Ankara (Oran Sitesi) Sinpaş Altınoran’da anlaşmasını yeni yaptığımız 3+1 dairenin komple tadilat işimiz hayırlı olsun. Bizi tercih eden değerli müşterimize çok teşekkür ederiz.

Sinpaş Altınoran’da 3+1 daire tadilatımız – Anahtar teslim olarak (malzeme+işçilik) anlaşma sağladığımız bu projemizde aşağıda listelediğimiz işleri yapacağız. Ayrıca hangi malzemeleri kullanacağımızı, işin süresini ve ev tadilat fiyatlarımızı detayları ile inceleyebilirsiniz. Projelerimiz ve uygulamalarımız bittikten sonra, Sinpaş Altınoran’daki bu tadilat işimizin son halini yine bu sayfamızda sizlere paylaşacağız.

Sinpaş Altınoran’da 3+1 daire tadilat Projemize Başladık (1. Bölüm)

Aşağıdaki görsellerimiz projemize yeni başladığımız güncel görsellerdir. Sinpaş Altınoran’da başladığımız yeni tadilat projemizin bitmiş halini yine bu sayfamızda inceleyebilirsiniz.

NOT: Yeni işimize ait şimdiki görsellerini en kısa zamanda sayfamızda paylaşacağız. Sizlerde Sinpaş Altınoran’da dairenize komple tadilat ve dekorasyon yaptırmak istiyorsanız bizler buradayız. Bizlere 7/24 iletişim numaralarımızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Yapılacak Tadilat İşleri ve Taahhüt

1-) Fayans – Granit : Ana banyo ve ebeveyn banyo duvarlarına Bien marka 40×120 seramiklerin yatay olarak (şaşırtmalı) döşenmesi. Gömme rezervuların sabitlenmesi sonrası y-tong tuğla ile çerçevelerinin örülmesi. Mutfak tezgah arası fayanslarının yerden 90 cm yükseklikten başlayarak 60 cm olacak şekilde döşenmesi. Koridor, mutfak ve banyolar zeminleri 60×60 granit döşenmesi.

2-) Alçıpan asma tavan : Koridor çelik kapı önüne duvardan 15 cm çıkılacak şekilde, tavansan 15 cm inilecek kodda led ışıklı ve spotlu asma tavanın yapılması. Salon tavanına kenarlardan 25 cm çıkılacak ölçüde yine led ışıklı asma tavanın yapılması. Tüm elektrik ana hatlarının çekilmesi ve tavan imalatı bittikten sonra spotların ve ledlerin takılarak çalışmalarının sağlanması. Alçıpan asma tavan imalatı bittikten sonra, derz bantlarının çekilmesi. Alçı köşebentlerinin takılması ve alçı sıvalarının eksiksiz yapılması. Boyaya hazır hale getirilmesi.

3-) Clip-in asma tavan: Banyo tavanlarına 30×30 cm ebatında beyaz 5 mm banyo asma tavan malzemesinin montajının yapılması. Yeterli sayıda spot lambalarının takılması ve çalışır hale getirilmesi.

4-) Saten alçı : Tüm daire tavan ve duvarlarının sonkat saten perdah alçısının eksiksiz çekilmesi ve boya badanaya hazır hale getirilmesi.

5-) Boya badana : Zımpara ve boya astarının tüm yüzeylere eksiksiz olarak yapılması. Tüm daire tavan ve duvarlarının Juton veya DYO tecnoplast marka boya ile işveren tarafından belirlenecek olan renklerde boyanması.

6-) Elektrik tesisat : İş veren tarafındanbelirlenecek olan yerlere, bazı elektrik düğme ve prizlerinin yerlerinin değiştirilmesi ve çekilmesi. 

7-) Cam balkon : Mutfak balkonuna 8 mm demperli şişecam marka ve alüminyum fitilli kendinden perdeli cam balkon yapılması. 

Sinpaş Altınoran’da 3+1 daire tadilat Projemize Devam Ediyoruz (2. Bölüm)

Tüm elektrik tesisat değişikliklerimizi yaparak gereken alçı sıva tamiratlarımızı yaptık. Tavan ve duvarlara özenle saten perdah alçımızı çektik. Led ve spot aydınlatmalı asma tavan yaptığımız için duvarlarda ki en küçük bir alçı sıva hatasını göstereceğinden daha dikkatli çalıştık. Pürüzsüz ve özenli bir alçı sıva işçiliği ortaya çıkardık. Fayans işlerimize hızla devam ediyoruz. Banyo bir duvarına niş yapıyoruz. Niş yapmamızdaki amaç metal aksesuar kullanmak istemeyen değerli müşterimizin şampuanlık olarak kullanabilmesi için bir yer oluşturmak. Baca tamiratlarını da yaptık. Yarın itibariyle boya badana işimize başlayacağız.

Aşağıdaki galerimizde projemizin gidişatını inceleyebilirsiniz. 3. bölüm olarak devam edeceğimiz sayfamızda, Sinpaş Altınoran’da 3+1 daire tadilat Projemizin son halini detaylı bir şekilde inceleyebileceksiniz.

Devam eden işlerimiz ve diğer tadilat hakkında farklı bilgiler için aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin.

Ev Tadilat Fiyatları

Asma tavan fiyatları

Fayans Fiyatları

Alçı sıva fiyatları

Boya badana fiyatları

Dekorasyon sitemiz içinde sık sık yapmış olduğumuz çalışmalara, devam eden projelerimize ve vermiş olduğumuz tadilat tekliflerimize yer veriyoruz. Bizi takip ederek, merak ettiğiniz tüm tadilat ve dekorasyon konularına hakim olabilirsiniz.

Sinpaş Altınoran boyacı, altıoran boya badana, sinpaş tadilat ve dekorasyon işleri, sinpaş altınoranda tadilat,