Kameriye Fiyatları

Kameriye fiyatları hakkında fiyat araştırması yaparken sizlere yardımcı olabilmek adına bazı fiyatları sizler için araştırdık ve verdik inceleye bilirsiniz. Fiyatlar sayfamızı sıklıkla güncelleyerek sizleri bütçenizi en iyi şekilde hesaplamak adına daha doğru bilgilendirmek istiyoruz. Kamelya fiyatları konusunda size yardımcı olamaya çalışacağız.

Kameriye nedir?

Kameriye:

Evlerin dış tarafında bulunan bahçelerde oturma yeri olarak kullanılan genelde çatısı sarmaşıkla kapatılmış ahşaptan dikdörtgen ya da kare oturma alanlarıdır. Kameriye isim itibariyle genelde kamelya çiçeğiyle karıştırılır ve anılır. Kameriyeler eski zamanlarda ilkel yaşam alanı olarak kullanılırken günümüzde bahçelerimizi, parklarımızı, mesire alanlarını süsleyen dinlenme alanları haline gelmiştir.

Bu güzel alanların yapımı oldukça basit görünse de incelik isteyen değişik tasarımları modelleri olan yapılardır. İklime ve o bölgede hakim olan ağaçların türüne göre değişiklik gösterebilir. Eskiden ahşaptan yapılan bu yapılar şuan değişik malzemeler kullanılarak dekoratif amaçlı olarak da yapılmaktadır. Kameriyeler modellerine göre değişik isimler alır. Bu modelleri sizleri bilgilendirmek amacıyla biz dekordelisi ailesi olarak aşağıdaki yazımda detaylı olarak anlatmak istiyoruz. Modellerle birlikte fiyat araştırması olanağ da sunuyoruz.

Kameriye modelleri ?

Kameriye modelleri olarak dekordelisi sizlere geniş bir çerçeve sunarken bu modelleri belli başlıklar altında toplayarak sizlerin kafasındaki soru işaretlerine cevap olmaya çalışacağım.

Ahşap Sekizgen Kamelya > 20.000 TL – 28.500 TL

Ahşap Altıgen Kamelya >20.000 TL- 23.000 TL


Garden Mobilya Garden Kamelya Piknik Masa > 9.987,50 TL

Çardak:

Kameriyelerden farklı olarak sekizgen modern ve şık yapısıyla dikkat çeker. Bir çok rengi olmakla birlikte genellikle ahşap ve beyaz renkte kullanılır. Etrafı korkuluk, tel örgü ya da sarmaşıklarla kapatılmış iç kenar kısımlarında oturma yerleri bulunan oturum anlamı da daha kullanışlı kubik çatılı yapılardır.

Gazebo:

Görüntü anlamında çardağı andırsa da ondan farklı olarak oturma ve kenar kısımlarını kapatan korkulukları yotur. Masa ve oturma alanları yoktur. Sekizgen bir yapıya sahiptir ve kubik yapıda bir çatısı vardır.


inşaat malzemeleri fiyatları hakkında daha fazla bilgi ve görsele ulaşmak adına aşağıda vermiş olduğum adresimizi de ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: kamelya fiyatları, kameriye fiyatları, çardak fiyatları, gazebo fiyatları, kameriye nedir, kameriye modelleri,

Related Posts

Tiny-house-modelleri-ve-fiyatları1

Tiny House Modelleri ve Fiyatları

Tiny House Modelleri ve Fiyatları Son zamanların en gözde hazır evleri arasında lider pozisyonda bulunanDevamını oku

Antalya-villa-yapım-fiyatları

Antalya Villa Yapım Fiyatları

Antalya ve yakın çevresinde ekonomik, popüler ve ultra lüks villa inşaatı yapım fiyatlarını burada inceleyebilirsiniz.Devamını oku

Antalyada-ultrlüks-villa-yapım-sözleşmesi

Ultralüks Villa İnşaatı Yapım Örnek Sözleşmesi

Antalya Döşemealtı’nda yapmış olduğumuz yeni anlaşmamıza ait sözleşmemizi inceleyin. Böylelikle, sizlerde yaptırmak istediğiniz lüks birDevamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *