Toki-kesin-kabul-tadilat-eksikleri-6

Toki kesin kabul tadilat eksikleri

Toki kesin kabul tadilat eksikleri – Genel inşaat hizmetleri

Toki kesin kabul tadilat eksikleri – 566 adet konut, 24 derslik ilkokul, spor salonu, cami ve ticaret merkezi inşaatlarının komple tadilat eksiklerinin tamamlanması ve ev sahiplerine teslim işlerini yapmak için anlaşma imzaladık.

Toki kesin kabul tadilat eksikleri – Zonguldak Devrek’te bulunan 566 adet Toki evlerinin komple iç ve dış inşaat eksikleri ile tadilat işlerinin, daire sahiplerine tam ve eksiksiz olarak teslim edilme işini ana firma olan Ekşioğlu’ ndan anahtar teslim olarak almış bulunmaktayız. Başbakanlık Toki tarafından belirlenen tüm inşaat iç ve dış eksiklerini tamamlamak için 15 kişilik konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımızla komple işimize 18.10.2017 tarihinde başladık.  Çevre peyzaj çalışmalarından tutun da, daire içi fayans işlerine kadar tüm tadilat işleri için yeterli usta, ekip ve ekipmanlarımızla hızla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Aşağıda görselleri bulunan Devrek Çaydeğirmeni 3.etap toki işimize dair resimler ve bilgiler bulunmaktadır.

Toki kesin kabul tadilat eksikleri

Toki-kesin-kabul-tadilat-eksikleri-6

Toki blokları çevre peyzaj, yol ve bina dış cephe eksik inşaat işlerini tamamlamak için elimizdeki listede var olan kusurlu çalışmalar ve uygulamalar bir hayli kabarık. İlk olarak bloklar arasında bulunan araç park ve yürüyüş yollarında bulunan kilitli parkelerdeki çökmeler, ayrılmalar ve hasarlı yerleri tamamen kaldırıp, tekrar döşemekle başladık. Sonrasında bina giriş merdiveni ve arka cephelerdeki korkuluk demirlerinin boyanmasına da aynı anda başladık. Kalabalık bir ekiple işimize hızlı bir şekilde başladığımız için aynı anda bir çok yerde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Aynı zamanda, tüm sığınak ve bodrum tavan ve duvarlarındaki nemlenme, kabarma ve hasarlı bölgelerin tamiratlarını ve boyasını yapmaktayız. Toplamda 24 bloktan oluşan toki konutlarında çalışmalarımıza tüm hızımızla devam etmekteyiz.

Toki-kesin-kabul-tadilat-eksikleri-2

Temelden çatıya kadar tüm eksik ve hasarlı inşaat ve tadilat eksiklerini yapmak için anlaşma yaptığımız ana firma ile koordineli olarak toki kesin kabul eksik tadilat işlerimize devam etmekteyiz. Adım adım ve bitirerek ilerleyeceğimiz tüm inşaat işlerimiz arasında şu çalışmalarımız bulunmaktadır. Çevre peyzaj, yol ve bina dış cephelerindeki tüm eksik ve kusurlu işleri düzeltmek. Bodrumlar ve sığınaklardaki her türlü eksiği tamamlamak ve su ve nem izolasyonlarını yapmak. Bina içi ortak mahalleri, koridorlar, merdiven başları ve mrdiven kovaları, asansör boşlukları ile kapıları, şaft içi ve dışında bulunan tüm alçı, boya, silikon ve mermer eksiklerini ve hatalarını kapatmak ve tadilatlarını yapmak.

Toki-kesin-kabul-tadilat-eksikleri-7

Çatı kuşaklama ağaçlarını saymak, onarmak ve eksik olanları çift taraflı olarak çakmak. Çatı arasında bulunan tüm cam yünleri içinde nemden dolayı deforme olmuş bölümlerini keserek komple yenisi ile değiştirmek ve onarmak. Toki kesin kabul tadilat eksikleri işlerimiz içerisinde öatı kırık ve eksik kiremitlerini onarmak ve tamamlamak, mahya betonlarını atmak, baca kenarları izolasyonlarını kontrol etmek ve tamamlamak. Son olarak ta çatı kuşaklamaları ile tabla betonu arasına telleme çalışmalarını yaparak çatının daha sağlam ve prosedürlere uygun hale getirmek.

