Ankara Eryaman’da eski dairesini tamamen yenilemek için bizi tercih eden değerli müşterimize teşekkür ederiz. Tüm hazırlıklarımızı tamamladık ve eski daireyi komple yenileme projemize başladık.

Eryaman’da Eski Daireyi Tamamen Yenileme projemize başladık. Anahtar teslimi olarak yapacağımız bu eski daireyi yenileme işimizde tüm detayları, yapım aşamalarımızı ve eski yeni görsellerimizi bu sayfamızda inceleyebilirsiniz. Projemiz tamamlandığında sizlerle son halini de paylaşacağız.

Eryaman’da Eski Daireyi Tamamen Yenileme

Eski Hali (Güncel)

Son Hali

Video İzle

Eryaman’da Eski Daireyi Tamamen Yenileme Projemize Başladık

Kırım hafriyat çalışmalarımızı tamamlıyoruz. Su ve elektrik tesisat işlerimize başladık.

Eryaman’da Eski Daireyi Tamamen Yenileme Projemize Devam Ediyoruz

Tüm kırım hafriyat, elektrik ve su tesisat işlerimiz bitti. Testlerimizi yaparak kaçakları kontrol ettik. Sorunsuz olarak tamamladık.

Devam Ediyoruz

Asma tavan ve alçı sıva işlerimize başladık. Salon tavanına alçıpan asma tavan ve duvarına ise tv ünitesi yapıyoruz.

Tadilat Projemize Devam Ediyoruz

Eryaman’da Eski Daireyi Tamamen Yenileme Projemizde Sona Yaklaşıyoruz

Projemiz Bitmek Üzere

Güncel olarak sık sık sizlerle paylaştığımız Eryaman’da Eski Daireyi Tamamen Yenileme işimize ait bilgi ve görsellerimize devam edeceğiz.

Yapılacak İmalatlar / Uygulamalar

Yüklenici Taahhüt

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar teklifi sunan yüklenici tarafından malzeme + işçilik anahtar teslim olarak yapılacaktır. Her türlü malzeme, ulaşım, konaklama, hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye , iskele kurulum ve söküm, iş makineleri ve ekipmanlar vb giderler yükleniciye ait olup işverenden ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene teklifte beyan edilen iş gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir. Yüklenici tüm imalatları ve tasarımları, 3D modelleme çizerek işverene sunacaktır. İşveren tarafından onay alındıktan sonra tüm imalatlara ve uygulamalara başlayacaktır. Tüm renk, model ve tasarımları işveren beğenecek, seçecek ve onaylacaktır. İşverenin onaylamadığı hiçbir malzeme kullanılmayacaktır.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  2 Dairenin Komple Tadilatına Başlıyoruz

Kırım – Yıkım – Hafriyat

Tüm banyo, wc duvar ve zemin seramiklerinin kırılması. Koridorda bulunan zemin fayans süpürgeliklerinin kırılması, temizlenmesi. Yapılı bulunan tüm klozetlerin, banyo dolabının, bataryaların, duşakabinin, havlupanın, lavaboların, küvetin sökülmesi. Banyo ve wc tamamen boşaltılması. Tüm mutfak dolaplarının, kapı kasalarının ve yapılı dolapların sökülmesi ve işverene teslim edilmesi. Mutfak baca duvarının ve wc de bulunan şaft duvarlarının yıkılması. Wc kapı duvarı ve yan duvarının belirlenen ölçüde yıkılması koridora katılması. Tüm molozların ve hafriyatların, malzemelerin daire dışına çıkarılarak belediyenin belirlediği çöplük alanına atılması.

Fayans – Seramik

Banyo tüm duvarları ve zeminleri, tuvalet tüm duvarları ve koridor zeminlerinin Çanakkale, Bien veya Ege seramik marka fayanslar ile döşeme işlerinin eksiksiz yapılması. Derzlerinin verilmesi ve süpürgeliklerinin yapılması. Tüm köşelere krom fayans köşebentlerinin takılması. Mutfak zeminlerine Çanakkale marka granitlerin döşenmesi. Mutfak tezgah arası fayanslarının yapılması.

