye, SGK, iş güvenlik kaideleri, iskele kurulum – söküm, kırım, hafriyat ve moloz atımı işleri tamamen yüklenici taşeron firmaya ait olup hiç bir şekilde işverenden ücret / bedel talep edilemeyecektir. Çalışmalar esnasında oluşabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan tamamen taşeron firma sorumludur. Belirtilen işler dışında ekstra malzemeler ve işçilikler talep edildiğinde işveren ve taşeron arasında ayrı bir bedel üzerinde anlaşılacaktır.

İmalatlar – Uygulamalar – Malzemeler

Kırım – Hafriyat İşleri

Çalışmalara başlamadan önce ve iş teslimi sonrasında; Projesine uygun olarak yapılması istenilen tüm işlerin öncesinde, kırım, söküm, hafriyat ve moloz atım işlerinin eksiksiz olarak yapılması ve belediyenin izin verdiği çöp alanlarına atılması.

Asma Köprü İmalat ve Montaj

Projesine uygun olarak çelik asma köprünün yapılması. Bina bağlantı birleşim yerinde giriş kapısı için gereken kırımın yapılarak projede belirlenen kapının imalat ve montajının eksisksiz yapılması.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Bu Yılın Moda Badana Renkleri

Seramik – Fayans İşleri

Projede belirlenen tüm zemin ve duvarlara (655 m2) 60 x 60 ölçülerinde seramik/fayansların yapılması. Montajı yapılacak olan fayans/seramiklerin renk, model ve döşeme şekli projesine uygun olarak yapılacaktır. Süpürgelikleri, döşenen malzemeye uygun (standart) biçimde yapılacak. Duvar seramikleri metal merkez köşebentleri eksiksiz takılacak. Projesine uygun renklerde derzleri verilecek ve genel kaba temizlikleri yapılacak.

Bölme Duvar İşleri

Projesinde belirlenen (100 m2) tüm oda bölmelerine çift taraf olmak üzere (75’lik alüminyum profil kargas, çift taraf beyaz alçıpan, 8’lik taş yünü yalıtım/izolasyon) alçıpan bölme duvarların yapılması. Derz yerlerinin bant çekilerek derz dolgularının yapılması, alçı sıvasının çekilerek boya badanaya uygun hale getirilmesi. Bölme duvar zemin birleşim ek yerlerine silikon çekilmesi ve alt yalıtımın sağlanması.

Alçı Sıva – Boya Badana İşleri

Tüm tavan ve duvarlarda bulunan kırık, hasarlı bölgelerin alçı sıva tamiratların yapılması. Gereken yerlerdeki alçıpan tamiratlarının eksiksiz yapılması. Alçı sıva ve tamiratların yapıldığı tüm yüzeylerin zımparasının yapılarak boya astarının vurulması. Tavanların DYO marka özel tavan boyası ile en az iki kat olmak üzere boyanması. Projede belirtilen duvarların iş verenin istediği renklerde silinebilen silikonlu su bazlı boya ile (DYO marka) boyanması.

Vinil (Deckon) Asma Tavan İşleri

Prejede belirlenen renklerde 60 x 60 cm ölçülerinde Deckon marka vinil kaplı asma tavan işlerinin tam ve eksisksiz olarak yapılması. Projesinde belirlenen yerlere aydınlatma sistemlerinin montajlarının yapılması. Aydınlatma sistemleri projesine uygun miktarda ve modelde yapılacaktır.

Clip-in Wc Metal Asma Tavan İşleri

Projesinde belirlenen renkte 30 x 30 metal clip-in metal asma tavanların eksiksiz olarak yapılması.

Röntgen Odası

Projesine uygun olarak röntgen odası yönetmeliğinde belirlenen 1 mm kurşun kaplama panellerinin yapılması ve kurşun levha kaplamalı röntgen odası kapısının yapılması.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Ev Dekorasyonunda Teknolojinin Zaferi

Alüminyum Doğrama İşleri

Projesine uygun olarak ve iş veren tarafından beğenilecek renk ve modelde alüminyum doğramalarının yapılması. Tüm kol, kilit ve menteşelerinin takılarak çalışır halde tam ve eksiksiz olarak teslim edilmesi.

Duvar Kağıdı İşleri

Projede belirlenen yüzeylere iş verenin onaylayacağı duvar kağıtlarını döşenmesi.

Wc Yapım İşleri

Toplam 4 adet projede belirtilen ölçü ve biçimde Wc’nin yapılması. Tüm pis ve temiz su alt ve üst yapılarının yapılması. Tüm vitrifiyelerin montajlarının yapılması ve çalışır hale getirilmesi.

Paslanmaz Korkuluk İşleri

Projesinde belirtilen merdivene paslanmaz korkuluğun imalatının ve montajının yapılması.

Elektrik / Tesisat / Mekanik İşleri

Projesinde belirtilen ünitlerin tüm elektrik tesisat alt ve üst yapılarının tam ve eksiksiz olarak yapılması. Gerekli tüm data bağlantıları, kamera ve güvenlik sistemlerinin tesisatları, aydınlatma/elektrik priz, düğme ve anahtarlarının projesine uygun miktarda ve şekilde yapılması ve çalışır halde teslim edilmesi.

Radyatör

Projede belirtilen marka ve modelde, belirtilen yerlere belirlenen sayıda ve ölçüde panel radyatörlerin alt yapısının hazırlanması ve montajlarının eksiksiz yapılması.

İŞİN FİYATI…………………………: 295.000 TL ( KDV Hariç)
İŞİN SÜRESİ………………………..: 50 İş Günü
İŞE BAŞLAMA TARİHİ………..: ……………………………….
İŞ TESLİM TARİHİ………………: ……………………………….
İŞİN ÖDEMESİ…………………….: Başlangıç %30 – Orta %40 – Teslim %30 (Son %30 6 aya kadar vade olabilir)


Aşağıdaki sayfalarımızı da ziyaret ederek vermiş olduğumuz diğer fiyat tekliflerimizi inceleyebilirsiniz.

teklif ve keşif hizmetleri, tadilat keşif ve teklif almak, keşif yaparak teklif vermek,tadilat fiyatları,komple tadilat fiyatları,evi yenileme maliyeti,