3d Duvar Kağıdı Nedir, Nerelere ve Nasıl Uygulanır, Kullanışlımıdır? Özellikleri Nelerdir? 3d Hakkında Merak Edilen Herşeyi Bugünkü Makalemizde Bulabilirsiniz.

Doğaüstü Fantazi 3d Duvar Kağıtları – Ev dekorasyonunda özellikle modern salon ve oturma odası dekorasyonları içinde duvarlarda sıklıkla duvar kağıtlarına yer verilmektedir. Günümüz teknolojisinin sağlamış olduğu imkanlar sayesinde, neredeyse gerçek denebilecek kalitede görsellerin oluşmasıyla birlikte, evimizde istediğimiz ortamı üç boyutlu olarak yaşamamız mümkün hale gelmiştir. Hal böyle olunca da 3d duvar kağıtları son günlerin en popüler ev dekorasyonu uygulamaları arasında yerini almıştır. Boya alternatifine göre daha kullanışlı ve gösterişli olan duvar kağıtlarının bir de 3 boyutlu seçeneklerin olması duvar şıklığında adeta boyut atlanmasına neden olmuştur.

7/24 ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hizmetlerimizden mutlaka faydalanın. Yer keşfi yapılmadan, ölçümler yapılmadan, modeller ve markalar belirlenmeden verilecek tüm maliyetler yanıltıcı olabilir. Yanılmanızı istemiyoruz.

Kağıt üzerine basılan resim ve fotoğrafların gerçekçi görünmelerini sağlayan teknoloji ile tasarlanmış olan duvar kağıtları, 3 boyutlu duvar kağıdı veya poster duvar kağıdı olarak adlandırılmaktadır. Mekanların daha derin ve ferah görünmesini sağlayan bu duvar kağıtları, gören herkesin ilgisini ve beğenisini kazanan modeller arasında yer almaktadır. Dekorasyona meraklı insanların göstermiş oldukları ilgi sayesinde değişen ve her geçen gün gelişen duvar kağıdı teknolojisinin son ürünü olan 3 boyutlu duvar kağıtları, gerçekçi yaklaşımları ve pek çok farklı seçenekleri ile dileyen herkesin duvarlarına uygulama imkanı sağlamaktadır. Sizde 3d ayrıcalığı ile yüksek kaliteli duvar kağıdı modellerinden amazon ormanlarını, dünya şehirlerini veya deniz manzaralarını evinize, ofisinize ya da iş yerinize uygulayıp duvarınızın yepyeni tarzının keyfini çıkarmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz! Makalemizi okumaya devam edin. 🙂

Nasıl Uygulanır?

Diğer duvar kağıtlarına nazaran daha kapsamlı bir görselliğe ve malzeme yapısına sahip olan 3 boyutlu duvar kağıtları kusursuz bir şekilde uygulandığında oldukça kullanışlı bir kullanım imkanına sahiptir. Bu duvar kağıtlarının fiyatları kullanılan malzemenin kalitesine, baskı kalitesine, markasına, uygulanacak alanın büyüklüğüne ve müşteriden gelen özel isteklere göre değişmektedir. Ancak bu duvar kağıtlarının görünümlerinin ve fiyatlarının farklı olması diğer duvar kağıtlarından farklı bir uygulama şekline sahip oldukları anlamına da gelmemelidir. Son derece kolay ve anlaşılır şekilde olan uygulama şekli isteyen herkesin duvarlarını 3 boyutlu olan modellerle kaplamalarına imkan sağlamaktadır.

Nerelere Uygulanır?

3 boyutlu duvar kağıtları evlerde ve ofislerde her duvarda kullanmak için uygun yapıdadır. Kullanım alanı tercihe göre değişiklik gösteren bu duvar kağıtları, daha çok salon ve yatak odası gibi yaşam alanlarında tercih edilmektedir. İsteğe göre mutfak veya banyo gibi alanlarda kullanılmasında da hiçbir sakınca yoktur. Düz ve pürüzsüz olan duvar ve her türlü yüzey için kullanımı uygun olan 3d duvar kağıtları ortama aynı zamanda derinlik kazandırmaktadır.

Özellikleri

  • Kolaylıkla ısı ve sudan ekilenmeyecek kaliteye ve sağlamlığa sahiptir.
  • Kullanıldığı alanlara derinlik katan tasarımlardır.
  • Uzun ömürlüdürler.
  • Renkleri ve desenleri oldukça gerçek denebilecek kalitededir.
  • İsteğe bağlı olarak özel dizayn yapılır.
  • İstenilen ölçüde hazırlanabilir.
  • Uygulandıkları alanlara derinlik, genişlik ve şıklık katarlar.
  • Özellikle derinlik kategorisinde yer alan görsellerin, temalarından dolayı başka bir mekana açılan bir kapı imajı oluştururlar.

Tadilat ve dekorasyon adına merak edip araştırdığınız her türlü malzeme ve işçilik metre kare birim fiyat listeleri için aşağıdaki sayfamızı mutlaka ziyaret edin. Siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için hazırladığımız bu sayfalarımızın faydalı olacağını düşünüyoruz. Sizlere en iyi hizmetleri verebilmek adına biz çok çalışıyoruz.

ÖNEMLİ!! Üç boyutlu duvar kağıdı deseni seçerken, karşınıza o kadar çok alternatif çıkacak ki! karar vermekte zorlanacaksınız. Bu nedenle, seçim yapmadan önce uygulama yapacağınız alan için bir tema belirlemenizi tavsiye ederiz. Temelde ne istediğiniz önemlidir. Bu isteğinizin uzun süre sizin yaşama ortamınızı oluşturacak ana tema olacağını unutmamalısınız.

ilginizi çekebilecek diğer konularımız;

Tadilat Fiyatları

üç boyutlu duvar kağıdı dekorasyon,3d duvar kağıtları,3 boyutlu duvar kağıdı,ev dekorasyonu,poster duvar kağıdı,duvar kağıdı modelleri,duvar kağıdı teknolojisi,poster 3d duvar kağıdı,popüler 3 boyutlu duvar kağıdı modelleri,özel tasarım duvar kağıtları,3 boyutlu manzara,