Asma tavan tasarım resimleri 2

Etimesgut tadilat hizmetleri

Etimesgut tadilat hizmetleri – Etimesgut’ta anahtar teslim dekorasyon. Etimesgut’ta yapmış olduğumuz anlaşmaya dair yapılacak tadilat işleri teklifimiz ve dekorasyon fiyatlarımız.

Etimesgut tadilat hizmetleri – Ankara Etimesgut başta olmak üzere tüm Ankara semtlerin de anahtar teslim tadilat ve dekorasyon hizmetlerimize devam ediyoruz. Bizimle çalışmak için iletişim numaralarımızı arayarak randevu talep etmeniz yeterli olacaktır.

Dekordelisi14

Etimesgut tadilat hizmetleri

1-) Mutfak dolabı, mutfak duvarlarında bulunan fayanslar komple, banyo dolabı, banyoda bulunan klozet, duşakabin, tuvalet taşı, laminat parkeler, parke süpürgelikleri, tüm bataryalar, musluk ve çeşmeler ile mutfak duvarlarında bulunan tüm fayanslar sökülecek, kırılacak ve hafriyat olarak atılacak. Bir dekorasyon şirketi olan Dekordelisi olarak tüm tadilat ve dekorasyon işleriniz için sizlere bir telefon kadar yakınız.

2-) İstenilen ve beğenilen renklerde, modellerde ve ölçülerde mutfak dolabı (Balon kapak-Tezgah mermerit 1.sınıf) yapılması ve tezgah arası fayanslarının mutfak model ve rengine uygun olarak yapılması. Çalışma masası köşem ve gardrop, banyo dolabı (MDF Lam) imalatı ve montajının eksiksiz yapılması. Mutfak dolabı imalat ve montajından sonra istenilen renk ve modelde tezgah mermeritinin (1.sınıf) yapılması ve montajı.

3-) Kapıların ve pencerelerin kontrollerinin yapılarak çalışmayan, bozuk ve arızalı kısımlarının onarılması. Tüm kapıların cam cila ile tamiratlarının yapılmasından sonra verniklenmesi. Etimesgut tadilat hizmetlerimize devam ediyoruz.

4-) Hali hazırda yapılı olan tüm laminat parkelerin sökülmesi ve yerine 1. sınıf AGT marka beğenilen ve istenilen modelde ve renkte parkelerin yapılması. Süpürgeliklerinin çakılması ve eksiksiz olarak teslim edilmesi.

5-) Mutfakta sökülen fayansların yerine komple duvarlara alçı çekilerek boyaya uygun hale getirilmesi. Tavan ve duvarlarda bulunan tüm çatlak, kırık veya hasarlı bölgelerin tamiratlarının yapılması. Tüm daire içi tavanlarının DYO marka özel tavan boyası ile (beyaz) boyanması. Tüm daire içi duvarlarının istenilen renklerde DYO Tecnoplast 1.sınıf silikonlu ve silinebilen saten boya ile boyanması.

6-) Mutfak, banyo, wc’ de bulunan tüm batarya, musluk ve vanaların yenileri ile değiştirilerek çalışır halde teslim edilmesi. Tüm daire içi su tesisatının kontrol edilmesi ve çalışmayan veya bozuk olan tesisatların onarılması.

7-) Tüm elektrik düğme, anahtar ve prizlerin sökülmesi ve duvar renklerine uygun olacak şekilde VİKO marka ile değiştirilmesi. Tüm daire içi lamba, duy ve apliklerinin kontrol edilerek çalışır hale getirilmesi. Varsa avizelerin montajlarının yapılması.

😎 Banyoda yapılı olan duşakabin sökülerek yerine 4 mm kırılmaz cam teknesiz duşakabinin yapılması. Duş bataryasının ve aksesuarlarının montajının yapılması.

9-) Banyoda yapılı olan eski klozetin sökülmesi ve yerine yeni klozetin takılması.

10-) Tuvalet taşının sökülmesi ve yenisinin yapılması. Bu sebepten dolayı tuvalet zemin fayanslarının yenisi ile değiştirilmesi. Tuvalet lavabosunun değiştirilmesi.

11-) İş sonunda dış çelik kapının anahtar göbeğinin değiştirilmesi ve yeni anahtarın iş verene teslim edilmesi.

TAAHHÜT: Yukarıda yapılacak tüm işler, firma tarafından iş verene malzeme + işçilik olarak yapılacağına dair listelenmiştir. İşin başlangıcından teslimine kadar her hangi bir sebepten dolayı iş verenden ekstra bir gider, masraf veya maddi talepte bulunulmayacaktır. Her türlü iş aksaklıkları, arıza ve sorunlar firmaya aittir.

İŞİN SÜRESİ : 12 iş günü.
İŞE BAŞLAMA TARİHİ: iŞ TESLİM TARİHİ:
İŞİN FİYATI : 22.000 TL
İŞİN ÖDEME ŞEKLİ%30 iş başlangıcı, %40 işin ortası, %30 iş teslimi.

Dekorasyon çizgileri

Ankara Etimesgut tadilat hizmetleri ve uygulamalarımız için şu sayfalarımızı da ziyaret edin;

Etimesgut Dekorasyon

Etimesgut Boyacı

Etimesgut Asma Tavancı

Etimesgut Kartonpiyer


İLGİLİ BAŞLIKLAR: Etimesgut tadilat hizmetleri,etimesgutta dekorasyon, tadilat ustası etimesgut,ankara etimesgut tadilat şirketi,etimesgut dekorasyon şirketi,

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

WhatsApp Bilgi Al
7/24 Müşteri Hizmetleri
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz. 7/24 Müşteri Hizmetleri.