çankaya boyacı1

Çankaya Boyacı

Çankaya Boyacı – Ankara Çankaya’da boya badana işiniz için buradayız. Boya Badana işleriniz için huzur ve güven içinde çalışabileceğiniz köklü bir firma veya boya badana ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. Çankaya’da boya badana bizim işimiz.

Firmamız garantisinde ve bünyesinde birlikte çalıştığımız kaliteli ve iş disiplini yüksek ekip ve ekipmanlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

Boyacı Çankaya

Alçı sıva, silikonlu silinebilen iç cephe su bazlı boyalar, desenli boya çalışmaları, pom pon boyalar, italyan boyalar, akrilik esaslı su bazlı boyalar, macun boyalar gibi daha sayabileceğimiz onlarca çeşit boya badana çalışmalarını profesyonel olarak yapıyoruz. Çankaya boya badana dışında asma tavan, kartonpiyer, fayans, duvar kağıdı ve mantolama gibi ihtiyaçlarınıza da modern ve kaliteli ekip/ekipmanlarimizla cevap veriyoruz. Ekonomik fiyatlarımız ve uzman kadromuzla Çankaya’da dekorasyon işleriniz için sizlere bir telefon kadar yakınız.

Çankaya, Ankara’da en gözde ve seçkin semtlerin başında gelmektedir. Bu anlamda elbetteki yapılacak tüm dekorasyon çalışmaları da modern, şık ve kaliteli olmalıdır. Bizler hem çalışan ustalarımız, hemde kullandığımız malzemeler olarak bu sorumluluğu en iyi şekilde alabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Evlerinizi veya iş yerlerinizi sizlerden eskimiş veya kirlenmiş bir şekilde teslim alıyoruz, yerine tertemiz, modern ve şık mekanlar olarak iade ediyoruz. Her türlü boya badana işlerinizde memnuniyetinizi ön planda tutuyoruz ve kaliteli işçiliğimizle birlikte ekonomik fiyatlarımızı buluşturuyoruz.

ankara çayyolu boya badana
ankara çayyolu boya badana

2015 ile 2016 yılları arasında yaptığımız işlerimizin kayıtları arasından bazılarını sizlerle paylaşmayı uygun gördük. Bu şekilde hem verdiğimiz hizmetler hakkında bilgi, hemde yaptığımız dekorasyon çalışmalarının fiyatlarını ortalama öğrenebilirsiniz.

çayyolu asma tavancı
çayyolu asma tavancı

Gökmen Bey (100. Yıl Mahallesi):  3 oda, 1 salon, mutfak ve koridorun tavan ve duvar olmak üzere komple boya badana işlerinin yapılması. Fiyatı; 2.400 TL (Malzeme + işçilik)

Nilay Hanım (Çiğdem Mahallesi): Mutfak ve banyo fayanslarının sökülerek yerine yeni fayansların yapılması ve tüm tesisatların yenilenmesi. Banyo tavanına metal asma tavan, duşakabin ve banyo dolabı yapımı. Mutfak tavanına ise tavan kaplama sisteminin yapılması ve fayans dışındaki tüm yüzeylerin boya badana yapılması. Fiyatı; 4.500 TL (İşçilik)

Cinnah Caddesi (Ebru hanım): Cinnah caddesinde bulunan 1+1 ofisin komple yenileme ve dekorasyon çalışmaları yapıldı. Ofis mutfak bölümüne 6 metre akrilik mutfak dolabı, tesisat ve fayans yenileme işleri yapıldı. Banyo ve wc fayansları değiştirildi. Tesisatları yenilendi. Banyo dolabı yapılarak tüm tavanlar komple boya badana yapıldı. Ofis salon tavanları modern tasarımlı led asma tavan yapılarak beyaz led aydınlatmalar ile spotlar kullanıldı. Duvarlarına ise komple alçı çekilerek silinebilen silikonlu su bazlı iç cephe boya ile boyandı. Banyo wc hariç tüm zemin döşemeleri kaldırılarak yerine 10 mm laminat parke yapıldı.

Çankaya (Missy Bar): Tüm bar ana mekan tavanları sökülerek yerine loş ışıklarla döşenmiş led tavan yapıldı. Tüm zemin döşemeleri granit ile döşendikten sonra komple tavan ve duvarlar boyandı.

