Küvet fiyatlarını en güncel şekliyle bu sayfamızda inceleye bilirsiniz. Fiyatlar sayfamızı sıklıkla güncelleyerek sizleri bütçenizi en iyi şekilde hesaplamak adına daha doğru bilgilendirmek istiyoruz. Verdiğimiz bu bilgilerle küvet ihtiyacınızı karşılarken modeller arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Küvet Nedir?

Küvet yıkanmak için kullanılan genellikle seramikten ama modele göre ham maddesi değişiklik gösteren derin tekne biçimindeki banyo yıkanma aracıdır. Küvet ve bu tarz banyo araçları banyo yaparken büyük kolaylık sağlar. Suyun banyo içerisinde dağılmasını engellerken rahat bir duş içinde konfor sağlar.

Hydrocabin> T889 90×90 Küvet > 473 TL
Hydrocabin> T895R 125×88 Sağ Küvet > 808 TL
Hydrocabin> T 807 170x80x56 Akrilik Küvet > 1073 TL

Küvet Neden Yapılır ve Nerelerde Kullanılır?

Küvet bir çok malzeme kullanılarak yapıla bilinir ama yaygın olarak akrilik ve seramik modeller kullanılır. Seramik küvetlere göre akrilik küvetler daha kullanışlı ve ucuzdur. Ama tarz ve görüntü açısından seramik küvetler daha parlak ve şık durduğu su götürmez bir gerçektir. Küvetler model olarak da çeşitlendirilir.

Şekil itibariyle oval, dikdörtgen, kare gibi modelleri varken köşeler için köşeli ve vitage ayaklı modelleri de mevcuttur. Bu modeller banyodaki kullanım alanlarına ve banyonu boyutuna göre değişiklik gösterir. Küvetlerinize özel siparişle jakuzide taktırabilirsiniz. Küvet sistemleri genelde akrilik olmasının yanında özel istek üzerine granit mermer seramik çimiton malzemelerden de olabilir.

İnşaat malzemeleri fiyatları hakkında daha fazla bilgi ve daha farklı ürünlerin fiyatlarını öğrenmek için aşağıda vermiş olduğum adresi de ziyaret edebilirsiniz. Bu adreste ihtiyacınız olan tüm inşaat malzemeleri fiyatları güncel bir biçimde verilmiştir.

iLGİLİ BAŞLIKLAR: küvet fiyatları, küvet nedir, küvet neden yapılır ve nerelerde kullanılır, modeline göre küvet fiyatları,