Toki-kesin-kabul-tadilat-eksikleri-1

Tüm çevre ve ortak mahallerdeki çalışmalarımızı bitirdikten sonra 566 dairenin içinde bulunan eksik ve hatalı inşaat çalışmalarının tadilatını yapacağız. Belli başlı işlerimiz arasında fayans tamirat ve eksiklerini yapacağız. Kabaran, bozulan ve kırık-çatlak tavan ve duvarların tamiratlarını yaparak boya badanalarını yapmak. Pencere açıklıkları varsa tamamlamak ve eksik silikonlarını çekmek. Tüm banyo asma tavanlarındaki hata ve kusurları tamir ederek montajlarını yapmak.

Toki cami tadilatları

Toki cami tadilat işleri

Toki içinde bulunan caminin tüm dış cephe ve çevre peyzaj eksik işlerini tamamlama çalışmalarımızı eksiksiz olarak yapacağız. Deforme olmuş, nemlenmiş ve yanlış yapılmış olan tüm cami süsleme ve nakış işlerini onarmak ve gerekirse yeniden yapmak için işinin ehli ustalarımızı da ayrıca işlerine başlattık.

Cami dekorasyonları

Bu çalışmamız ve taahhüdümüz kapsamında olan cami süsleme uygulamalarımızda profesyonel olarak vermiş olduğumuz 25 yıllık deneyim ve alt yapımız ile zorlanmadan başarılı sonuçlar elde etmeye şimdiden başladık bile. Gerekli bölgelerde nakkaşlık ve hattatlık konusunda yeterli eğitim ve ustalığa sahip personellerimizle tüm Ülke genelinde hizmetlerimize devam ediyoruz.

Cami-süsleme

Cami içi süsleme ve nakkaş işleri çalışmalarımız haricinde tüm pencere ve kapı eksik imalatlarını tamamlamak, halı deformelerini tamir etmek ve gerekirse değiştirmek, cami tuvalet ve abdesthanelerini onarmak ve gerekirse yenilemek gibi işlerde anlaşmamız içinde yer alan toki kesin kabul eksik tadilat işlerimiz arasındadır.

Toki okul tadilat işleri

Toki okul tadilatları

Tüm sınıflar, koridorlar, personel odaları, oyun salonları ve sınıflarda bulunan tadilat ve tamirat eksik ve kusurlarını tamamlayarak, tam ve eksiksiz olarak okul müdürlüğüne teslim etmek. Bu çalışmalarımızı geceleri ve hafta sonları yapmak için gereken planlamayı okul yönetimi ile ilk günden yaparak disiplinli bir iş programı hazırladık.

Toki-kesin-kabul-tadilat-eksikleri-3

Toki kesin kabul tadilat eksikleri tamamlama işimizin okul inşaat eksikleri maddelerinde, tüm toki blokları, konutları, çevre ve peyzaj çalışmalarında var olan çalışmalar burada da geçerlidir.

ALAN DEKORASYON olarak yeni başladığımız bu işimizi sizlerle paylaşmak istedik. Diğer tüm işlerimiz gibi bu anlaşmamızı da gününde ve eksiksiz olarak teslim edeceğiz. Bu konuda tüm ekip ve ekipmanlarımız, iş disiplinimiz ve ahlakımıza sonuna kadar güveniyoruz.

Aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin;

Toki Parkeci

Toki Elektrikçi

Toki Mobilyacı

Toki Asma Tavancı

Yapracık Toki


Toki kesin kabul eksikleri, toki tadilat işleri, toki dekorasyon hizmetleri, toki kabul eksik işleri ekipleri, toki tadilat eksik işleri şirketleri

Related Posts

güncel-videolarımız-2023

Güncel Videolarımız

Dekordelisi ailesi olarak projelerimize ait videolar serimize devam ediyoruz. Sıklıkla çalışmalarımıza ait inşaat, tadilat veDevamını oku

Antalyada-ultrlüks-villa-yapım-sözleşmesi

Ultralüks Villa İnşaatı Yapım Örnek Sözleşmesi

Antalya Döşemealtı’nda yapmış olduğumuz yeni anlaşmamıza ait sözleşmemizi inceleyin. Böylelikle, sizlerde yaptırmak istediğiniz lüks birDevamını oku

Tarihi Binanın Restorasyonu

Oldukça eski ve yıpranmış olan tarihi binanın restorasyonu ve onarılmasına ilişkin vermiş olduğumuz fiyat teklifimizdir.Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *