Balgat dekorasyoncu, Balgat boya badanacı, Balgat asma tavancı, Balgat kartonpiyerci gibi dekorasyon ihtiyaçlarınız için her zaman hizmetinizdeyiz.

Balgat Dekorasyoncu

Ankara Balgat ve çevresinde bulunan ev ve isyerlerinizde ihtiyacınız olan tüm dekorasyon çalışmaları ve malzemeleri için sizlere bir telefon kadar yakınız. Boya badana, asma tavan, kartonpiyer, fayans ve duvar kağıdı başta olmak üzere her türlü tadilat ve dekorasyon işleriniz için uzman kadromuz ve modern ekipmanlarimizla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Balgat dekorasyoncu olarak onlarca ev ve isyerinin tadilat ve dekorasyon çalışmalarını buyuk başarı ile yaptık. Her yaptığımız dekorasyon çalışmasında farklı tecrübe ve bilgiler edindik. Her geçen gün kendimizi geliştirmek adına farklı adımlar attık ve ilerleme yolunda hangi adımları atacagimizi öğrendik. Balgat boya badana, Balgat’ta asma tavancı, Balgat fayansçı, Balgatta ev boyacısı gibi dekorasyon işleri için olan ihtiyaçlarınıza modern çözüm olmaya gayret ettik.


Çalışmalarımıza bir örnek vermek istedik.

Ankara Balgat’ta dairesi bulunan Özkan beye, dairesinin dekorasyon işlerinde bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz. Sayfamızda yapmış olduğumuz anlaşma ve çalışmalarımız hakkında bilgileri inceleyebilirsiniz;

Özkan bey ile yapılan anlaşmamızda tüm işçilik ve malzeme bize aittir. Kaliteli malzemelerimizi, profesyonel işçiliğimizle buluşturuyoruz…

 • Komple daire boya badana; Eski tavan ve duvar boya rengini tamamen değiştirerek yeniden boyanması.
 • Komple laminat parke; Duvardan duvara olan eski halıları kaldırarak yerine birinci sınıf 10 mm derzli laminat parke döşenmesi.
 • Salon tavanına led aydınlatmalı asma tavan yapılması.
 • Elektrik tesisatların yenilenmesi.

Aşağıda Özkan beyin dairesinde şu ana kadar yaptığımız çalışmaların resmini incelemenize sunduk. İşimiz ilerledikçe yeni görsellerimizi yayınlamaya devam edeceğiz. Balgat Çiğdem mahallesinde bulunan 3 oda 1 salon dairenin komple boya badanası, yer eski döşemesi olan duvardan duvara halı malzemesinin sökülerek yerine laminat parkesinin yapılması ve salon tavanına alcipan led asma tavanının yapılması. Tüm bu dekorasyon tadilat çalışmalarını malzeme + işçilik olarak yaptık ve Özkan beye anahtarını huzur ve mutluluk içinde teslim ettik. Söz verdiğimiz günde başladık ve söz verdiğimiz günde temiz ve şık bir daire olarak geri teslim ettik.

Balgat dekorasyoncu

Balgat dekorasyoncu

Ankara Balgat ve çevresinde bulunan ev, bina, inşaat veya işyerlerinizin komple anahtar teslimi tadilat ve tamirat işlerinizi profesyonel olarak uygun fiyatlarımızla yapıyoruz.

Ankara balgatta boyacı

Ankara balgatta boyacı

Ücretsiz keşif, projelendirme ve fiyatlandırma hizmetimizden faydalanmadan kararınızı vermeyin. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Balgat boya badana ustası

Balgat boya badana ustası


Balgat dekorasyoncu olarak hizmet verdiğimiz işlerin başlıcaları şunlardır;

 • Balgat boya badana
 • Balgat boyacı
 • Balgat boya ustaları
 • Balgatta boyacılar
 • Balgat asma tavancı
 • Ankara balgat boyacı
 • Boyacı balgat ankara

Eğer sizde Ankara Balgat dekorasyoncu, Balgat’ta boya badanacı, Balgat asma tavancı, balgat kartonpiyerci, balgat fayanscı gibi dekorasyon ihtiyaçlarınıza çözüm arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bizlere bir telefonunuz yeterli olacaktır. Ekonomik fiyatlarımız ve uzman ekip-ekipmanlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz. komple ev dekorasyonu bizim işimiz…


Balgat hakkında genel bilgiler;

Ankara Balgat, Çankaya ilçesine bağlı olan en büyük semtlerden birisidir. Çok sayıda siyasi partinin genel merkez binalarının Balgat’ta oluşu sebebiyle en fazla bilinen semtler arasında gelmektedir. Başlıca caddeleri arasında Ziyabey caddesi, Ceyhun Atıf kansu caddesi, Cevizlidere caddesi, Süleyman Hacıabdullahoğlu caddesi ve Barış Manço caddesi gelmektedir. Balgat, eskiden Ankara dışında kalan bir köydü. Şimdilerde ise Ankara’nın başlıca büyük ve önemli semtlerinden bir tanesi olmuştur. Balgat Dekorasyoncular

Balgat Ankara

Balgat Ankara