Burada 110 m2 bir dairenin, anahtar teslim ultra lüks olarak dekorasyonunu nasıl yaptığımızı sizlerle paylaşıyoruz. Değerli müşterimiz bize iletişim numaralarımızdan ulaşarak, dairesine ultra lüks bir dekorasyon yaptırmak istediğini iletti. Bizde hemen keşif hizmetimizi sunarak, fiyat teklifimizi suduk. Profesyoneli olduğumuz tadilat ve dekorasyon uygulamalarında en iyi hizmeti sunacağımızın garantisini kendilerine verdik. Oldukça ekonomik olan fiyat teklifimiz karşısında mutlu olan müşterimizle anlaşma sağladık.

110 M2 Dairenin Komple Ultralüks Yenilenmesi – Değerli müşterimize bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz. Bu güvenleri karşısında bizde müşterimize modern, şık ve kaliteli bir yaşam alanı sunacağımızın garantisini veriyoruz. Böylelikle, bizde mutlu müşteriler listemize bir yenisini daha eklemenin gururunu yaşayacağız.

Eski Hali (Güncel)

Bu videomuzda dairenin güncel eski halini izliyorsunuz. Projemize başlamak için tüm hazırlıklarımızı hızla yapmaktayız. Şimdi dairede birlikte bir gezintiye çıkalım. Neler yapacağız, şimdiki hali nedir ve son hali nasıl olacak birlikte inceleyelim.

https://youtu.be/QOoWswwCD2Q

110 m2 Dairenin Komple Ultralüks Yenilenmesi

Bu projemizde adım adım yapım aşamalarımızı, kullanacağımız malzemeleri, tasarımlarımızı, dairenin eski ve yeni hallerini incelemenize sunuyoruz. Görseller, videolar ve detaylı açıklamalarımızla sizlerde bizimle birlikte 110 m2 bir dairenin komple ultralüks olarak yenilenmesine tanıklık edeceksiniz. Çok daha fazla bilgi ve maliyet için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sayfamızı sıklıkla güncelleyerek, adım adım yapım aşamalarımızı takip etmenize imkân tanıyacağız. Böylelikle sizlerde ultra lüks bir dekorasyon yaptırmak düşüncesinde iseniz, kendi fikirlerinizi ve maliyet hesaplamanızı kolaylıkla yapabileceksiniz.

110 m2 Dairenin Komple Ultralüks Yenilenmesinde Yapılacak İmalat ve Uygulamalar Listesi

1-) Kırım – Hafriyat: Mutfak balkon ara duvarının yıkılması. Banyolarda ve wc de yapılı bulunan tüm tesisat aksesuarlarının, bataryaların, banyo dolaplarının, duş kabinlerinin, peteklerin ve tüm yapılı fayansların sökülmesi. Tüm iç kapıların, mutfak dolaplarının, banyo dolabı, yapılı vestiyer dolapların sökülmesi. Tüm parkelerin ve süpürgeliklerinin sökülmesi. Balkonlarda yapılı bulunan tüm zemin fayanslarının,
koridorda bulunan zemin fayanslarının sökülmesi. Elektrik düğmelerinin sökülmesi.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Dubleks Daire Komple Tadilat Projesi Teklifi

2) Yıkılan balkon mutfak ara duvarı sonrası, balkon cam kanadı açılımına kadar bacadan başlayarak Akrilik kapak, mdflam gövde yeni mutfak dolabının yapılması. Karşı duvara aynı malzemelerden ve renkte belirlenen ölçüde mutfak dolabının (yaşam ünitesi) yapılması. Çimstone tezgahın yapılması ve alüminyum paslanmaz eviyenin takılması. Mutfak tezgah arasının yapılması. Mutfak ve balkonlar zeminlerinin 60×60 granit (Bien veya Çanakkale marka) yapılması. Yeni mutfak tasarımına göre tüm elektrik ve su tesisat yer değişikliklerinin yapılması.