Farabi (Özgül hanım): 4 oda, 1 salon, mutfak, banyo, koridor ve wc den oluşan dairesini komple ev tadilat dekorasyon çalışmalarını yaptık ve gününden önce teslim ettik.

çankayada boyacı
çankayada boyacı

A.Ayrancı (Murat bey): Giyim mağazası olarak çalıştırdığı işyerini baştan sona kadar yeniledik. Tavanlara taş yünü asma tavan, duvarlarını komple boya badana ve zeminlerini ise 60×60 cm ölçülerindeki granit ile döşedik. Tavan aydınlatmalarını raflara göre tekrar yaparak tüm elektrik tesisatını yeniledik.

Oyak Sitesi (Mert bey): Mutfak kapısını sökerek yerine çok şık bir kapı kemeri yaptık. Daha sonra koridor ortasında bulunan kapı yerine yine modern bir alçı kapı kemeri yaptık. Komple daire boya badana yapıldı ve yerlere laminat parke yaptık.

Yıldız (Nurhayat hanım): Yeni almış olduğu dairenin komple tavanlarına stropiyer yaparak avize göbeklerini taktık. Daha sonra daireyi tavan ve duvarlar olmak üzere komple boyadık. mutfak ve koridor duvarlarına laminat parke yaparak işimizi tertemiz teslim ettik.

çayyolu boyacı
çayyolu boyacı

Yukarda saymış olduğumuz çalışmalarımız, yaptığımız işlerden sadece bir kaçı. Ankara Çankaya’da dekorasyoncu hizmetleri kapsamında yaptığımız işlerin sayısı yüzün üzerindedir ve bu sayı her geçen gün giderek artmaktadır. Çankayada dekorasyoncular listesinin en başında bulunan köklü firmalardan birisiyiz.

çayyolu dekorasyoncu
çayyolu dekorasyoncu

Çankaya hakkında genel bilgiler;

ankara çankaya
ankara çankaya

Ankara’nın merkezinde bulunan Çankaya Ankara‘nın başkent olmasıyla birlikte ülkenin yönetim merkezi haline gelmiştir. Çankaya‘nın yerleşik nüfusu 913.715′ tir. Bu nüfus yoğunluğu gün içinde iş yerlerinin bolluğu nedeniyle 2.000.000’ u bulmaktadır. Bu anlamda Türkiye Cumhuriyeti’nin bir çok ilinden daha büyük bir ilçesi olma özelliğine sahip olan tek ilçedir. İlçe sınırları içerisinde 102 lise ve 10 adet üniversite bulunmaktadır. Çankaya, Mustafa Kemal Atatürk’ün kurtuluş savaşını buradan yönetmesiyle önemini arttırmıştır. Boyacı çankaya

çayyolunda dekorasyoncu
çayyolunda dekorasyoncu

Çankaya’ya bazı mahalle ve semtlerin isimleri şunlardır;

50.Yıl, Ahlatlıbel, Akarlar, Akpınar, Alacaatlı, Anıttepe, Arka Topraklık, Aşağı Dikmen, Aşağı İmrahor, Aşağı Öveçler, Aşıkpaşa, Ata Aydınlar, Ayrancı, Aziziye, Bademlidere, Bağcılar, Bahçelievler, Balgat, Barbaros, Bayraktar, Beytepe, Birlik, Boztepe, Büyükesat, Cebeci, Cevizlidere, Cumhuriyet, Çamlıtepe, Çankaya, Çavuşlu, Çayyolu, Çiğdem, Devlet Mahallesi. Çankaya boya badana ustası, çankaya boya ustaları, cankayada boyacı ustaları, cankaya boya dekorasyon ustası, cankayada boya tadilat inşaat ustaları, usta boyacı cankaya, ev boyacıları çankaya

İlginizi çekebilecek bir kaç çalışma ve hizmetlerimiz;

Aşağıdaki Sayfamızı da Mutlaka Ziyaret Ediniz;

Ev Tadilat Fiyatları


İLGİLİ BAŞLIKLAR: Çankaya dekorasyoncu, çankaya dekorasyoncular, çankaya ev dekorasyoncu, çankaya dekorasyon şirketleri, çankayada dekorasyoncular, çankaya boyacı, çankayada boyacılar, çankaya boya badana, çankayada boya badanacılar, çankaya boyacı, çankaya ev boyacısı, badanacı çankaya, boya badanacılar çankaya, boyacı çankaya

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir