170 M2 Bir İnşaatın Tüm İnce İşler Maliyetini Burada Detayları ve Görselleri İle Birlikte İnceleyebilirsiniz. Böylelikle Sizlerde Kendi İnşaatınızın Kabası Bittikten Sonraki İnce İşler Maliyetlerini Hesaplayabilirsiniz. Hangi İşler Yapılacak? Malzemeler ve Markalar Nelerdir? İş Günü ve Sıralaması Nasıldır? Tasarımlar, Renkler ve Modeller Nasıl Belirleniyor? Hepsinin Cevabı Burada!

170 M2 İnşaatın İnce İşler Maliyeti – Edirne’de bulunan kabası bitmek üzere olan inşaatının tüm ince işçilikleri için bizden ince işler fiyat teklifi isteyen değerli müşterimize teşekkür ederiz. Bizlerde kendilerinin bu isteklerine hızlı bir şekilde cevap verdik. 170 m2 olan natamam bina inşaatını tamamlamamız için fiyat teklifimizi sunuyoruz. Hedefimiz minimum bütçe ile maksimum kaliteyi yakalamak. Bunu başarmak için Dekordelisi ailesi olarak kendimize güvenimiz tam.

Teklifimizi sunduğumuz kaba inşaata ait bir kaç görsel;

170 M2 İNŞAAT İNCE İŞLER FİYAT TEKLİFİMİZ

Taahhüt – Detay

Ek-te belirtilen projeler, ölçüleri ve tüm detaylarına birebir uyulacağını yüklenici taahhüt etmektedir. Buna göre;

Aşağıda belirtilen tüm  uygulama/imalatlar teklifi sunan yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü ulaşım, konaklama, hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye , iskele kurulum ve söküm, iş makineleri ve ekipmanlar vb giderler yükleniciye ait olup işveren den ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene teklifte beyan edilen iş gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir. Tüm fayanslar, dış kaplama ve döşeme malzemeleri, söveler, mutfak dolapları, banyo dolapları, iç kapılar, çelik kapılar, pvc pencere imalat çizimleri ve renkleri, duşakabinler, klozetler, tüm malzemeler, tasarımlar, renkler ve modeller işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. Yüklenici tüm dolap tasarımlarını ve banyo tasarımı3D modelleme çalışarak işverene sunacak ve işverenenin onayını aldıktan sonra imalatlara başlayacaktır. İşverenenin onaylamadığı hiçbir malzeme, renk ve tasarım imalatı uygulaması yapılmayacaktır. Bataryalar ve mutfak eviyesi işveren tarafından temin edilecek, yüklenici tarafından montajları eksiksiz yapılacaktır.

İmalatı – İşçilikleri yapılacak tüm uygulamalar projelerinde görüldü, ölçüldü ve incelendi. Teklif metni işveren isteklerine uygun tüm imalatları, ölçüleri ve detayları (malzeme + işçilik anahtar teslimi olarak) kapsamaktadır.

Yapılacak İşler – Uygulamalar – İmalatlar

1- Sıva – Kara Sıva İşleri

Tüm bina içi tavanlarının ve duvarlarının, veranda teras tavanının, giriş ana kapı dış tavanının, dış kirişlerin terazili, mastarlı ve anolu; kum + çimento + kireç esaslı (2 cm – 3 cm) kaba kara sıvalarının yapılması. İkinci kat ince sıvalarının ise dış cephe mantolama sıvası olarak kullanılan sıva harcı ile (0,5 cm – 1 cm) yapılması. Tüm iç köşe merkezlere, terazili ve mastarlı fileli köşebentlerin takılması. Bina tüm dış cephe yüzeylerine mantolama öncesi tek kat serpme kara sıvanın yapılması. Bacaların sıvanması. Çatı saçaklarının kaba ve ince olmak üzere iki kat kara sıvasının yapılması.

2- Şap Tefsiye İşleri

Tüm bina iç zeminlerinin ve veranda zeminlerinin 7-9 cm kum çimento esaslı tefsiye şap işlerinin mastarlı ve terazili yapılması. Zemin döşemelerine uygun hale getirilmesi. Banyolar zeminlerinin duşakabin içine ve diğer süzgeçlere göre gerekli meyillerin hatasız verilmesi. Banyolar zeminlerine şap sonrası duvar etekleri 10 cm çıkacak şekilde komple İSONEM yalıtım izolasyon malzemesinin uygulanması.

