Ev boyama işleri

Evlerinizi 1 Günde Boyuyoruz

Hızlı, profesyonel ve ekonomik boya badana hizmetleri veriyoruz. Temizlik elemanlarımız, işinin ehli ustalarımız ve kaliteli boya markalarımızla sizlere bir telefon kadar yakınız. Evlerinizi ve iş yerlerinizi 1 günde hızlı, kaliteli ve temiz şekilde boyuyoruz. Kalitemizle ve ekonomik fiyatlarımızı buluşturuyoruz. Boya badana işleriniz için dürüst, profesyonel ve ekonomik hizmet arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Biz Farklıyız

Evlerinizi 1 günde boyuyoruz. 1 günde biten iş nasıl olur acaba diye tereddüt etmenize hiç gerek yok. Yeterli sayıda işinin ehli boya badana ustalarımız ve yardımcı elemanlarımızla geliyoruz. Tüm personellerimiz, tecrübemiz ve kaliteli malzemelerimizle en iyi boya badana hizmetlerini vermek için biz çok çalışıyoruz. Boya badana fiyatlarımızı, değerli müşterilerimizi memnun edebilmek adına ekonomik ve bütçe dostu olarak yapılandırdık. Bizim için değerlisiniz.

[metaslider id=”25758″]

”Müşterilerimi kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim” (Robert Bosch)

Herşey 1 Telefonunuzla Başlıyor

7/24 iletişim numaramızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Aradığınızda adresinize hızlı bir şekilde keşif için geliyoruz.

Evinizi boyatmak konusunda ki istek ve taleplerinizi dinliyoruz.

Zevkinize ve tarzınıza en uygun boya renklerini belirliyoruz. Trend boya badana renkleri konusunda modern kataloglarımızı birlikte inceliyoruz.

Yaşam alanlarınıza en uygun renkleri birlikte belirliyoruz. Kullanacağımız 1. sınıf kalite ve markadaki malzemelerimiz konusunda sizleri aydınlatıyoruz.

Söz verdiğimiz gün işimize disiplinli bir şekilde başlıyoruz. Tüm malzemelerimizi, 1 günde bitmesi için yeterli sayıda işinin ehli ustalarımız ve yardımcı elemanlarımızla işimize başlıyoruz. Hızlı, prensipli ve titiz bir şekilde çalışmalarımızı yaparken, tüm eşyalarınızı koruma altına alıyoruz. Boya badana işleri sonrası temizlik yapmanıza gerek kalmayacak şekilde söz verdiğimiz zaman işimizi tam ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz.

Ön ödeme almıyoruz. Boya badana işimizi tam ve eksiksiz olarak, sizin istediğiniz gibi bitirip teslim ettiğimizde ödeme alıyoruz. Dilerseniz kredi kartına taksit imkanı da sunuyoruz. Bizde her şey, sizin memnuniyetiniz için.

Güncel fiyatlarımız için boya badana fiyatları sayfamızı inceleyin. Farkımızı, kalitemizi ve fiyatlarımızı görünce çok şaşıracaksınız!

Sabit Kalite ve Hizmet Anlayışı

Ankara ve yakın çevresinde nerede olursanız olun, ne iş yaparsanız yapın boya badana fiyatlarımız aynıdır ve asla değişmez. Kişiye göre, semte göre fiyat değişiklikleri bizim kesinlikle onaylamadığımız ve benimsemediğimiz iş anlayış türüdür. İşimizi gayet profesyonel bir şekilde bitirip, eksiksiz bir şekilde değerli müşterimize standart fiyatlarımızla teslim etmek ilkemizdir.

Bizi Tercih Etmeniz İçin Birçok Sebep Var

Related Posts

güncel-videolarımız-2023

Güncel Videolarımız

Dekordelisi ailesi olarak projelerimize ait videolar serimize devam ediyoruz. Sıklıkla çalışmalarımıza ait inşaat, tadilat veDevamını oku

Antalyada-ultrlüks-villa-yapım-sözleşmesi

Ultralüks Villa İnşaatı Yapım Örnek Sözleşmesi

Antalya Döşemealtı’nda yapmış olduğumuz yeni anlaşmamıza ait sözleşmemizi inceleyin. Böylelikle, sizlerde yaptırmak istediğiniz lüks birDevamını oku

Tarihi Binanın Restorasyonu

Oldukça eski ve yıpranmış olan tarihi binanın restorasyonu ve onarılmasına ilişkin vermiş olduğumuz fiyat teklifimizdir.Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0