Sincanda ev tadilatı

Sincanda Ev Tadilatı

Ankara Sincan’da Ev Tadilatı – Sincan’da boya ustası

Sincan’da Ev Tadilatı – Sincan başta olmak üzere tüm Ankara genelinde boya badana hizmetlerimize ekonomik fiyatlarımız ve kaliteli işçiliğimizle devam ediyoruz.

Sincan’da Ev Tadilatı – Daire ve iş yerlerinizi temiz işçiliğimiz, garantili malzemelerimiz ve çağdaş ekipmanlarımızla uygun maliyetlere yapıyoruz. Alan İnşaat Tadilat ve Dekorasyon Şirketi olarak ayrıca anahtar teslim komple ev tadilat hizmetlerimizle hızla devam etmektedir.

Sincan’da Ev Tadilatı

Aşağıda yeni bitirdiğimiz Sincanda boya badana işimize dair görselleri ve detaylı bilgileri inceleyebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek Sincan’da boya ustası arıyorsanız ve bu konuda ihtiyacınızı ekonomik ve kaliteli bir şekilde karşılayabilmek istiyorsanız 7/24 iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. İşte son çalışmamıza ait görsellerimiz.

Bu boya badana işimizde, yatak odası, mutfak ve salonda farklı renkler kullanarak değişik bir hava yaratmak istedik. Değerli müşterimizin zevkine uygun ve kendi seçmiş olduğu boya badana renkleri ve markalarını kullandık. Boya markası olarak her zaman ki gibi DYO Technoplast silinebilir silikonlu boya kullandık. Ayrıca mutfak tavanına ve yatak odası tavanına ayrı ayrı ve farklı asma tavan tasarımı yaptık ve uyguladık. Tamamen müşterimizin kendi zevk ve tarzına uygun olarak özenle yapmış olduğumuz alçıpan asma tavan çalışmalarımızın elektrik tesisat işlerini de tamamladıktan sonra boya badanasını bitirdik.

Anahtar teslim komple ev tadilat şirketi olarak her türkü iç dekorasyon işlerinizi özenle yapıyoruz. Bu işimizde ayrıca mutfak dolaplarını da yeniledik. Tavan ve duvar renklerine uygun olmasını sağladık. Mutfak dolabı kapakları balon kapak olarak yapıldı. Müşterimizin bütçesini fazla zorlamamaya çalıştık. Mutfak tezgahı olarak ise mermerit kullandık. Balon kapakları beyaz, tac ve alt eviye dolabını da yine tavanda kullandığımız bayrak kırmızı renginde yaptık. Tezgah arası fayanslarını da yine müşterimizin zevkine uygun şekilde yaptık.

Sincan’da ev tadilat çalışmamızda ayrıca komple mutfak tesisatını yeniledik ve kombi bağladık. Kombi tesisatı ve projesini tasarlayıp, projeye uygun olacak şekilde yaptık. Daha sonra kombi projesinin BaşkentGaz’ da takip ederek onaylanmasını hızlandırdık ve doğalgaz saatini tekrar açtık. İşimizi gününden yaklaşık 5 gün önce bitirip, her şeyi sorunsuz ve çalışır halde değerli müşterimize teslim ettik.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin;

Sincan komple ev dekorasyon

Sincan Kartonpiyer

Sincan Asma Tavancı

Sincan Boyacı

Sincanda ev tadilatı
Sincanda ev tadilatı

Sincanda boya ustası, sincanda ev tadilat ustası, sincanda evimi boyatmak istiyorum, dekorasyoncu arıyorum sincan, boyacı arıyorum sincan, tadilat şirketleri sincan

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)