3) Banyolar ve wc zemin duvar fayanslarının yenilenmesi. 6 mm temperli teknesiz yeni duşakabinin yapılması. Yeni mdflam gövde ve kapak banyo dolabının yapılması. Havlupanın yenilenmesi. Gömme rezervuarlı yeni asma klozetin (VİTRA marka) yapılması. Menfezin alimünyum menfez olarak yenilenmesi. Banyo kapı eşik mermerlerinin takılması.

4) Salon tavan aydınlatma tesisatının ortalanarak bire düşürülmesi. Salon ve koridor asma tavan alınlarının motifli alınlık olarak değiştirilmesi. Salon ve koridorda yapılı bulunan duvar kâğıtlarının sökülmesi. Altta bulunan alçı sıvaların tamiratlarının yapılması ve yeni duvar kâğıtlarına uygun hale getirilmesi ve duvar kağtlarının yapılması.

5) Salon, koridor ve odalarda yapılı bulunan tüm parkelerin sökülmesi. Çamsan marka 10 mm derzli veya derzsiz yeni laminat parkelerin yapılması. 10’luk beyaz renk yeni süpürgeliklerin yapılması. Tüm geçiş profillerinin takılması.

6) CNC kesim yeni vestiyerin yapılması. İçeride kalan elektrik panoları ve kollektör bağlantı vanalarının gizli kapak sistemleri ile kapatılması.

7) Yapılı bulunan denizlik mermerleri üzerine yeni 2 cm uygun renkte sakallı denizlik mermerlerinin yapılması.

8) Tüm elektrik düğme, priz ve anahtarların VİKO marka uygun renklerde yenileri ile değiştirilmesi. Gerekli elektrik tesisat yer değişikliklerinin yapılması. Yapılı bulunan tüm asma tavanların led aydınlatmalarının takılması ve yakılması. Kullanılacak olan led ve led motorlarının markası CATA olacaktır.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Ev dekorasyon modası

9) 14 kilitli, çelik kasa, ahşap kaplama panel yeni Çelik kapının yapılması. Eşik mermerinin takılması.

10) Salon ve iki odanın orta sabit camlarının açılır kanat olarak aynı renkte yapılması.

11) Mutfak balkon tavanına led aydınlatmalı asma tavanın yapılması.

12) Tüm daire tavan ve duvarlarının DYO marka silikonlu silinebilen boya ile istenilen renklerde boyanması.

13) Ebeveyn yatak odası balkonuna MDFLAM gövde istenilen renklerde yüklük dolabının yapılması.

14) Yapılı bulunan tüm iç kapıların sökülmesi. Yeni, istenilen renk ve modellerde lake boya ahşap kapıların yapılması. Tüm kol, kilit ve menteşelerin eksiksiz takılması.

110 m2 Dairenin Komple Ultralüks Yenilenmesi projemizde yapılacak imalat ve uygulamaları maddeler halinde lizteledik. Fakat, işin içine girdiğimizde öngörülemeyen ve ilerledikçe işimize kalite ve şıklık kazandıracak hiç bir imalattan kaçınmayacağız. Kalitemizden ve iş disiplinimizden asla taviz vermeyeceğiz.

110 m2 Dairenin Komple Ultralüks Yenilenmesi projemiz bittiğinde yine bu sayfamızda ve youtube kanalımızda dairenin son halini inceleyebilirsiniz. Amacımız maksimum kalite, minimum maliyet.

Bizimle iletişime geçerek keşif hizmetimizden faydalanın. Hızlı ve kolay fiyat teklif talep formumuzu doldurarak ekonomik fiyat teklifimizi hemen alın. Bizimle daima kârdasınız.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı tadilat ve dekorasyon bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ev tadilat fiyatları >

Dekorasyon fiyatları >


İLGİLİ BAŞLIKLAR: 110 metrekare daire. 110 m evin tadilatı. Daire tadilatı kaç para. Ev tadilatı ne kadar tutar. Ultra lüks bir tadilat fiyatı. Lüks dekorasyon maliyetleri.