Bölme Duvar Sistemleri – Gеniş alanları bölmek ve odalar oluşturmak için kullanılır.

Bölme Duvar Sistemleri – Özellikle çalışma ortamlarının tasarruf sağlayan en gerekli malzemesidir. Ofis, resmi kuruluş ve özel dairelerde sık kullanılır.

Bölme Duvar Sistemleri – Bölme duvarlar çok avantajlı oldukları ve modern göründükleri için tercih edilirler. Estetik görünür ve en önemlisi de fonksiyoneldir. Binaya ağırlık yapmaz, deprem sırasında beton duvarlar kadar tehlikeli değildir. Bölme duvarların en güzel yanlarından biri ise geri dönüşümlü olmaları. Bölme duvarlar %99 oranında geri dönüşümlü malzemelerden üretilirler.

ofis bölme duvar örneği

ofis bölme duvar örneği

Bölme Duvar Sistem Özellikleri

1- Mеkanlarda inşaat gerektirmekѕizin kısa zamanda bölümler oluşturur ve zaman kazandırır. Kurulumu fazla zaman almaz.

2- İnşaat esnasında yapılan masraftan daha az harcamaya neden olur ve tasarruf sağlar.

3- Hazır olarak üretilen bölme duvarlar sadece monte edilerek oluşturulduğu için gürültü kirliliğine neden olmaz.

4- Bölme duvar yapımında kullanılan PVC, cam, alüminyum ya da ahşap geri dönüşümlü malzemeler oldukları için çevre kirliliğine neden olmaz.

5- Hazır olarak üretilen, taşınan ve monte edilen bölme duvarlar istenildiği zaman sökülüp taşınabilir. Özellikle ofis taşımın da büyük kolaylık sağlar.

6- Bölme duvarlar tasarıma açıktır ve estetik görünür. Mеkanın daha fazla ışık almasını sağlar. Bu özellik gün ışığından daha fazla yararlanmayı ve elektrik tasarrufunu da arttırır.

7- Bölme duvarlar dayanıklı yapı ürünleridir, uzun süre yıpranmaz ve yıllarca kullanılır.


bölme duvar sistemleri, bölme duvar sistem özellikleri, bölme duvar, bölme duvarlar, bölme duvar faydaları, bölme duvar kullanım alanları, alçıpan bölme duvarlar, bölme sistemleri, ofis bölme sistemleri

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Alçıpan Bölme Duvar işimiz