Dekordelisi ailesi olarak bazı projelerimizi video sunum olarak sizlerle paylaşmaya önem gösteriyoruz. Youtube sayfamıza abone olarak, güncel videolarımızı takip edebilirsiniz. İnşaat, tadilat ve dekorasyon çalışmalarımıza dair videolarımız hakkında daha fazla bilgi, fiyat ve nasıl yapıldıkları konusunda 7/24 iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

Projelerimize dair videolar sayfamızda bulunan sunumlar, yotube sayfamızda da mevcuttur. Burada her zevk, tarz ve bütçeye göre dekorasyon alternatifleri fazlasıyla var. İçeriklerimiz tamamen kendi çalışmalarımızdan oluşmaktadır. 30 yıllık tecrübemiz, ekonomik fiyatlarımız ve modern tasarımlarımızla her zaman yanınızdayız. İşte güncel videolarımızdan bazıları!

Ev Tadilatı Böyle Yapılır

Mutfak Böyle Yenilenir

Banyo Böyle Yenilenir

Projemize Hızla Devam Ediyoruz (Bölüm 3)

Hobi Bahçesi Projemiz (Bölüm 1)

Hobi Bahçesi Projemiz (Bölüm 2)

Dekordelisi Çalışıyor

Yeni Bir Mutfak Projemiz Başlıyor

Biz profesyoneliz. Komple anahtar teslim ev ve işyeri dekorasyon hizmetlerinde kalitenin öncüsü olmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda yeni bir mutfak dekorasyon projemize ait detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Yönetim (Makam) Odası Tadilat ve Dekorasyon Projemize Başlıyoruz.

Lüks bir yönetim makam odası tasarımını hayata geçireceğiz. Bu videomuzda eski halini izleyebilirsiniz. İlerleyen videolarımızda tüm yapım aşamalarımızı ve detaylı bilgileri izleyebileceksiniz

Güzellik Salonu Dekorasyon Projemize Başlıyoruz.

Bayan kuaförü güzellik salonu dekorasyon projemize başlıyoruz. Eski ve şimdiki projemizemize başlamadan önceki natamam halini bu videomuzda inceleyebilirsiniz.

Ofis Dekorasyon Projemize Başlıyoruz

140 m2 ofis ve bölmeleri projemize başladık. Tüm yapım aşamalarımızı ve detaylı bilgilere web sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. DEKORDELİSİ.COM

Dekordelisi Çalışmalarından – Dekorasyon Bizim İşimiz

Dekordelisi olarak bazı çalışmalarımızı sizlerle paylaşmak istedik. Farklı ve modern bazı çalışmalarımız hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Ressam Çalışanımıza Ait Bir Kaç Duvar Çalışması

Ressamımız Eyüp beye emekleri için teşekkür ederiz. Bugüne kadar bir çok sanat eserine imzasını attı. Yapmış olduğu çalışmaları MP4 haline getirdik ve sizlerle paylaştık. izlerken büyük keyif alacağınızı düşünüyoruz Daha fazlası için bizimle iletişime geçiniz.

Banyo Dekorasyon Yapım Aşamaları – Banyo Fayans Döşeme

Banyo tadilat projemizden bir bölümünü bu videomuzda sizlerle paylaşıyoruz. Banyo fayansi nasıl yapılır adım adım yapım aşamaları. Dekordelisi olarak daha fazla bilgi için sizlere bir telefon kadar yakınız.

Tezgah Arası Fayans Nasıl Yapılır – Dekordelisi

Tezgah Arası Fayans Nasıl Yapılır? Adım adım yapım aşamaları bu videomuzda. Daha fazlası için bizimle mutlaka iletişime geçiniz.

Yapracık Tokide Anahtar Teslim Daire Tadilat Projemiz

Yapracık Tokide Anahtar Teslim Daire Tadilat Projemize Başladık. LED ışıklı asma tavan, komple duvar kağıdı ve mutfak dolabı yapıyoruz. Anahtar teslim komple daire dekorasyon projemizin son halini yine YouTube sayfamızda izleyebileceksiniz. Dah fazlası için iletişime geçiniz.

Prefabrik Çelik Ev Projelerimiz (1)

Prefabrik Çelik Ev Projelerimizin ilk bölümünü sizlerle paylaştık. Bu videomuzu izlerken büyük keyif alacağınızı düşünüyoruz. Daha fazlası için web sitemizi ziyaret edebilir, iletişim numaralarımızı 7/24 arayabilirsiniz.

Prefabrik Çelik Ev Projelerimiz (2)

Prefabrik Çelik Ev Projelerimizin 2. bölümünü sizlerle paylaştık. Bu videomuzda bir kaç prefabrik ev imalatımızı izleyin. Projelerimize Dair Videolarımız hakkında daha fazla bilgi iletişime geçiniz.

Koridor Duvar Pano Uygulamamız

Koridor duvarlarına artık çıta pano uygulamaları sıklıkla yapılmakta. Günümüz mimarisinde daha fazla tercih edilen uygulamalardan biri olan koridor antre duvar çıta panoları modern mekanlar yaratıyor.

Banyo Tavan Kaplama Uygulamamız – Modern Banyo Tasarım Ürünleri

Banyo Tavan Kaplama – Modern Banyo Dekorasyonları yaratmak ve yaşatmak için bir alternatif strafor tavan kaplamalari. Birçok farklı modelde banyolar için ideal bir dekorasyon ürünü. Hem ekonomik hemde pratik. Tavsiye ediyoruz.

Bir Başka Asma Tavan Uygulamamız

Yine yeni yeniden Dekordelisi asma tavan çalışması. Daha fazlası için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

TOKİ Yapracık Ev Dekorasyon Projemiz

Dekordelisi olarak bir komple ev tadilat ve dekorasyon projemize daha başlıyoruz. Adım adım yapım aşamalarını sizlerle paylaşacağız. Daha fazla birli ve detay için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Projelerimize Dair Videolarımız içinde sizin içinde birşeyler var.

Dekordelisi.Com 0850 495 0 552

Yapracık TOKİ Komple Tadilat Projemiz Bitti – Hayırlı Olsun

Yapracık TOKİ konutlarında a dan z ye yenilediğimiz daireyi değerli müşterimize teslim ettik. Daha fazlası için web sitemizi ziyaret edin. DEKORDELİSİ.COM

Videolarımız Devam Edecek.

Onlarca diğer videolar sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin. Çılgın dekorasyon projelerimiz, modern tasarımlarımız ve adım adım yapım aşamalarımızı takip edin. Projelerimize Dair Videolarımız devam ediyor.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: video izle, vidyo seyret, ev izle, dekor seyret, tadilat videoları, yapım aşamaları, nasıl yapılır, öncesi sonrası, eski yeni,