150 M2 Ev Tadilat Maliyeti

150 m2 evimi ne kadara tadilat yaptırabilirim? Kaç gün sürer? Burada 150 m2 bir dairenin komple tadilatına ilişkin tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Neler yapılıyor, hangi malzemeler kullanılıyor ve tasarımlar nelerdir? Araştırma yapanlar için bu güzel bir fırsat. Daha fazla bilgi ve görsel için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tadilat dekorasyon bizim işimiz.

150 m2 ev tadilat maliyeti elbette zevklere, bütçelere ve ihtiyaçlara göre değişkenlik gösterir. Elbette ki dekorasyonun sonu yok. Fakat biz yapılması muhtemel tadilat işlerini dikkate alarak bu sayfamızı hazırladık. Haydi 150 m2 ev tadilat maliyeti ne kadarmış birlikte inceleyelim.

150 M2 EV TADİLAT FİYAT TEKLİFİMİZ

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar teklifi sunan yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene teklifte beyan edilen iş gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir. Tüm malzemeler, tasarımlar, renk ve modeller işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. Yüklenici tüm dolap tasarımlarını ve banyo tasarımını 3D çalışarak işverene sunacak ve işverenenin onayını aldıktan sonra imalatlara başlayacaktır. Bataryalar ve mutfak eviyesi işveren tarafından alınacak, yüklenici tarafından montajları eksiksiz yapılacaktır.

YAPILACAK İŞLER

KIRIM – HAFRİYAT

Tüm banyo ve wc duvar ve zemin seramiklerinin kırılması. Salon ve mutfak balkon paılarının sökülmesi. Yapılı bulunan tüm klozetlerin, banyo dolabının, bataryaların, duşakabinin, havlupanın, lavaboların sökülmesi. Banyo ve wc tamamen boşaltılması. Tüm mutfak dolaplarının,ve yapılı dolapların sökülmesi. Tüm molozların ve hafriyatların, malzemelerin daire dışına çıkarılarak belediyenin belirlediği çöplük alanına atılması.

FAYANS – SERAMİK

Banyo tüm duvarları ve zeminleri, tuvalet tüm duvarları ve zeminleri ile koridor zeminlerinin Çanakkale, Bien veya Ege seramik marka fayanslar ile döşeme işlerinin eksiksiz yapılması. Derzlerinin verilmesi ve süpürgeliklerinin yapılması. Tüm köşelere krom fayans köşebentlerinin takılması. Mutfak tezgah arası fayanslarının yapılması.

ALÇI SIVA – ASMA TAVAN

Tüm daire tavanları alçı sıva yapılarak boya badanaya uygun hale getirilecektir. Tüm daire iç duvarlarında bulunan kırık, hasarlı ve çatlak bölgeler alçı sıva ile pürüzsüz tamiratları yapılarak boya badanaya uygun hale getirilecektir. Salon tavanına led ve spot aydınatmalı alçıpan asma tavan yapılacak. Ayrıca salona alçıpan tv ünitesi yapılacaktır. Yv ünitesi ve asma tavanın tüm spot ve ledleri CATA marka olacaktır.

ELEKTRİK – SU TESİSAT

Yeni mutfak banyo tasarımlarına göre pis-temiz su alt-üst borulama işlerinin yapılması. Banyoya 6 mm demperli cam teknesiz duşkabininin yapılması. Mdflam gövde, lake kapak
banyo dolabının yapılması çanak lavabosunun yapılması. Banyo dolabı tezgahı çimstone olacaktır. Banyo penceresi alimünyum menfez olarak değiştirilecektir. Banyo tavanına alçı sıva yapılarak boyanacaktır. Banyoya ve tuvalete birer adet Vitra marka gömme rezervuarlı klozetin yapılması. Tuvalete krom gider süzgecinin takılması. Banyo ve tuvalet kapı eşik mermerlerinin takılması. Wc dolabının lavabolu yapılması. Wc penceresine menfez takılması. Duşakabin içine 10×30 ebatında krom duş süzgeci, banyo duş dışına 15 lik krom süzgecin takılması. Yer değişikliği gereken elektrik tesisat kablolama ve gömme tesisat işleri eksiksiz yapılması. Sıva üstü giden tüm kabloların borulama sistemi ile sıva altından döşenmesi ve gizlenmesi. Tüm elektrik düğme, priz ve anahtarları yenilenecektir. VİKO marka kullanılacaktır.

