Yağlı Boya Fiyatları

Yağlı boya fiyatlarını bu sayfamızda en güncel şekilde inceleye bilirsiniz. Fiyatlar sayfamızı sıklıkla güncelleyerek sizleri daha doğru bilgilendirmek istiyoruz. Bu verdiğimiz fiyat listelerinde yararlanarak daha iyi bir bütçe hesaplaması yapmaya ne dersiniz?

Yağlı Boya Nedir?

Yağlı boya bitki yağları ve piğmentlerin birleşmesiyle elde edilen oldukça kuvvetli ve dayanıklı bir boya çeşididir. Renk skalası oldukça geniştir. Parlak ve yoğun bir kıvamı vardır. Yoğun kıvamından dolayı dayanıklıda bir yapısı vardır. Evinizin ya da boya olacak yerin ihtiyacı olan boya çeşidinin yağlı boya olması önemlidir. Yağlı boya her yerde kullanılacağı gibi nefes almama özelliği göz önüne alınmalıdır.

Kolay silinebilen bir malzeme olduğu için daha çok hastane otel okul ve kalabalık yerlerde tercih edilir. Hızlı kuruyan bir yapısı olduğu için tablo ve resim yapımında da kullanılmaktadır.

Polisan Selülozik Boya 2,3 Lt Beyaz > 329,90 TL


Marshall Enamel Yağlı Boya 2,5 kg Beyaz 2,5 litre > 319,90 TL

dyo Dyomat Beyaz 1/1 >89,99 TL
 

Yağlı Boya Nerede Nasıl Kullanılır?

Yağlı boyanın kullanım alanları daha çok kalabalık ortamlar olmakla birlikte parlak ve doygun görüntüsünden dolayı dekorasyon amaçlıda fazlasıyla kullanılır. Kapı, pencere, petek gibi malzemelerde kullanılırken okul, hastane, otel, dershane, kurslar, lokantalar gibi kalabalık yerle de kullanılır.

İnşaat malzemeleri fiyatları hakkında daha fazla bilgi ve daha farklı ürünlerin fiyatlarını öğrenmek için aşağıda vermiş olduğum adresi de ziyaret edebilirsiniz.

iLGİLİ BAŞLIKLAR: yağlı boya fiyat ve modelleri, yağlı boya nedir, yağlı boya nasıl yapılır,

Related Posts

Tiny-house-modelleri-ve-fiyatları1

Tiny House Modelleri ve Fiyatları

Tiny House Modelleri ve Fiyatları Son zamanların en gözde hazır evleri arasında lider pozisyonda bulunanDevamını oku

Antalya-villa-yapım-fiyatları

Antalya Villa Yapım Fiyatları

Antalya ve yakın çevresinde ekonomik, popüler ve ultra lüks villa inşaatı yapım fiyatlarını burada inceleyebilirsiniz.Devamını oku

Antalyada-ultrlüks-villa-yapım-sözleşmesi

Ultralüks Villa İnşaatı Yapım Örnek Sözleşmesi

Antalya Döşemealtı’nda yapmış olduğumuz yeni anlaşmamıza ait sözleşmemizi inceleyin. Böylelikle, sizlerde yaptırmak istediğiniz lüks birDevamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *