Ekstrem Dekorasyonlar İçin Farklı Aksesuarlar

Elit ve ekstrem dekorasyonlar yaratmak isteyenler için ilginç tavsiyelerimiz var. Güncel mimarinin tercih ettikleri ev dekorasyon ürünleri ve aksesuarlarınızı sizlerle paylaşacağız. Makalemizi okuyunca, sizde elit ve farklı bir ev dekorasyon yaratabilmek için bir çok ekstrem fikirlere sahip olacaksınız.

Ekstrem Dekorasyonlar İçin Farklı Aksesuarlar – Dekordelisi Mimarlık olarak 30 yıllık deneyim ve tecrübemizi sizlerle paylaşıyoruz. Araştırmayı seven, kaliteye önem gösteren ve özgür dekorasyonlar yaratmayı hedefleyen kişilere bu makalemizle yardımcı olmaya çalışacağız. Farklı, uçuk ve fantastik dekorasyon uygulamalarında yapmanız gereken belli başlı çalışmalar ve kullanmanız gereken ürün ve malzemelerden bahsedeceğiz. Haydi başlayalım.

Ekstrem Dekorasyonlar İçin Farklı Aksesuarlar

Artık psikolojimiz farklı şeyler arıyor. Stresli yaşamdan birazda olsun uzaklaşmak için neredeyse her fırsatta o psikolojiden kaçmak ve kurtulmak için çeşitli yollar ararız. Fakat maalesef dönüp dolaşıp evimize kendimizi atarız. Peki, bu farkı yaşam alanlarımızda neden yaratmıyoruz? Aradığımız farkı neden evlerimiz de yaratmıyoruz? Aradığımız ve ihtiyacımız olan özgürlüğü bulacağımız yeri neden evimiz yapmıyoruz? Bunu başarmanın bir kaç yolu var. Mekanda değişiklik, psikolojide değişikliğin önemli etkenlerinden bir tanesidir. Bu yüzden farklı aksesuarları, biblo ve heykelleri incelemenizi istiyoruz.

Biblo ve heykeller, artık günümüz iç mimarisinin vazgeçilmezidir. Yeni nesil dekorasyon severlerin ise sıklıkla kullandıkları aksesuarlardır. Muhteşem yaşam alanları oluşturmak için bu dokunuşları, hemen hemen her köşede uygulayarak zenginlik ve görsellik elde etmeyi başarıyorlar. Doğru yerde doğru bibloyu veya heykeli kullanmak ise tecrübe gerektiriyor. Bu sebeple seçimlerimizde biraz özenli ve titiz davranırsak, başarılı sonuçlar elde etmememiz için hiçbir sebep yok. Ekstrem dekorasyonlar için farklı aksesuarları araştırmalıyız. Bu konuda olabildiğince özgür ve uçuk davranmaktan asla çekinmemelisiniz. Çünkü farklı olmak, dikkat çekmenin ve eleştrilmenin ilk yoludur. Sıradanlıktan bıktıysanız, sürekli benzer dekorasyonlar içinde yaşamaktan ve görmekten sıkıldıysanız artık değişiklik zamanı gelmiş demektir. İnsanlar ne der acaba? Millet gelip gördüğünde fazla abartmış derler mi acaba? O bunu beğenir mi? Şu kötü eleştiri yapar mı acaba? Bırakın bu olumsuz fikirleri, atın kafanızdan. Bu hayat ve yaşam alanı sizin! Kuralları da elbette siz koyacaksınız.

Ekstrem Renkler Kullanmak

Ne kadar koyu renkler kullanılmış değil mi? Size birileri gelip evini bu renge boyayalım deyip katalogdan bu rengi gösterse kesinlikle korkardınız evimi mahvedecek diye. 🙂 Aslında biraz cesur ve özgür davranabilsek çok başarılı ve ekstrem sonuçlar elde edeceğimizin kanıtı bu resimdeki dekorasyon çalışmasıdır. Ne kadar güzel, modern ve kaliteli bir dekorasyon çalışması olmuş değil mi?

Bu dekorasyonda kullanılan duvarda asılı duran objeye dikkat edin. Bir hurdalıkta görsek bedava verseler almayız bile. Ama onun yerine asılı durması için milyarlar verip sıradan bir tablo almayı tercih bile edebiliriz. Fakat, o alacağımız milyarlık tablo bu figür kadar kalite ve ekstrem durmayacaktır. Bu sebeple burada size önerdiğimiz ve incelediğiniz biblo ve heykellerimizi de bu tarzlarda özenle seçtik. Ekstrem dekorasyonlar olarak örnek olarak gösterdiğimiz bu dekorasyon çalışmalarında, biblolarımızı dilediğiniz yerlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Koyu renkte boyanmış tavan ve duvarlar günümüz modasıdır. Karanlık ve basık olur evim diye düşünenlerin yanıldıklarını, griye veya siyaha boyanmış mekanlarda hiçte öyle hissetmediklerini biz tecrübelerimizle öğrendik. Aksine çok cesur davranıldığını ve hedeflenen başarılı sonuca ulaşıldığını duymuşuzdur onlarca defa. Koyu renklerden kastımız siyah ve beyaz arası tüm tonlar. Örneğin koyu gri duvarlar, açık gri tavanlar. Arada uygun duvarların bazılarını ve kolonları siyah renge boyamak. Veya bordo renk ile ufak dokunuşlar yapmak. Turuncu rengi bir kaç küçük duvarda kullanmak. Duvar kağıdı kullanacaksak aynı renk tonlarını kullanmak ekstrem dekorasyon yaratmak için yine iyi bir yoldur. Tüm bunları tamamlayan en önemli uygulama ise aydınlatma renkleri olarak beyaz değil, gün ışığı veya amber renkleridir. Fantastik dekorasyon yaratmak isteyenler artık günümüz mimarisidir. Gri, siyah, turuncu veya bordo renklerini modern yüksek katlı binaların dış cephe renkleri olarak sıklıkla görmekteyiz.

Bu makalemizde biblo ve heykelleri, ekstrem ve fantastik dekorasyonlarda nasıl ve nerelerde kullanacağınızı anlatmaya çalışacağız. Fantastik bir tarz oluşturmak için kesinlikle yine fantastik aksesuarlar kullanmalıyız. Örneğin; gizem hissi uyandırmak için renklendirdiğimiz koyu renklerin içine bir komedyen biblosu koyamayız değil mi? Tarzımızı yakalamamız için mitolojik ve gizemli hisler uyandıran mit heykelleri veya bibloları kullanmalıyız. tarzımızı yaratmak ve tarzımıza uygun bir yaşam alanı oluşturmamız için değişmez ve kesin çizgilerimiz olmalıdır. Koyu renk tonları, gün ışığı veya amber aydınlatmalar, farklı ve gizemli tablolar, mitolojik ve fantastik figürlü heykeller ve biblolar vazgeçilmezlerimiz olmalıdır. Bu yüzden aşağıdaki biblo ve heykel galerimizi mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz. Heykellerimize veya biblolarımıza odaklandıkça, ekstrem ev dekorasyonları için hangi tür aksesuarları kullanmalıyım gibi sorularınıza mutlaka cevap bulacaksınız.

İnsanların alışık olmadıkları mekanlar, farklı tarzda ve renklerde hazırlanmış olan mekanlardır. Bu farklı dekorasyonları oluşturmak için kullanacağımız başlıca ürünler biblolardır. Örneğin; bir boğa kafası heykeli. Ortalanmış bir duvara asılı boğa başı heykeli hemen dikkat çekecek ve farkı bakana aşılayacaktır. Savaş tanrılarının mitolojik heykelleri veya bibloları da gizem ve destansılık hissi verir. Mitolojik, destansı ve korku verici karakterlere ait antik figürler kullanın. Cesareti, özgürlüğü simgeleyen uç nokta figürleri sıkça kullanmalısınız. Sıradan aksesuarlardan kaçınmalısınız.

Zevkinize ve tarzınıza göre bir yaşam alanı oluşturmaya hemen başlayabilirsiniz. Bunu psikolojiniz içinde yapmalısınız. Psikolojide bu bilimsel bir tespittir. Yaşam alanlarınızın değişikliğini önemle tavsiye eder bilim insanları. Pozitif kararlar almamıza büyük etkenler arasındadır ev dekorasyonlarımız ve yaşam alanı tasarımlarımız. Sayfamızda fantastik ekstrem ev dekorasyonlarını nasıl yaparız bilgilerimizi ve görsellerimizi paylaştık. Biblo ve heykellerimizi online satış sitemiz içinden ekonomik fiyatlarımızla satın alabilirsiniz.

Şu sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin;

İLGİLİ BAŞLIKLAR: ekstrem dekorasyonlar,fantastik dekorasyonlar,değişik gizemli dekorasyon çalışmaları, dekorasyonda biblolar,ev dekorasyonunda heykel biblo kullanımı,farklı heykeller ve biblolar kullanmak,

Related Posts

güncel-videolarımız-2023

Güncel Videolarımız

Dekordelisi ailesi olarak projelerimize ait videolar serimize devam ediyoruz. Sıklıkla çalışmalarımıza ait inşaat, tadilat veDevamını oku

Antalyada-ultrlüks-villa-yapım-sözleşmesi

Ultralüks Villa İnşaatı Yapım Örnek Sözleşmesi

Antalya Döşemealtı’nda yapmış olduğumuz yeni anlaşmamıza ait sözleşmemizi inceleyin. Böylelikle, sizlerde yaptırmak istediğiniz lüks birDevamını oku

Tarihi Binanın Restorasyonu

Oldukça eski ve yıpranmış olan tarihi binanın restorasyonu ve onarılmasına ilişkin vermiş olduğumuz fiyat teklifimizdir.Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0