Cam balkon yaptırmak isteyenler için burada tüm fiyatlar var. Tüm cam sistemleri, renkleri ve cinslerine göre detaylandırılmış fiyat listeleri. Cam balkon fiyatları hakkında daha fazla bilgi ve detay için iletişime geçiniz.

Cam balkon fiyatları – Güncel tutmaya çalıştığımız sayfamız, mümkün olduğunca gerçek ve net bilgiler içermektedir. Günümüzdeki piyasa dalgalanmalarından, zamlardan etkilenmemek için acele edin, kârlı çıkın.

Gold Seri Katlanır Cam Balkon

ÖlçüDetayBirim Fiyat
8 mm TemperliŞeffaf cam – Naturel alimünyum450 TL (m2)
8 mm TemperliRenkli cam – Naturel alimünyum 475 TL (m2)
8 mm TemperliŞeffaf cam – Bronz alimünyum 450 TL (m2)
8 mm TemperliRenkli cam – Bronz alimünyum 475 TL (m2)
8 mm TemperliŞeffaf cam – Boyalı alimünyum 490 TL (m2)
8 mm Temperli Renkli cam – Boyalı alimünyum 520 TL (m2)

Isıcamlı Katlanır Sürgülü Cam Balkon

Ölçü / CinsDetayBirim Fiyat
8 mm TemperliŞeffaf Cam – (natürel alüminyum)700 TL (m2)
8 mm TemperliRenkli Cam – (natürel alüminyum) 750 TL (m2)
8 mm TemperliŞeffaf Cam – (boyalı alüminyum) 750 TL (m2)
8 mm TemperliRenkli Cam – (boyalı alüminyum) 800 TL (m2)

Cam Balkon Aksesuar Fiyatları

DetayBirim Fiyat
Cam cama kilit200 TL adet
Sürme kilit200 TL adet
Özel sürme ‘H’ kol150 TL adet
40*40 kutu profil20 TL metre
Mermer70 TL metre

Cam Balkon Fiyatları Detaylı Bilgiler

Detay 1: Sürme cam balkon modellerinde hazır bronz alüminyum bulunmamaktadır. Dolayısı ile natürel (gri) renk dışında talep edeceğiniz tüm renkler, boyanarak elde edilmektedir.

Detay 2: Isıcamlı sürme ve ısıcamlı katlanır BKS marka anlık fiyatlardır. Klasik sürme Gold seridir. BKS ürünlerimizden olan giyotin, silinebilir giyotin ve ısıcamlı küpeşte sistemleri için firmamızdan fiyat alınız.

Otomatik tente, pergola, kış bahçesi, teras kapatma ve Linea Rossa alüminyum doğrama fiyatları ancak keşif neticesinde oluşturulmaktadır.

Cam Balkon Modelleri

Birbirinden farklı modelde, renkte ve tasarımda onlarca cam balkon sistemi bulunmaktadır. Hepsini paylaşmaktansa, en fazla rağbet gören iki cam balkon kapatma modelini sizlere sunuyoruz. Katlanır cam balkon ve sürgülü katlanır sistem cam balkon sistemi.

Günümüzde teras katlarını iç mekân haline getirmek trend dekorasyon uygulamaları arasında yer almaktadır. Terasını kapatanların yüzde 70 inden fazlası ayrıca cam bakon yaptırarak daha kullanışlı yaşam alanı oluşturmaktadırlar. Bu sebeple günde bir çok müşterimiz bizlerden cam balkon fiyatı talep etmektedirler. Sizlere kolaylıkla bu fiyat listelerini verebilmek için cam balkon fiyatları sayfamızı hazırladık. Ayrıca aşağıdaki sayfalarımıza da göz atabilirsiniz. Birçok faydalı bilgi bulabilirsiniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: balkon camı fiyatları. Cam balkon güncel ankara fiyatları. Cam balkoncu fiyatları. Cam balkon m2 birim fiyat. Sürgülü cam fiyat. Isıcam fiyatları.