Yatak odası fiyatları hakkında fiyat araştırması yaparken sizlere yardımcı olabilmek adına üç model yatak odası fiyatı verdik inceleye bilirsiniz. Fiyatlar sayfamızı sıklıkla güncelleyerek sizleri bütçenizi en iyi şekilde hesaplamak adına daha doğru bilgilendirmek istiyoruz.

Yatak Odası Parçaları

Verdiğimiz bu bilgiler üç modelin fiyatıyla sınırlı olup ihtiyacınızı karşılarken modeller arasında fiyat karşılaştırması yapmanızı sağlayacaktır.

Yatak odaları evlerimizin en fazla kullandığımız ama en az önemsediğimiz yerleridir. Yatak odası fiyatları altında bir çok fiyat inceleneceği gibi biz dekordelisi olarak sizlere genel bir araştırmayla belli başlı fiyatları yazarak sizleri güncel fiyatlarla bilgilendirmek isteriz. Öyle ki fiyatlar modele markaya ve malzeme kalitesine göre değişiklik gösterdiği gibi bizim verdiğimiz fiyatlar sizler için araştırma niteliğinde fiyatlardır.

Yatak odası parçaları denilince aklımıza gelen gardulop, yatak, konsollar, makyaj aynası ve diğer malzemelerdir.

Bu parçalar yatak odasının modeline ve boyutuna göre değişir.

Yatak odası parçaları ihtiyaçlar kapsamında arttırıla bilindiği gibi azaltıla bilinir.

Yatak Odası Modelleri

Yatak odası modelleri modern, avangart, klasik, iskandinav tarzı ve rustik şekillerde olmak üzere çeşitlenir. Bu modeller en çok satan ve kullanılan modeller olmakla birlikte kişinin tarzına göre değişiklikte gösterebilir. Mobilyanın modeline göre fiyatı da değişiklik gösterebilir. Kullanılan malzemenin sağlamlığı ve mobilyanın işçiliği markası mobilyanın kalitesini belirleyen şeylerdir. Sağlamlık kaliteyi kalitede fiyatı etkileyen unsurlardır.

Fiyat listemiz:

Armony Yatak Odası Takımı > 10.990 TL


Luxe Yatak Odası Takımı > 12.000 TL


Lena Yatak Odası Takımı  > 9.500 TL


İnşaat malzemeleri ve ev dekorasyonu ile alakalı daha fazla fiyat araştırması yapmak isterseniz aşağıdaki adresimizi de ziyaret edebilirsiniz.


iLGİLİ BAŞLIKLAR: yatak odası parçaları, yatak odası modelleri, çeşidine göre yatak odası modelleri,

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Daire Revizyon Fiyatları