Tente Fiyatları

Siz değerli dekordelisi takipçileri için hazırlamış olduğumuz fiyatlar sayfasındaki bir çok fiyat listemizden birisi olan olan tente fiyatlarımızdan metre hesapları ile yardımcı ve fikir oluşturmak adına yazdık. Verdiğimiz bu fiyatlar güncel olup, fiyatlarımız zam ve marka çeşidine göre değişiklik gösterse de genel anlamda sizlerde merdiven fiyatları hakkında bir ön bilgi almanızı sağlayacaktır.

Tente Nedir?

Tente: Yağmur, rüzgar, kar ve güneş gibi doğal etmenlerden korunmak amacıyla yapılan bez, naylon ve çadır malzemesinden üretilen cephe koruma malzemesidir. Bu malzemeler teknolojinin de etkisiyle değişik formlar kazanmaya başlamıştır. Bu formlar katlanabilir elektronik kendinden otomatik tenteler çeklinde gelişmektedir.

Eskiden belli boyutları aşmayan bu malzemeler şuanda elektronik sistemler sayesinde devasa boyutlar almıştır. Tenteler kullanım alanlarına göre boyut ve malzeme değişikliği gösterir. Kullanım alanları aşağıda belirteceğim gibidir:

Tente Nerelerde Kullanılır?

Tente gölgelendirme ve kaldırılabilme özelliğinden dolayı yapı ruhsatı gerektirmeyen malzemelerdir. Bu malzemeler en fazla market, dükkan, butik pastane, küçük bakkal, oteller, kafeler dinlenme tesisleri ve evlerde çok fazla kullanılan kurtarıcı bir malzemedir.

Birçok yerde bulunduğu alanı dış etkilerden koruyarak o alandaki konforu sağlarken çoğu zamanda kaliteli ve kullanışlı alanlar oluşturur. Şuanda kapalı alanlarda sigara içme yasağı olmasından dolayı lokanta restoranlar ve kafelerde dışarı alanlarda büyük konfor sağlamaktadır.

Teraslarda verandalarda havuz başlarında kullanım alanları da yazlık bölgelerde azımsanmayacak kadar fazladır. Organizasyon şirketlerince dekoratif amaçlıda kullanılana tente çeşitleri oldukça geniş bir kullanım alanına ve çeşit olanağına sahiptir.

İşletme ve özel yapılar için ekstra kullanım opsyonu yaratan tenteler günümüzde her işletmecinin kullandığı bir malzeme haline gelmişken özel yapılarda da isteğe bağlı olarak kullanımı artmaktadır. Tente sistemleri artık manuel ve elektrikli olmak üzere iki ana başlık altında çeşitlendirilir.

Manuel Tente Sistemleri:

Genellikle küçük işletmelerde, butik pastane kafelerde ve evlerde kullanılan naylon ve çadır malzemelerinden yapılan manuel kullanım olanağı sağlayan maliyeti biraz daha düşük malzemelerdir.

Otomatik Tente Sistemleri:

Konforlu, pratik ve kolay kullanım olanakları sağlayan otomatik tente sistemleri şuanda kafe ve restoranlarda en çok kullanılan sistemlerdir. Otomatik tente modellerinin oval tente modelleri, ışıklı modeller, katlamalı tente çeşitleri, raylı ve oluklu sistemler şeklinde çatı formundaki sistemlerdir.

Klimatik Tente Sistemleri:

Bu tante sistemleri biomatik olarak tasarlanan ve içerisine havalandırma sistemi yapıla bilinen tamamen çatı formundaki açmaya ve kapamaya gerek duyulmayan restoran ve kafelerde havalandırma opsyonu sağlayan kullanışlı tente sistemlerindendir.

Tente Fiyatları Listemiz:

Okan Oto Kılıf Balkon Demiri Korkuluğu Brandası Çadırı Bahçe Çiti Tente Branda Çadır 1x > 80 TL


Okan Oto Kılıf Balkon Demiri Korkuluğu Brandası Çadırı Bahçe Çiti Tente Branda Çadır 1,5×6 > 175 TL


Mavi Su Geçirmez Pullu Çadır Branda Tente Yağmurluk Gölgelik > 49.90 TL

Açılır Kapanır Tente Fiyatları:

2 M Mafsallı Tente. 4.375,00 TL.

3 M Mafsallı Tente. 5.025,00 TL.

4 M Mafsallı Tente. 6.695,00 TL.

5 M Mafsallı Tente. 8.370,00 TL.

6 M Mafsallı Tente. 11.045,00 TL.

2 M Körüklü Tente. 4.730,00 TL.

2.5 M Körüklü Tente. 6.310,00 TL.

3 M Körüklü Tente. 8.500,00 TL. 

Yukarıda da belirtmiş olduğum gibi sizlere tente fiyatlarını verdik. Fiyatlar konusunda daha fazla bilgi ve görsele ulaşmak isterseniz aşağıda vermiş olduğum adreside ziyaret edebilirsiniz.

iLGİLİ BAŞLIKLAR: tente fiyatları, tente çeşitleri, klimatik tente sistemleri, otomatik tente sistemleri, tente nerelerde kullanılır,

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

WhatsApp Bilgi Al
Çevrimiçiyiz. Bize yazın.
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.