GRANİT SERAMİK YER DEKORLARI

Granit Göbek Dekor Modelleri ve Fiyatları

Dekorlu Zemin Göbek Dekoru Nedir? Granit Dekor Güncel Fiyatları Nedir? Zemin Göbek Dekor Modelleri. Granit Zemin Göbek Dekorları Hakkında Genel Bilgiler. Granit Göbek Dekorlarını Nereden Bulabilirim? Seramik Göbek Yer Dekorları Nasıl Üretilir? Granit Zemin Göbek Dekoru Nerelerde Kullanılır?

Trend Dekor Göbek Modelleri ve Fiyatları 2021

* Ürünlerimiz sipariş üzerine özenle hazırlanmaktadır.
* Diğer seramik veya porselen ürünlerle karıştırmayınız.
* Granit, kolay temizliği, dekoratif ve izole edilmiş özellikleri ile renkli ve parıltılı bir zemin döşeme malzemesidir.
* Granit, diğer zemin döşeme ürünlerinden farklı olarak, bakım gerektirmez. Temizlikte kullanılan kimyasal deterjanlardan etkilenmez.
* Granit, yüksek sıcaklıkta fırınlanan ürün olma özelliğinden dolayı uzun ömürlü ve dayanıklıdır.
* Granit ürünler, tüm mekânlarda yer ve duvarlarda kullanılabilir. Dış mekânlarda ise sırlı granit zemin döşemesi olarak kullanılmaktadır.
* Granit dekor göbekler, mimarların ve dekorasyon firmalarının sıklıkla kullandıkları trend ürünler arasındadır. Kullanım alanı olarak ev, teras, banyo, mutfak, antre, balkon, restaurant, okul, cafe, mağaza, hastane, işyeri, depo, ve benzeri bir çok mekânda kullanılabilmektedir.

Granit göbek dekor modelleri ve fiyatları sayfamız günceldir. Sizler için trend granit dekor zemin döşeme ürünlerimizi özenle seçtik. Dekorasyon severler ve işi bilenlerin elit mekânlar yaratmak ve yaşatmak için kullandıkları ekonomik ve profesyonel malzemelerdir.

Koridorlarda, mutfaklarda, giriş antrelerde, işyerlerinde, mağazalarda, hastanelerde, ofislerde kısacası her yerde gönül rahatlığıyla kullanaileceğiniz dekorasyon ürünleridir. Birbirleri uyumlu olarak seçilmesi gereken tamamlayıcı elemanların ve malzemelerin tamamlayıcısı olarak granit dekor göbekleri seçmelisiniz. Uyum, görsellik ve tasarım çok önemlidir. Her dekor granit göbeği, her renk ve mekâna kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Tam görünürlük, yan granit renkleri ve modelleri ile uyumlu, ebatlar olarak derz uyumu, görsel uyum ve tasarım uyumuna önem göstermelisiniz. Biz sizler için olabildiğince fazla alternatifler sunduk sayfamızda. Tüm zevklere, tarzlara ve bütçelere hitap etmeye çalıştık.

Granit zemin göbek dekoru nedir?

Zemin granit göbek dekorları seramik, kil, toprak ve doğal kayalardan üretilir. Bu doğal malzemelerin çok yüksek ısılarla pişirilmesiyle elde edilen seramik zemin döşeme dekoratif ürünlerindendir. İmalatında uygulanan tasarımları, modelleri ve işçilikleri dolayısıyla çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Granit ve Porselen Göbek Dekor Modelleri ve Fiyatları

2021 Trend Modeller

60 x 60 cm Granit Göbek Dekor Modelleri

Granit göbek dekor

2021 güncel fiyatlar için 7/24 iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Ayrıca hem işçilik, hemde malzeme temini için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Granit zemin döşeme göbek dekorları fiyatları için online satış mağazamızı da ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfamızda incelemiş olduğunuz modeller, elimizde olan stoklu granit göbek dekor modelleridir. Montajı seramik ve fayans döşeme işçiliği ile aynıdır. Bir fayans ustasının yapabileceği yapıştırma ve uygulama şekli vardır. Bu sebeple ayrıca bir ustalık veya ekstra bir işçilik masrafı gerektirmez.

