Korniş Fiyatları

Korniş Nedir ve Modelleri Nelerdir?

Korniş fiyatları hakkında fiyat araştırması yaparken sizlere yardımcı olabilmek adına bazı fiyatları sizler için araştırdık ve verdik inceleye bilirsiniz. Fiyatlar sayfamızı sıklıkla güncelleyerek sizleri bütçenizi en iyi şekilde hesaplamak adına daha doğru bilgilendirmek istiyoruz.

Perdeleri takmaya yarayan naylon tahta ve çeliği olan perde ray sistemlerine toplu olarak korniş denir. Korniş basit görünene bir malzeme olsa da perdelerimizin bütün yükünü taşıyan sistemlerdir.

Bir kornişin şekli ve kalitesi evlerimizin gelinliği olan perdelerimizin sağlamlığını ve duruşundaki zarafeti belirler. Korniş seçimi yaparken aslında pek dikkat etmesek de kornişlerde ev dekorasyonlarına dekoratif görüntü katan ve perdenin bütün görünümünü değiştirebilecek küçük ama önemli detaylardır.

Basit görünen bu önemli detayların fiyatlarını şöyle belirtebilirim:

Rustik Rayı – Rustik Perde Rayı – Alüminyum Rustik Rayı – Korniş > 53.00 TL

Dekoratif Perde Korniş-Dekoratif Ray-Alüminyum Perde Kornişi > 83.00 TL

Peria Esnek Oryantal Kıvrılıp Bükülen Perde Rayı Korniş Sistemi> 19,99 TL

Korniş seçimi yaparken camın boyutu oldukça önem arz eder.

Cam duvara göre küçük kalıyorsa perde ve korniş boyutunu büyüterek o duvarı perdeyle zenginleştirebilirsiniz. Duvarınıza göre camlarınız büyükse cam boyutunda perdeler seçmelisiniz camın boyutunu aşmamalı cam kadar perde ve korniş kullanmalısınız.

Eğer tavan düşüklüğünüz söz konusu ise bu sorunu kartonpiyer arkası klasik kornişle tavandan yere kadar perdelerle çözebilirsiniz. Evinizin tavanı yüksek ise rustik korniş kullanımını tavsiye ederim.

İnşaat malzemeleri ve ev dekorasyonu ile alakalı daha fazla fiyat araştırması yapmak isterseniz aşağıdaki adresimizi de ziyaret edebilirsiniz.

iLGİLİ BAŞLIKLAR: korniş parçaları, korniş modelleri, çeşidine göre korniş modelleri,

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

WhatsApp Bilgi Al
7/24 Müşteri Hizmetleri
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz. 7/24 Müşteri Hizmetleri.