Dekoratif taş kaplama fiyatlarımızı ve modellerimizi güncelledik. Malzeme ve uygulama ihtiyaçlarınız için biz buradayız. Galerimizde 2020 trend dekoratif duvar taşları arasında seçim yapmakta zorlanacaksınız. Siz değerli ziyaretçilerimiz için eşsiz bir dekoratif taş modelleri sayfası hazırladık. Ekonomik ürünlerimiz ile de bütçe dostunuz olmaya devam ediyoruz.

Dekoratif taş fiyatlarımız günceldir. Fiyat tablomuzda malzeme ve işçilik olarak listelenmiştir. Ekonomik fiyatlarımız ve kaliteli işçiliğimizle birlikte siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri sunabilmek için biz çok çalışıyoruz. Sayfamızın devamında tüm ürünlerimize ait ürün ve model görsellerimizi inceleyebilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz üretici firma ile ekonomik fiyatlarla yaşam alanlarınızı profesyonel olarak dekore ediyoruz.

DEKORATİF TAŞ MODELMALZEME (m2)İŞÇİLİK (m2)TOPLAM
Alaçatı modelleri65 TL40 TL105 TL + (KDV)
Blokkale modelleri60 TL 40 TL100 TL + (KDV)
Comos modelleri65 TL 40 TL105 TL (KDV)
Flat modelleri65 TL 40 TL 105 TL (KDV)
Kaletaşı modelleri60 TL40 TL100 TL + (KDV)
Lotis modelleri65 TL40 TL105 TL + (KDV)
Praxis modelleri60 TL40 TL100 TL + (KDV)
Royal modelleri60 TL40 TL100 TL + (KDV)
Style modelleri70 TL40 TL110 TL + (KDV)
Tarlataşı modelleri73 TL40 TL113 TL + (KDV)
Tekli kayrak modelleri85 TL40 TL125 TL + (KDV)
Velve modelleri65 TL40 TL105 TL + (KDV)

İşte Dekoratif Taş Modelleri

Alaçatı Dekoratif Taş Modelleri

Blokkale Dekoratif Taş Modelleri

Cosmos Dekoratif Taş Modelleri

Flat Dekoratif Taş Modelleri

Kaletaşı Dekoratif Taş Modelleri

Lotis Dekoratif Taş Modelleri

Praxis Dekoratif Taş Modelleri

Royal Dekoratif Taş Modelleri

Style Dekoratif Taş Modelleri

Tarlataşı Dekoratif Taş Modelleri

Tekli Kayrak Dekoratif Taş Modelleri

Velle Dekoratif Taş Modelleri

Dekoratif Taş Ürün Özellikleri

İMALAT İÇERİK: Farklı illerde, beldelerde ve taş ocaklarında çıkarılmaktadır. Tamamen doğal taşlardan özenle hazırlanmışlardır..

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Kereste Fiyatları

GÖRSELLİK: Amacı itibari ile dekoratif taşlar tamamen doğal ve gerçek ocak taşlarından üretilirler.

BOYUT / ÖLÇÜ: Birbirinden farklı onlarca model dekoratif taş imalatı yapılmaktadır. Buna paralel olarak ürün ölçülerin de farklılıklar olabilir. Fakat genel ortalama ölçüler 9 ile 60 mm arasındadır. 40 x 50 cm yüzey alanı kaplama yapacak şekilde üretilir.

AĞIRLIK BİRİM: Bir çok modeli bulunan dekoratif doğal taşlar, ağırlık olarak küçük farklar gösterebilir. Fakat ortalama olarak 7 ile 45 kg / m2’dir.

MUKAVEMET: Her türlü mekânlarda ve yüzeylerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Banyo, wc ve mutfaklarda kullanmanın hiç bir sakıncası yoktur.

YÜKSEK ISI: Nemli ve rutubetli ortamlarda kullanıldığı gibi yüksek sıcaklığa maruz kalan her türlü yüzeylerde de kullanılabilir. Isıdan etkilenmez ve alev almaz.

RENK: Avrupa demir oksit organik pigmentler sayesinde uzun ömürlü bir renge sahiptir.

TEMİZLİĞİ: Yıkanabilir ve silinebilir olma özelliğiyle uzun ömürlüdür.

ESNEKLİK: Elastiktir. Sorunlu ve oval yüzeylere esnekliği sayesinde rahatlıkla uyum sağlayabilir. Her türlü oval kiriş ve kolonlar, duvarlar ve tavanlarda kullanabilirsiniz.