Tesisat – Banyo – Wc

Daire içi tüm petek eski demir boruların sökülerek yerine Fıratpen marka pvc boru sistemlerinin döşenmesi (salon petekleri hariç). Yeni mutfak banyo tasarımlarına göre pis-temiz su alt-üst borulama işlerinin yapılması. Banyoya 6 mm demperli cam teknesiz duşkabininin yapılması. Mdflam gövde, mdflam kapak banyo dolabının yapılması (çamaşır makinesi dolabı dahil) çanak lavabonun yapılması. Banyo dolabı tezgahı çimstone olacaktır. Banyo penceresi alimünyum menfez olarak değiştirilecektir. Banyoya ve tuvalete birer adet Vitra marka gömme rezervuarlı klozetin yapılması. Tuvalete krom gider süzgecinin takılması. Banyo ve tuvalet kapı eşik mermerlerinin takılması. Wc penceresine menfez takılması. Duşakabinler içine 10×30 ebatında krom duş süzgeci, banyo duş dışına 15 lik krom süzgecin takılması. Yer değişikliği gereken elektrik tesisat kablolama ve gömme tesisat işleri eksiksiz yapılması. Wc nin yıkılıp banyoya dönüştürülmesi. Yeni banyoya ölçüsünde duşakabin ve gömme rezervuarlı klozetin yapılması. Banyo ve wc ye 30×30 clip-in metal banyo asma tavanın yapılması ve aydınlatma armatürlerinin takılması.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  150 M2 Ev Tadilat Maliyeti

Asma Tavan – Boya Badana

Salon tavanına led spot aydınlatmalı asma tavanın yapılması. Alçıpan tv ünitesi yapılması. Tavan ve duvarlarda bulunan tüm hasarlı, kırık ve çatlak bölgelerin tamiratlarının yapılması. Tavanların özel tavan boyası TEK marka ile boyanması. Tüm duvarların en az iki kat olmak üzere DYO technoplast marka silikonlu silinebilen iç cephe boyaları ile işveren isteklerine uygun renklerde boyanması.

İç Kapılar

Yapılı bulunan tüm kapı kasalarının sökülmesi ve ahşap kasa olarak değiştirilmesi. Kapı kanatları tekrar kullanılacaktır. Hem kasa hemde kanatların beyaz renkte boyanması. Mutfak ve ebeveyn yeni banyo kapısı olarak akerdeon kapı yapılması.

Mutfak

Mutfak giriş sağ duvarında bulunan bacanın yıkılması. Sağ duvar ve karşı balkon duvarına balon kapak, mdflam gövde olmak üzere istenilen renk ve tasarımda yeni mutfak dolabının yapılması. Tüm kapaklar ve çekmeceler samed marka frenli ve pistonlu gazlı menteşeler sistem olacaktır. (Özel aksesuarlar; şişelik, kiler sepeti, yağdanlık, fasulyelik, aventuz kapak sistemleri vb işverene aittir. Yüklenici montajlarını yapacaktır). Mutfak tezgah taşı mutfak ölçülerinde Çimstone olacaktır. Mutfak dolabı karşısına uygun ölçülerde kapaklı ada mutfak yapılacaktır.

Mobilya

Ebeveyn yatak odasına sürgülü raylı kapak yeni gardrobun yapılması. Küçük balkonda iki adet zeminden tavana kadar kapaklı yüklük depo dolabının yapılması. Tüm dolap iç tasarımları iş veren tarafından belirlenecek ve onaylanacaktır.

Parke Sistre

Salon ve odalarda yapılı bulunan geçmeli parkelerin sistre cilalarının yapılması. Cila markası olarak Nova ithal cila kullanılacaktır. Tüm süpürgelikler 6’lik uygun renkte yeni süpürgelikler ile yenilenecektir. Tüm kapı geçiş parke süpürgeliklerinin yenilenmesi.

Kombi

Yapılı olan kombi mutfak balkon duvarı pencere yanına tesisatı ile taşınması. Çalışır hale getirilmesi. Projesinin çizilerek Başkentgaza onaylatılması. Yeni kombi montajının yapılması.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Salon dekorasyon çalışmamız

Diğer

Yapılı tüm pvc pencerelerin ve pvc kapıların tamiratlarının yapılması. Hasarlı olanların, üfürmelerin tamiratlarının yapılması. İnternet hattı (modemin) koridorda tavana yakın uygun bölgeye (gizli kablo olarak) taşınması. Salona elektrikli şömine yapılması.


Eryaman’da Eski Daireyi Tamamen Yenileme projemize ait tüm bilgileri sizlerle paylaştık. Sayfamızı sıklıkla güncelleyeceğiz. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ŞU SAYFALARIMIZI DA ZİYARET EDEREK FARKLI PROJELERİMİZİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Tadilat Fiyatları

Dekorasyon Fiyatları

İLGİLİ BAŞLIKLAR: eryamanda tadilat, eryaman inşaat, eryamanda dekorasyon, ankara eryamanda ev dekor, eryamanda dekorasyon yapanlar,