Membran Fiyatları

Membran fiyatlarını bu sayfamızda inceleye bilirsiniz. Fiyatlar sayfamızı sıklıkla güncelleyerek sizleri daha doğru bilgilendirmek istiyoruz.

Membran Nedir?

inşaat yapımında su yalıtımı sağlamak için grbetondan sonra kullanılan inşaat yalıtım malzemesidir. Membran kullanımı inşaatın sağlamlığı ve nemin oluşturabileceği etkileri önlemek noktasında çok önemlidir. İnşaat yapımında temel ve demir malzemelerinin suyun etkileriden uzak durması oldukça önemli bir işlemdir. Membranın doğru ve yerinde kullanımı bu izolasyon işlemini yeterli miktarda sağlar.

Membran Fiyatları

Altuğ 3mm Membran, Pp300 Su Yalıtım Memranı, Çatı Memranı 10 M2 pp300 > 265,50 TL

DRL HIRDAVAT Kiremit Altı Örtü Veya Shingle Altı-ziftli Çatı Örtüsü Kj1000 -rulo-ortalama 16-18 Mt DRL-KJ1000 > 189 TL

BONUS Siyah Plus P3000 Membran BPMP3000 > 288 TL

Membran Nasıl Yapılır?

Membran yapımı konusunda en önemli öğelerden biride doğru zemine doğru membran seçimidir. Seçilmiş olan membran doğru ve tam teşkilatlı uygulandığı taktirde yeterli etkiyi verir. Membranın uygulanacağı zemin dümdüz ve tertemiz olmalıdır nemli ve ıslakta olmamalıdır. Kullanılacak zemin iyice temizlendikten sonra rulolar halinde olan membran kenarları üst üste gelecek şekilde boşluk bırakılmadan düzgün bir biçimde serilir. Serilen membranlar fazlalıkları kesildikten sonra  LPG’li şalümo alevinden yararlanılarak zemine eritilerek yapıştırılır. Zifti andıran yapısıyla spatula il bastırılarak düzeltilir. Uygulanması çok meşakkatli olmayıp incelikleri hayati önem taşır.

Bu sayfamızda sizlere mebran kullanımı ve fiyatları hakkında kısaca bilgi verdim. Diğer inşaat malzemeleri hakkında bilgi ve fiyat listesine ulaşmak isterseniz aşağıdaki tümünü incele adresinizde ziyaret edebilirsiniz.

iLGİLİ BAŞLIKLAR: membran fiyat ve modelleri, membran nedir, membran nasıl yapılır,

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

WhatsApp Bilgi Al
7/24 Müşteri Hizmetleri
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz. 7/24 Müşteri Hizmetleri.