UYGULAMA: Fleks yapıştırıcı ile yapıştırılır.

SAĞLIK: Sağlığına önem gösterenlerin dostudur. Hiçbir kanserojen hammadde içermez. Tamamen doğaldır.

Dekoratif Taş Nedir?

Farklı isimlerde ifade edilebilen dekoratif taşların yaygın diğer isimleri kültür taşı veya doğal taştır. Doğada varolan gerçek taşların kalıpları yapılır. Farklı taşlar için farklı farklı kalıplar üretilir. Bu yüzden bir çok modeli mevcuttur. Yapılan kalıplar içerisine pompa yardımı ile çimento, uygun tozlar ve renklerin karıştırılması ile üretilen yapı malzemesine dekoratif taş denilir.

Dekoratif Taş Nasıl Üretilir?

Hazır kalıpların içine dök bırak şeklinde asla üretilmemektedir. Fabrikasyon bir imalatı yoktur. Dekoratif taş fiyatlarını olumlu veya olumsuz yönde etkileyen sebeplerin başında, ölçü farklılığı ve imalat zorluğu olan modeller gelmektedir. Dekoratif taş (kültür taşıdoğal taş) üretiminde de tıpkı montajında olduğu gibi titiz bir işçilik gerekmektedir. Demiroksit ve farklı organik olmayan ren pigmentleri ile çimanto esaslı ham maddenin doğru usta ile buluşması ile yapılır dekoratif kültür taşları. Tıpkı parmak izi gibi her biri bir diğerinden farklı renklendirme, boyama ve el işçiliğindedir. Modellerine göre dekoratif taş fiyatları değişkendir.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Taş Yünü Fiyatları

Günümüz Trend Dekorasyon Ürünü Dekoratif Kültür Taşları

2020 yılına damgasını vuran dekoratif taş fiyatlarını incelerken, modelleride olabildiğince detaylı sunmaya çalıştık.. Dekoratif taş modelleri ve fiyatlarını birlikte bulabileceğiniz sayfamızda, eşsiz ve nadir modelleri de inceleyebilirsiniz. Dekoratif taş işçilik ve uygulama ihtiyaçlarınız için bizden hızlı ve kolay teklif alabilirsiniz. Ayrıca dekoratif taş işçilik fiyatları hakkında da bilgiler vereceğiz. Her zevke, tarza ve bütçeye uygun dekoratif taşları aşağıdaki görsel galerilerimizde inceleyebilirsiniz. 7/24 iletişim numaralarımızı arayarak dekoratif taş modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Malzeme siparişleriniz için online mağazamızı ziyaret edebilir, güvenilir (3D secure) sistem ile hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Dekoratif Kültür Taşları Nerelerde Kullanılır?

Doğal taşlarda (dekoratif kültür taşları), uygulama alanı ve biçimi olarak birçok farklı seçenekler bulunmaktadır. Televizyon ünitelerinin arkalarına ve bahçe kenar duvarlarına yapılan kültür taşları, ortamın marjinal bir hava kazanmasını sağlıyor. Taş duvarlara eklenen aydınlatmalar sayesinde daha ferah ve iç açıcı ortamlar oluşturuyor. 1.sınıf tuğla ve file kullanılan doğal taş kaplamalar mermer, ıslak zemin, granit ve kayrak taşları hariç her alana uygulanabiliyor. Her bütçeye hitap eden doğal duvar taş kaplamalar odaların hareketlenmesini sağlayarak muazzam bir görünüm sergiliyor. Dekoratif taş fiyatları ise tam bir bütçe dostu. Yaşam alanlarınıza katmış olduğu görsellikle ve modernlikle, fiyatları kıyaslandığında oldukça ekonomik oldukları kesinlikle söylenebilir.

Dekoratif taş modelleri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi ve detay için bizimle iletişime geçiniz. Daima yanınızdayız.

Şu sayfalarımızıda mutlaka ziyaret edin;

İLGİLİ BAŞLIKLAR: dekoratif taş modelleri, doğal taş fiyatları, doğal taş modelleri, kültür taşı, doğal dekoratif taş kaplama fiyat, kültür taşı fiyatları, doğal taş işçilik ve malzeme fiyatları, dekoratif taş işçilik fiyatları, dekoratif taş nedir, dekoratif kültür taş modelleri,

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Dekorasyon Ürünleri ve Fiyatları