Aşağıda vermiş olduğum fiyat listeleri güncel olup sürekli yenilenmektedir. Jakuzi fiyatları için sizler adına bir kaça marka ve fiyat araştırması yaparak sizlere yardımcı olmaya çalıştım. Aşağıdaki fiyat listemize bakarak sizlerde jakuzi ihtiyacınızı araştırırken bütçe hesaplamanızı bu fiyatları değerlendirerek çok rahat yapabilirsiniz.

Bazı Jakuzi Fiyatları

Farklı ölçülerde Oval Duşa kabin Teknesi S’tina-Açılır Ön Panelli > 489 TL

NETDEKO PABLO SİYAH KARE CAM DUŞAKABİN + DUŞ TEKNESİ >1895 TL

NETDEKO RİGA SİYAH KARE CAM DUŞAKABİN + DUŞ TEKNESİ > 2500 TL

BELLA VASCA JAKUZİ > STOCKHOLM > 10.500,00 TL

BELLA VASCA JAKUZİ > ROMA > 14,500.00 TL

BELLA VASCA JAKUZİ > BERLİN > 9,800.00 TL

BELLA VASCA JAKUZİ >HAVANA > 12,500.00 TL

BELLA VASCA JAKUZİ> TOKYO > 11.00,00 TL

BELLA VASCA JAKUZİ > ABU DHABI > 10,500.00 TL

Jakuzi Nedir?

Jakuzi banyolarımızda bulunan genel olarak rahatlama ve sağlık amaçlı kullanılan sıcak suyun kaynadığı lüks küvetlerdir. Bu küvetler kişiye özel yapıla bilinen tercihe bağlı banyo aksesuarlarındandır. Bu banyo aksesuarları lüks ve pahalı malzemeler olmakla birlikte çeşitlerine ve büyüklüğüne göre fiyat değişikliği olabilir.

Bu banyo aksesuarlarının genel olarak çalışma prensibi küvet ve diğer duş kabini malzemelerinden biraz daha farklıdır. Aslında bir banyo küvetiyken farklı olarak çalışması ona jakuzi adını vermemize neden olmuştur. jakuziler içerisindeki suyu bir pervane edasıyla çevirip köpürterek suyun vücuda masaj yapmasını sağlar ve bu sayede vücudumuza dinlenme ve fizik tedavi etkisi sağlar.

Jakuzi Nerelerde Kullanılır?

Jakuziler evlerimizin banyosunda spa ve masaj merkezlerinde, fizik tedavi merkezlerinde, kaplıcalarda, otellerde kullanılmaktadır. Kullanım alanları toplu ortamlar dışında evlerimizde de mümkündür. Gerek tek kişilik gerekse çift kişilik bir çok çeşidi bulunan jakuzilerin otellerde ve spa merkezlerinde de kullanımı mümkündür. Böyle maliyetli bir şeye para ödemek istemiyorsanız bu alternatifleri de değerlendirebilirsiniz. Bu alanlara da her zaman gitmek mümkün olmayabilir. Bu durumda eviniz için istediğiniz zaman girip rahatlayabileceğiniz kendinize özel yada çift kişilik jakuziler yaptırabilirsiniz. Elektrik ile çalışan bu masaj aleti sizlere uzun vadede rahatlık sağlayacak banyonlar oluşturur.


Bu ve bunu gibi inşaat malzemeleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı da ziyaret etmenizi öneririm. Bu sayfamızda ve ziyaret edeceğiniz sayfalarda sizler için güncel fiyatları araştırdık ve yazdık . Bu fiyatlarımız sürekli olarak güncellenecek ve sizlere en doğru şekilde ulaştırılacaktır.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: jakuzi fiyatları, jakuzi nedir, jakuzi modelleri, jakuzi nasıl kullanılır, jakuzi neden kullanılır,