Ankara Beysukent Angora Evlerinde yeni almış olduğu villasının iç ve dış dekorasyon ve tadilat işleri için bizi tercih eden değerli müşterimize teşekkür ederiz. Kendisine, tüm projelerimizde olduğu gibi en iyi hizmeti sunacağımızın garantisini veriyoruz.

Angora Evleri Villa Tadilat Projemize Başladık. Anahtar teslim villa dekorasyonları bizim işimiz. Günümüz trend mimari projeleri konusundaki tecrübemiz, yeterli ekip ve ekipmanlarımızla en kaliteli hizmetleri en ekonomik fiyatlarla sunmanın gayreti içindeyiz. Dekordelisi Mimarlık olarak hedeflerimize ulaşmak için biz çok çalışıyoruz.

Aşağıdaki sayfamızı ziyaret ederek bu projemiz için vermiş olduğumuz fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz. Teklif sayfamızda yapılacak tüm çalışmaları, imalatları, kullanacağımız malzemeleri ve markaları inceleyebilirsiniz. Sonrasında teklif ettiğimiz fiyatımızı gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Dekordelisi Mimarlık olarak en iyi hizmetleri, en uygun fiyatlar ve ödeme koşullarıyla değerli müşterilerimize sunmak için biz çok çalışıyoruz.

BEYSUKENT KOMPLE VİLLA TADİLAT FİYAT TEKLİFİMİZ

Anahtar Teslim Villa Tadilat Projemize Başladık

Komple baştan aşağı tadilat ve dekorasyon uygulamalarını yapacağımız villanın son halini, bittiğinde son halini yine bu sayfamızda görebileceksiniz. Web sitemizi sık sık güncelliyoruz. Ayrıca youtube sayfamızı da ziyaret ederek tadilat videolarımızı izleyebilirsiniz. Çalışmalarımız hakkında detaylı bilgiler almak için bizi 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Bizden hızlı ve kolay fiyat teklifi alabilirsiniz.

ESKİ HALİ (22.12.2019 Güncel)

Kırım Söküm ve Hafriyat Çalışmalarımıza Başladık

Angora Evleri Villa Tadilat Projemize it olan tüm kırım, yıkım ve hafriyat çalışmalarımıza başladık. Tüm planlamalarımızı ve hazırlıklarımızı tamamladık. Hızlı bir şekilde kırım, yıkım ve hafriyat çalışmalarımıza başlayadık. Çevre komşuların rahatsız olmamasına ve çevre düzenine engel teşkil edecek tüm hafriyat bekletmelerine müsaade etmeden çıkan tüm moloz ve atıkları anında atıyoruz.

Çalışmalarımıza Hızla Devam Ediyoruz

Amacımız 45 gün olan sözleşme tarihimizi daha da kısaltmak. Böylelikle hem değerli müşterimizi daha fazla memnun etmek, hemde mutlu müşteriler listemize bir yenisini daha eklemek istiyoruz. Günde en az 7 personelimizle çalışıyoruz. Ayrıca mobilya ve pvc atölyelerimizde çalışan elemanlarımız sık sık gelerek model ve tasarımlar yapıyorlar. İşverenimiz ile sürekli istişare yaparak, tüm isteklerini en iyi şekilde yerine getirmeye gayret ediyoruz.

Bu sayfamızda çalışmalarımızın ilerleme aşamalarını inceleyebileceksiniz. O sebeple bugün güncellediğimiz sayfamızı 1 hafta sonra yine güncelleyeceğiz. Yapım aşamalarını, nasıl çalıştığımızı, neler yaptığımızı görebileceksiniz. Sayfamız bittiğinde ise, bizden önceki ve bizden sonraki hallerini kıyaslayarak kalitemizin farkına varabileceksiniz.

4 Gün Sonra

Projemize başlayalı 1 hafta oldu. Çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Süremize sadık kalarak, planlarımızı aksatmadan uyguluyoruz. Kırım ve hafriyatlarımızı bitirdik. Asma tavanlarımızı bitirdik. İç duvar örme işlerimizi bitirdik. Dış cam balkon çatı kapatmalarımıza başladık. Çevre beton atma işlerimizi bitirdik. Aşağıda 1 haftalık çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

1. Hafta

Beysukent Angora Evleri Komple Villa Tadilat çalışmalarımızın 7 nci günü. Hızlı bir şekilde tüm ekiplerimizle çalışıyoruz. Bu arada değerli ev sahibimiz ve ailesi mobilya, fyanslar ve diğer dekorasyon model, ürün ve malzemelerini seçiyorlar. Bir kaç gün içinde bu imalatlarımıza da hızlı bir şekilde başlayacağız. Tüm ekiplerimiz aynı anda ve planlı bir şekilde çalışmalarına devam ediyorlar. Hemen hemen tüm kaba işleri toparlamış durumdayız. Yavaş yavaş ince işçiliklere sıra gelmekte. Kırım, yıkım, hafriyat işlerimizi tamamen bitirdik. Asma tavan imalatlarımızın sonuna geldik. Elektrik tesisat işlerimizi yarıladık. Su tesisat işlerimize başladık. Çevre beton imalatlarımızı bitirdik. Veranda ve balkon kapatma işlerimizin sonuna geldik. Salon asma kat işimizi bitirdik. Alçı sıva işlerimiz devam ediyor.