3- Banyolar

Bien / Ege / Çanakkale marka veya müdavili (istenilen ölçü ve ebatlarda) fayans malzemelerinin tüm duvarlar ve zeminler olmak üzere banyo fayanslarının döşenmesi (m2 birim fiyatları 50 TL’ye kadar yükleniciye, üstü ise işverene aittir). Derzlerinin verilmesi. Tüm iç ve dış köşe merkezlere parlak krom renk fayans köşebentlerinin takılması. Varsa fon metal krom aynalarının takılması. Banyolara VİTRA marka iç rezervuarlı ve taşlı gömme klozetlerin takılması. Banyolar ve wc tavanlarına 30×30 metal clip-in banyo asma tavanların yapılması. Banyolara 2 adet aydınlatma armatürünün takılması. 18 mm MDFLAM iç ve dış kapak aksam banyo dolaplarının imalat ve montajlarının yapılması. Çanak lavabolarının ve Çimstone banyo tezgahının yapılması. Banyolar duvardan duvara belirlenen ölçüde 6 mm demperli secury cam, sürgülü raylı kapı sistemli alimünyum pervaz duşakabinlerin yapılması. Vasistaslı Pvc banyo pencerelerin yapılması. Banyolar kapı eşik mermerlerinin takılması.

4- İç – Dış Cephe Fayans – Zemin Döşemeleri

Tüm veranda teras, merdivenler dış cephe seramikleri ile depo odası, koridor, antre, mutfak zeminleri istenilen ebatlarda iç cephe BİEN / EGE / ÇANAKKALE marka seramik fayansların döşenecek. Derzleri verilerek 8 cm süpürgelikleri eksiksiz yapılacaktır. Mutfak tezgah arası fayansları projede belirlenen ölçülerde yapılacaktır. İşveren tarafından renk, model, ebatları seçilecek olan fayanslar ortalama m2 birim fiyatı 60 TL’ye kadar yükleniciye, üstü işverene ait olacaktır.

5- Boya Badana – Kartonpiyer

Tüm iç tavan ve duvar yüzeylerine boşluksuz boya astarının uygulanması. Tavanların en az iki kat olmak üzere TEK marka özel tavan boyası ile boya badana yapılması. Tüm duvar yüzeylerinin ise DYO marka silikonlu su bazlı boya ile istenilen renklerde boyanması. Tüm salon, koridor ve mutfak komple, diğer tüm odalarda ise perdeliklere standart 10 cm kalınlık stropiyer kartonpiyerlerin yapılması. Avize göbeklerinin takılması. Stropiyerlerin ve göbeklerin tavan boyası ile boyanması.

6- Mantolama – Söve

Tüm dış cephe yalıtım kaplaması FAWORİ T125 taşyünü mantolama malzemeleri ile yapılacaktır. Serpme kara sıva sonrası, taşyünü levhaların yapıştırılması ve dübellenmesi. File bantlarının çekilmesi. Tüm köşe merkezlere (Söve yapılmayacak olan köşe merkezler) Pvc fileli köşebentlerin takılması. En az iki kat olmak üzere tüm yüzeylerin sıva harcı ile sıvanması. Sonrasında komple mineral sıvanın yapılması. En az iki kat olmak üzere Fawori silikonlu özel dış cephe boyası ile istenilen renklerde tüm cephenin, saçakların, kolonların ve kirişlerin, balkon ve teras tavanlarının, bacaların boyanması. Aşağıda kullanılacak olan taşyünü mantolama malzemeleri belirtilmiştir.

 • Taşyünü Mantolama Levhası – 5 cm kalınlık – 60×120 cm – 150 kg/m3 yoğunluk.
 • Yapıştırma Harcı.
 • Sıva Harcı.
 • İzolasyon Dübeli Çelik Çivili.
 • Sıva Filesi (160 gr/m2).
 • PVC Fileli Köşe Profili.
 • Mineral Sıva.
 • Fawori Dış Cephe Boyası.

Tüm bina dış köşe merkezlerinin, pencere köşe merkezlerinin, bina 60 cm üstten komple etek altlarının fuga olarak komple 10 cm en, 3 cm kalınlık olmak üzere istenilen modelde söve ile kaplanması. Saçak altlarına her cepheye 4’er adet olmak üzere söve payandaların yapılması. Yapılan tüm sövelerin özel dış cephe boyası ile istenilen renklerde en az iki kat olmak üzere boyanması.

7- Mutfak Dolapları – İç Kapılar – Çelik Kapı

Projede belirtilen ölçülerde Highgloss veya Balon kapak dış aksam, suntalam gövde olmak üzere ankastreli mutfak dolabı imalatının ve montajının yapılması. Tüm çekmeceler ve kapaklar pistonlu frenli sistem Samed marka olacaktır. (Aksesuarlar işverene aittir. Aventus – Çift açılım kapak sistemleri, şişelik, yağdanlık, kiler sepeti, fasulyelik vb). Sadece alt mutfak dolapları yapılacak olup üst dolaplar yapılmayacaktır. Paslanmaz çelik eviyenin takılması. Mutfak tezgah taşı Çimstone olacaktır.

Tüm iç panel kapılar lake boya ahşap panel kapılar olarak imalat montajları yapılacaktır. Tüm kol, kilit ve menteşeleri eksiksiz olarak takılacaktır.

Bir adet ELİTTE marka çelik kapının yapılması. Çelik kilit koruyuculu, Monoblok kancalı ve 14 kilitli ELİTTE marka galvaniz çelik gövdeli. Eşik mermerlerinin yapılması.