BOYA BADANA

Tüm tavanların zımparalarının yapılması. Boya astarının (Polizolan) sürülmesi. TEK marka özel tavan boyası ile boyanması. Tüm duvar yüzeylerinin zımparalarının ve boya astarlarının uygulanması. En az iki kat olmak üzere DYO marka silikonlu silinebilen iç cephe boyaları ile işveren isteklerine uygun renklerde tüm daire duvarlarının istenilen renklerde boyanması.

MUTFAK

Mutfak giriş sağ duvar ile karşı duvarına L şeklinde lake kapak, suntalam gövde yeni mutfak dolabının yapılması. Tüm kapaklar ve çekmeceler samed marka frenli ve pistonlu gazlı menteşeler sistem olacaktır. (Özel aksesuarlar; şişelik, kiler sepeti, yağdanlık, fasulyelik, aventuz kapak sistemleri vb işverene aittir. Yüklenici montajlarını yapacaktır). Mutfak tezgah taşı mutfak ölçülerinde Çimstone olacaktır.

MOBİLYA

Koridorda bulunan eski dolaplar sökülerek suntalam iç aksam, mdflam dış kapak aksam vestiyer yapılacaktır. Ebeveyn odası gardrop aynı malzemelerden sürgülü raylı kapak cnc kesim olarak yapılacaktır. Tüm dolap iç ve dış aksam tasarımları işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır.

BALKON

Mutfak ve salon balkonunun tüm tavan ve duvarlarına alçı sıva yapılması. Kolona duvar kağıdı kaplanması. Tüm balkonun tavan ve duvar olmak üzere boyanması.

GENEL TOPLAM: KDV hariç 140.000 TL

TEKLİF TARİHİ:

ÖDEME ŞEKLİ: Ön ödeme almıyoruz. Kırım hafriyat bittiğinde; 35.000 TL + Fayans ve tesisat işleri bittiğinde; 45.000 TL + Alçı boya bittiğinde 30.000 TL + İş tesliminde kalan 30.000 TL nakit.

İŞİN SÜRESİ: 45 İş günü
İŞE BAŞLAMA TARİHİ….:
İŞ TESLİM TARİHİ……….:

YÜKLENİCİ : Dekordelisi


Evimi ne kadara tadilat yaptırabilirim? Kaç gün sürer? Bu gibi sorularına yeterli ve net cevapları burada bulduğunuzu düşünüyoruz.

150 m2 ev tadilat maliyetinizi hesaplamanız için yaklaşık bir yapılacak işler ve fiyat teklifimizi incelediniz. Kullanılacak malzemeler, markalar, tasarımlar ve yapılacak işler değişebilir. Yaklaşık eklemeleri yapın veya çıkarın. Böylelikle sizde kendi 150 m2 evinizin tadilat maliyetini hesaplayabilirsiniz. Umarız faydası olmuştur. Saygılar sunuyoruz.

Bizden Tadilat Fiyat Teklifi Alın, Kârlı Çıkın


150 m2 ev tadilatı

Ev Tadilat Fiyatları

Yaşam alanlarınızı birlikte şekillendirelim. Daha şık, daha modern, daha kaliteli konutlar yaratmak ve yaşatmak bizim işimiz. Fiyatlarımızı mutlaka inceleyin!

İLGİLİ BAŞLIKLAR: 150 metrekare ev tadilatı, 150 m2 dairenin tadilatı ne tutar, evimin tadilat maliyeti, 150 metre bir ev kaç para tadilat olur,