Granit Zemin Göbek Dekorları Hakkında Genel Bilgiler

Granit göbek dekor seramikleri her türlü zeminde rahatlıkla dekorasyon amaçlı kullanılabilir. Seramik kaplamayı düşündüğünüz tüm mekânlarda dekoratif amaçlı döşemesini yaptırabilirsiniz. Görsellik, kalite ve modernlik katması bakımından granit zemin göbek dekorları tartışmasız çok yerinde bir karardır. Örneğin evinizin koridorunda, merkeze döşettireceğiniz granit göbek dekor modeli tüm görselliği olumlu yönde tamamen değiştirecektir. Daha başarılı sonuçlar elde etmek isteyen mimarların vazgeçilmez dekorasyon malzemelerindendir. Mutfak yer döşeme seramikleri arasına en uygun bölüme döşenecek olan granit göbek dekor, tüm mutfağı daha elit ve kaliteli bir mekân haline getirecektir. Günümüzde sıkça kullanılan ifade ile, ‘ufak bir dokunuş’ olmasına rağmen çok etkili bir dekorasyon çalışmasıdır. Her zevke ve tarza hitap eden mutlaka bir granit zemin göbek dekoru bulmakta mümkün. Çünkü üretiminde bir çok farklı tarz ve zevke hitap edecek şekilde tasarımları yapılmaktadır.

Granit Zemin Göbek Dekoru Nerelerde Kullanılır?

Kullanıldığı yerlerde belirli bir kısıtlama asla yoktur. Görsel ve kaliteli olmasını istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. İç ve dış mek’an zeminlerinde de döşemesini yaptırabilirsiniz. Örneğin işyerlerinizde, mağazalarda, avm lerde, evlerinizde, verandalarınızda, teras katlarınızda, koridorlarda, mutfaklarda, merdiven sahanlıklarında ve daha birçok yerde. Bu tamamen sizin zevkiniz ve bütçenizle ilgilidir. Granit göbek dekor modelleri söylediğimiz gibi çok geniş bir yelpazedir. Galerimizde de inceleyeceğiniz üzerine her türlü seramik veya granit zemin döşemesi modeline uyum sağlayacak bir renk ve tarz bulabilirsiniz. Orta merkez göbeklere fon olarak kullanılır granit göbek dekorları. Fazla abartılmadığı ve çok sık kullanılmadığı sürece kesinlikle olumlu ve başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlayacak. Örneğin, 10 m2 lik bir mutfağınıza 5 m2 granit zemin göbek dekoru kullanmamalısınız. Bu boğacaktır. 10 m2 olan bir zeminde en fazla tam merkeze 2 m2 kullanmalısınız. Koridorunuzu da buna örnek verebiliriz. Granit zemin göbek dekorunu her nereye kullanırsanız kullanın genel ölçülendirmeniz, tam merkeze gelecek şekilde en fazla 4 veya 6 adet olması. Buda ortalama 2 m2 ye tekamül eder. Fazlası tüm görselliği olumsuz yönde etkileyecek ve boğacaktır. granit zemin göbek dekoru dışındaki zemin döşeme malzemeleriniz aynı ebatlarda olmalıdır. Meselâ, diğer yer döşeme seramikleriniz 40×40 ise granit zemin göbek dekorunuz da aynı ebatlarda olmalıdır. Derzler birbirleri ile aynı ölçüde ve kesitte olmalıdır. Farklı ebatlardaki malzemeler tüm görselliği ve işçilği olumsuz yönde etkileyecektir. Granit zemin göbek dekor modelleri genellikle 60 x 60 ebatlardadır. Diğer zemin döşeme seramikleri de granit zemin göbek dekoru ebatları ile aynı almalısınız. Renkleri çok uyumlu olmalı. Zıt renkler bile olsa uyumlu olmalıdır.

DAHA ŞIK, DAHA MODERN, DAHA KALİTELİ MEKÂNLARDA BULUŞMAK DİLEĞİ İLE

Şu sayfalarımızı da mutlaka ziyaret ederek fayans ve seramik hakkında gerekli olan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: Granit dekor modelleri,granit yer dekoratif,seramik dekorları,granit zemin göbek dekorları fiyatları,yer fayans dekorları,granit orta göbek,yerlere döşenen dekorlu göbekler,

Related Posts

Tiny-house-modelleri-ve-fiyatları1

Tiny House Modelleri ve Fiyatları

Tiny House Modelleri ve Fiyatları Son zamanların en gözde hazır evleri arasında lider pozisyonda bulunanDevamını oku

Antalya-villa-yapım-fiyatları

Antalya Villa Yapım Fiyatları

Antalya ve yakın çevresinde ekonomik, popüler ve ultra lüks villa inşaatı yapım fiyatlarını burada inceleyebilirsiniz.Devamını oku

Antalyada-ultrlüks-villa-yapım-sözleşmesi

Ultralüks Villa İnşaatı Yapım Örnek Sözleşmesi

Antalya Döşemealtı’nda yapmış olduğumuz yeni anlaşmamıza ait sözleşmemizi inceleyin. Böylelikle, sizlerde yaptırmak istediğiniz lüks birDevamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0