8- Laminat Parke

Islak zeminler hariç (mutfak, antre koridorlar, depo odası, banyolar zeminleri) tüm zeminler ÇAMSAN marka 8 mm derzsiz laminat parke yapılması. 8’lik süpürgeliklerinin ve 2’lik şiltelerinin takılması. Kapı geçişleri ve fayans birleşim yerlerine krom metal geçiş profillerinin takılması.

9- PVC Kapı ve Pencereler – Denizlik Mermerleri – Panjurlar

Proje ölçülerinde tüm pencerelerin beyaz renk, FIRATPEN S75 SELENİT serisi PVC pencere imalat ve montajlarının yapılması. Tüm açılır kanatlar çift açılım (vasistaslı) olacak. Isıcam olarak tüm camlarının takılması. (Renkli istenirse toplam fiyat teklifi üzerine 2.250 TL eklenecektir). Tüm pencere iç ve dış altlarına 2’lik denizlik beyaz renk mermerlerinin takılması.

Tüm pencere kanatlarına, pvc kapılara ve dış çelik kapıya Plise Pileli Katlanır Akerdeon sinekliklerin pvc renklerine uygun olarak yapılması. Toplam fiyat teklifimize dahil edilmemiştir. Fakat istenirse ilave olarak; 3.250 TL eklenecektir.

Tüm pencerelere (banyolar hariç); pvc kapılara ipli manuel pvc beyaz renk panjur yapılması. İstendiği taktirde Pvc pencereler ile birlikte imalatı yapılmak zorundadır. Toplam panjur fiyatı: 5.500 TL‘dir.

10- Diğer İmalat ve Uygulamalar

Dış cephede ve merdivenlerde kullanılacak olan seramiklerin yerine 3’lik andesit taş, bazalt taş kullanılabilir. Fiyat farkı ve örnek bazı malzemeler aşağıdaki gibidir; +4.000.- TL

Dış cephede ve merdivenlerde kullanılacak olan seramiklerin yerine 2’lik mermer kullanılabilir. Fiyat farkı ve malzemeler aşağıdaki gibidir; Merdiven 2’lik mermer kaplama; +2.500 TL

Bina 60 cm etek altları komple terazisinde dekoratif tuğla veya dekoratif taş kaplamaları teklife dahil edilmemiştir. Fakat istenirse modeller ve ekstra fiyatları şu şekildedir; (25 m2)+4.000.- TL.

Bina tretuar beton tefsiyesi ile kaplamaları ve araç giriş parke kilit taş döşemeleri bu teklifte hesaplanmamıştır. Fakat istenirse kullanılacak malzemeler ve fiyatları aşağıdaki gibidir; 40 m2 beton, delikli parke kilit taşı, alt beton tefsiyesi, kumlaması; +6.500 TL.

TEKLİF BEDELİ…………………………: 155.000.-TL (Yüzellibeşbin Türk Lirası)

ÖDEME ŞEKLİ………………………….: Sözleşme imzalandığında %10 + İç dış sıva işleri bittiğinde %15 + Pvc kapı pencereler ve denizlikler, çelik kapı, bittiğinde %15 + Mantolama ve söve bittiğinde %15 + iç dış fayans işleri, duşakabinler, klozetler bittiğinde %15 + boya badana kartonpiyer parkeler birriğinde %15 + Dolaplar ve kapılar bittiğinde %10 + İş tesliminde %5 nakit olarak.

İŞİN SÜRESİ……………………………..: 60 iş günü.


Yukarıda 170 M2 İnşaatın İnce İşler Maliyeti Hakkında Değerli Müşterimize Sunmuş Olduğumuz Fiyat Teklifimizi İncelediniz. Daha Fazla Bilgi ve Detay İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. 170 M2 İnşaatın İnce İşler Maliyeti ve Tüm Güncel Fiyatlarımızı Böylelikle Öğrenmiş Oldunuz. Artık Sizde Kendi İnşaat Fiyatlarınızı Hesaplayabilirsiniz.

Aşağıdaki sayfalarımızı da ziyaret ederek inşaat ve dekorasyon konuları hakkında farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bizden Teklif Alın, Kârlı Çıkın!


 • Bina-iç-ve-dış-tadilatı-mantolaması

  Bina Tadilat ve Dış Cephe Mantolama Teklifimiz

  150 m2’lik iki katlı (300 m2) bir binanın komple anahtar teslim ince işleri fiyat teklifimizi burada inceleyin.


 • Eski Ev Kalmasın

  Komple eski ev tadilat ve dekorasyonu hakkında sunmuş olduğumuz bir başka teklifimizi burada inceleyebilirsiniz. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


 • Komple ev tadilatı

  Komple Ev Tadilatı

  Komple ev tadilatı hakkında eşsiz bilgiler burada! Tüm tadilat ve dekorasyon maliyetleri için sayfayı mutlaka ziyaret edin.


İLGİLİ BAŞLIKLAR: Kabası bitmiş inşaatın kalan işleri, ince işler için teklif al, ince işler fiyat teklifi, inşaat ince işler fiyatları, inşaatım için teklif al, ince inşaat işleri maliyetleri,