Siz değerli dekordelisi takipçilerimizin merak ettiklerinde bu gün lavabo fiyatları listemiz var. Bu listemiz sizler için sürekli şekilde güncellenmektedir. Fiyatlar listemizden verdiğimiz bu fiyatları değerlendirirken genel bir fiyat listesi oluşturmaya çalıştık. Fiyatlarımız marka ve modele ve ölçüye göre değişiklik gösterebilir.

En Trend Lavabo Modelleri

Lavabo modelleri ve lavabo yapımında kullanılan malzemeler çok çeşitlidir. Lavaboda trendi belirleyen nokta genelde model ve malzemeyken konfor ve kullanım kolaylığı da önem arz eder. Trend lavabo modellerini tasarımcıların yaratıcı fikirleriyle ve üretici firmanın ham maddeyi en iyi şekilde kullanarak tasarıma sadık kalmasıyla lavabolarımız banyo ve tuvaletlerimizin star parçası haline gelmiştir.

Bu modelleri belirleyen yaratıcılık fikrini lavabolarda kullanılan malzeme çeşitliliği destekler. Bu çeşitlerden bazıları şunlardır: seramik, mermer, granit, cam, epoksi, ahşap, çimston, mermerit, ve son zamanların trendi olan beton lavabolar binlerce renk ve modelle çeşitlendirilmiştir. Eskiden seramik modelleriyle dikkat çeken lavabolarımız şuan hemen hemen her maden ve ham maddeden üretilir olmuştur.

Bu durum bizde alternatif seçenekler oluştururken binlerce model ve çeşit arasında seçim yapma zorluğu da doğurmuştur. Seçimlerimizi yaparken dikkat etmemiz gereken bazı unsurlara da değinmek istiyorum.

Lavabolar ham maddesine göre sınıflandırılıken kurulum ve konumlandırma bakımından da sınıflandırılır bunların bazıları: duvara monte, etajerli, çanak, kaide şeklinde ayaklı, konsol üstü gibi değişik modelleriyle ve renkleriyle çok fazla seçenek sunulmaktadır.

Lavabo Modeli Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Lavabo seçimi yaparken dikkat etmemiz gerek bazı hususlar vardır. Bu unsurları göz önünde bulundurarak lavabo seçimi yaparsak hem bütçemizi iyi değerlendirir hem de uzun ömürlü şık lavabolara sahip olabiliriz. Biz dekordelisi olarak sizlere bu konuda fiyat ve kalite değerlendirmesi hakkında yazımızla da yardımcı olmaya çalıştık.

>>Alacağınız ürün sürekli kullanılan ve el yüz temizlemek için kullandığımız bir nesne olduğu için temizliği de kolay olmalıdır. Bakteri taşıyıcı su çeken maddeler olmamalı ve leke-kir tutmayan kaygan yapıda olmalıdır.

>>Alacağınız üründe kullanacağınız alanın değerlendirilmesi önemlidir. Küçük bir banyo ve konsola sahipseniz devasa bir lavabo almak size ekstra yer işgali yaratacaktır.

>>İkiz lavabo kullanarak zamandan ve ikinci bir banyonun temizliğinden tasarruf edebilirsiniz.

>>Banyonuzun ışığını yansıtan lavabolar kullanmak görüntüsü açısından daha ihtişamlı olmasını sağlayacaktır. Güneş alan banyolarda ahşap gibi ışığı yansıtmayan lavaboların kullanımı daha doğru olur.

Bazı lavaboların fiyatları:

5 YIL GARANTİLİ LAVABO BATARYASI (SICAK SOĞUK GİRİŞLİ) >72,67 TL


TURKUAZ One Lavabo, 46×42 Cm, Batarya Delikli > 229 TL


TURKUAZ Tezgahüstü One Delikli Lavabo 42 cm > 199 T

KÖŞE GÜRALVİT PUZZLE LAVABO SOL 30X43cm>303,25 TL

Bocchı Scala Pro Tezgah Altı Lavabo Parlak Beyaz 55x41cm>454.30 TL

Güralvit Karen Tezgah Üstü Lavabo 45x56cm>506.22 TL

Güralvit Yarım Tezgah Lavabo 30x54cm>579.85 TL

Bocchı Scala Pro Tezgah Altı Lavabo Mat Kaşmir 55x41cm>597.08 TL

Bocchı Scala Pro Tezgah Altı Lavabo Mat Somon 55x41cm>597.08 TL

Güralvit Nova Kırmızı Beyaz Çanak Lavabo 42x42cm >598.26 TL


Yukarıda sizler için lavabo fiyatlarını ve lavabo hakkında biraz bilgi verdim. İnşaat malzemeleri hakkında daha fazla fiyat bilgisine ve görseline ulaşmak istiyorsanız aşağıda vermiş olduğum adresi de ziyaret edebilirsiniz.

iLGİLİ BAŞLIKLAR: lavabo fiyatları, lavabo modelleri, lavabo ham maddeleri, lavabo seçerken nelere dikkat etmeliyiz, konsol üstü lavabo, yuvarlak lavabo, çanak lavabo,