Veranda ve Balkon Kapatmalar Devam Ediyor

Ön cephe verandayı tamaen kapatıyoruz. Eskiden yapılı olan çatıyı tamamen kaldırarak, yerine yeni çatı ve yan cam kapatmalarımıza devam ediyoruz. Mutfak çıkış kapısı ön cepheyi de aynı şekilde kapatıyoruz. Ana giriş kapı önünüde iç mekan haline getiriyoruz ve kapatıyoruz. Üst kat balkonuda tamamen kapatıyoruz.

Salon Asma Kat İmalatımızı Bitirdik

Salon yüksek bölümünü tamamen asma kat sistemi ile kapattık. Bunu yapmaktaki amacımız üst katta kullanışlı bir oda daha oluşturmak. 60×120 (3 mm) ana taşıyıcılar ve 40×60 (2 mm) ara taşıyıcılar ve üzeri sac panel kapatma sistemi ile tamamen kapattık. Sağlamlık ve kaliteye büyük önem verdik. Duvarlara gömme yapmayarak, tamamen flançlarla dübeller ve somunlarla sabitledik. Yapılı olan beton kargas kadar sağlam ve bir bütün olmasını sağladık. Sonrasında sac üzerine 10 cm beton şap atarak lamineye zemin hazırlayacağız. Alttan ise ses yalıtımı için taş yünü döşeyerek alçıpan ile kapattık.

Alçıpan Asma Tavan İşlerimiz Bitmek Üzere

Tüm tavanlara led ve spot aydınlatmalı asma tavan imalatlarımızın da sonuna geldik. Tüm mekân ölçülerine uygun ebatlarda led ışıklı asma tavanlarımızı yaparak alçı sıva işlerini de bitirmek üzereyiz. Daha sonra led alın alçıpan üzerilerine iş verenimiz tarafından beğenilecek olan alçı çıta bordürlerimizi de takacağız.

Pis ve Temiz Su Tesisatlarını Değiştiriyoruz

Banyo ve wc deki tüm pis ve temiz su tesisat alt ve üst borularını yeniliyoruz. Klozet yerlerinde, duş kabinlerinin yerlerinde ve lavaboların yerlerinde değişiklikler yaptık. Bu şekilde hem tüm yer değişikliklerini yapıyor, hemde eski tesisat malzemelerini tamamen değiştiriyoruz. Kısacası tüm villa içinde ve dışında bulunan dekorasyon ve malzemelerini tamamen yenileyeceğiz.

Angora Evleri Villa Tadilat Projemize hızla devam ediyoruz. Bu sayfamızı sık sık güncelleyeceğiz. Tüm yapım aşamalarımızı, imalat ve uygulamalarımızı detayları ile birlikte inceleyebilmenizi istiyoruz. Bu şekilde hem bizler hakkında bilgiler, hemde villa tadilat ve dekorasyonları nasıl yapılıyor hakkında görsel fikirler edinmenizi istiyoruz.

20. Gün

Bütün kırım ve hafriyat işlerimizi bitirdik. Asma tavan işlerimizin tamamı bitti. Tüm tavan ve duvarlar olmak üzere alçı sıva işlerimiz de bitti. Su ve elektrik tesisat alt yapı işlerimiz bitti. Tüm veranda ve diğer teras kapatma çalışmalarımızı tamamladık. Winsa marka kapı ve pencere imalatlarımız atölyelerde devam etmekte. Mobilya imalatımıza başladık. Cam balkonlarımız gelmek üzere. Fayans işlerimize başladık. Çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz.

Angora Evleri Villa Tadilat Projemiz kapsamındaki tüm imalatlarımız, uygulamalarımız ve montajlarımız devam ediyor. Bu sayfamızı sürekşi güncelleyerek, sizlerin hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmanızı hedefliyoruz.

Sizde Bizde Tadilat ve Dekorasyon Teklifi Alın, Kârlı Çıkın

Hata: İletişim formu bulunamadı.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı tadilat ve dekorasyon bilgileri edinebilirsiniz.

Ev Tadilat FiyatlarıDekorasyon Fiyatları

beysukentte tadilat işimize başladık, angora evleri tadilat dekor çalışmamız, angora evlerinde villa tadilatımız devam ediyor,