Parke Markaları

Parke Markaları – Laminat Parke modelleri ve parke fiyatları.

Parke markaları – Laminat parke bizim işimiz. Ankara ve çevresinde 30 yıllık tecrübemiz, iş disiplin ve ahlakımız ile ekonomik fiyatlarımızla laminat parke başta olmak üzere ahşap yer döşeme hizmetleri vermeye devam ediyoruz.

Parke markaları – Her marka laminat parke modellerini ve ayrı ayrı fiyatlarını siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için sayfamızda belirtmek ve incelemenize sunmak istedik. Laminat parke yaptırmak isteyen ev ve iş yeri sahibi kişilerin parke modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmalarını kolaylaştırmak istedik. Yazımızın devamında faydalanabileceğiniz bir çok bilgi ve görselleri bulabilirsiniz.

Laminat parke nedir?

Ağaç kereste liflerinin sıkıştırılarak, reçineli owerlay ve dekor kağıdının zemine yapıştırılarak balans kağıdı ilave dilerek farklı ebatlar ve modellerde üretilen ahşap yer döşeme malzemesinin genel ismidir. Owerlay katmanı, dekor kağıdı, taşıyıcı HDF ve balans kağıdı kullanılarak üretimi yapılmaktadır. Uzun ömürlü, sağlam, pratik uygulama şekli ve ekonomik fiyatları sebebiyle laminat parke günümüz dekorasyon malzemelerinin vazgeçilmezlerinden olmuştur.

Laminat Parke markaları

parke markaları

 • Çamsan ; Türkiye’de belki de en çok tanınan ve itibar edilen parke markalarından bir tanesidir. Özellikle Parkelam Avangard Serisi ile büyük bir çıkış sağlayan Çamsan lider markalardan birisi olmaya devam ediyor. Kalitesi, kullanılabilirliği ve uzun garanti süresi ile tavsiye ettiğimiz parke modellerindendir.
 • Egger  ; Bir çok renk ve model yelpazesi ile belkide laminat parke kulvarında içinde en fazla seçenek barındıran kaliteli ve lider parke markalarından birisidir. Tavsiye ettiğimiz parke markalarından bir tanesi olan Egger Parkeleri hakkında geniş bilgi için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.
 • Emotion ; Mavi melek simgesini (Blue Angel) Dünya sağlık örgütünün laminat firma üreticileri içerisinde verdiği tek firma Emotion’dur. İçerisinde hiç bir kimyasal madde ve sağlığa zararlı içerik bulunmayan çok az laminat parke markalarından birisidir. Bu anlamda tavsiye edebileceğimiz sağlık içeren bir modeldir.
 • Florpan ; Türkiye’de 2014 yılı itibariyle yıllık 60 milyon m2’lik laminat parke imalatı ile rekoru elinde bulunduran en çok tercih edilen Floorpan, Avrüpa genelinde 4.üncü Dünya genelinde 9.uncu büyük üretim tesisidir. Bu anlamda tercih sıranızda listenin ilk sırasında olması gerektiğini düşünüyoruz.

Yukarıda saymış olduğumuz başlıca laminat parke markaları haricinde bir çok farklı marka ve laminat parke modelleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şunlardır;

 • Harmony Floor
 • KainDL
 • Kronoswiss
 • Kronotex
 • Artfloor
 • MoonLoc
 • SerFloor
 • Vario Laminat Parke

laminat markaları

Siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için laminat parke pazarında liste başı olan 4 büyük parke markası hakkında kısa bilgiler vermeye çalıştık. Döviz kuruna, iş ve çalışma şartlarına, ölçü ve tasarım şekline göre değişkenlik gösterebilen laminat parke fiyatları hakkında sitemiz içinde geniş bilgi ve görsellere ulaşabilirsiniz.

Laminat parke hakkında farklı bilgiler, modeller ve fiyat seçenekleri için aşağıdaki linklerimizi ziyaret ediniz;


parke markaları, laminat parke markaları, laminat markaları, parke çeşitleri, laminat parke çeşitleri, laminat çeşitleri, parke isimleri, laminat parke isimleri, laminat isimleri, parke modelleri, parke fiyatları, parkeci, laminatçı, laminat parkeci