Ev İçi Yenileme – Ev yenileme ve anahtar teslim ev dekorasyonu hizmetleri.

Ev İçi Yenileme – Mekanlara değer katmanın yanında, yaşam ve çalışma alanlarınıza maksimum konfor ve estetik kazandırmaktadır.

Ev İçi Yenileme – Eski bir eve, yeni bir hayat vermenin olağanüstü bir yoludur. Size kattığı en büyük değer ise sizin izlerinizi taşıyor olmasıdır. Tıpkı canlılar gibi evlerimiz de yaşarlar ve yaşlanırlar. Belirli bir süre sonra tesisatları bozulur, eşyalar eskir kırılmalar, dökülmeler yaşanır. Bu durumları yaşamaya başladığında artık bazı şeyleri yenilemenin zamanı geldiğini anlarsın.

Bu önce gözünü korkutur ama bir evi yenilemek meydan okumayı ve güzel bir evi seven insanlar için oldukça akıllıca bir çözümdür. Zaten bütün gün koşuşturma yaşadığımız için, fazladan çıkacak işler gözümüzde büyür. Doğru zamanda doğru bir firmayla yapılacak tadilat projesi o kadar da zor değildir. Her başarılı ev tadilatı, bir uzman planlamasının sonucudur. Bir evi yenilemenin her aşamasında, sorunsuz, güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak ve plan yapmak için biz buradayız.

Ev Tadilatını Nasıl Yapmalıyım?

Öncelikle ne istediğine karar vermelisin, bunun için ilk olarak bir tadilat listesi yap ve komple ev tadilatı yapmak için gerekli işlemlere karar ver. Yaptığın listede ihtiyacın olacak malzemeleri araştırmaya başla. Bu uzun süren bir süreç olacak, hem bütçene hem zevkine uygun malzemeleri bulman gerekecek. Ancak bu işlem oldukça keyifli geçecek, çünkü evine en yakışan ürünleri arayacaksın.

Şimdi ise işinde uzmanlaşmış ve komple ev tadilatı konusunda uzman bir firma bulma zamanı geldi. İyi bir tadilatın en önemli kısmı başlangıçta yapılan plan programdır. İyi bir çalışma programı, yenileme projesi istatistiklerinizi zamanında ve bütçeye uygun olarak sağlayacaktır. Biz Dekor Delisi olarak her türlü komple tadilat işlerinizde başından sonuna kadar yanınızdayız. İç mimarlarımız eşliğinde sizi ve tarzınızı yansıtacak, hayallerinizin evini yaratmak için buradayız.

Evde yapılan küçük bir değişiklik, rengi değiştirilmiş bir oda, banyoda yeni bir jakuzi ya da yepyeni bir mutfak bir çırpıda hayatınızı değiştirebilir. Detaylara verdiğiniz önem, evinizi daha kullanışlı, yaşamınızı daha renkli yapabilir. Şimdiye kadar hayalini kurup da, gerçekleştirmeye fırsat bulamadığınız tüm bu detayları artık ertelemeyin çünkü Alan Dekorasyon Teslim Ev Yenileme hizmeti, evinizde dilediğiniz tüm değişiklikleri eksiksiz olarak yapıyor.

Boyadan, tesisata, seramikten parke ve ısıtma sisteminize kadar, aklınıza gelebilecek, her şeyi ama her şeyi, Dekor Delisi ailesinin uzman ekiplerine bırakabilir, gözünüz arkada kalmadan, garantili hizmet alabilirsiniz!Üstelik, mimarlardan oluşan uzman kadromuz, evinizi güzelleştirmek için size yepyeni fikirler ve bu fikirleri hayata geçirecek ekonomik çözümler de sunuyor. Mimari projelendirme ve danışmanlık hizmetimizden yararlanarak çok çeşitli fiyat ve taksit seçenekleri ile dilerseniz tüm evi, dilerseniz sadece banyonuzu ya da mutfağınızı yenileyebilirsiniz!

Özet Olarak;

1- Komple ev tadilatı ve yenileme

2- Mutfak tadilatı ve dekorasyonu

3- Banyo tadilatı ve dekorasyonu

4- Su-elektrik tesisatı yenileme

5- Boya ve alçı uygulamaları

6- Komple ofis, işyeri ve dükkan tadilatı ve yenileme

7- Duvar kağıdı uygulamaları

8- Seramik uygulamaları

9- Doğalgaz ve Isıtma tesisatı uygulamaları

10- Yer döşemeleri uygulamaları (Parke, duvardan duvara halı vb.)

11- Anahtar teslim ev tadilatı

Anahtar teslim A dan Z ye komple tadilat ile, uzman ekiplerimiz tadilat aşaması planlarını büyük bir titizlikle yapıp ekipleri yönlendirirler. Size sadece uygulamayı izlemek kalır.  Ev dekorasyonu ve tadilat işlemlerinde iş planlaması size nakit ve vakit kazandıracaktır. O yüzden iş planlamanız ne kadar iyi olursa tekrar tekrar aynı işlemleri yinelemek zorunda kalmazsınız. Dekor Delisi olarak gerekli planlamayı uzman ekiplerimiz yaparak size hem zamandan hem paradan tasarruf sağlar.Daha fazla bilgi için iletişim  bilgilerimizden bize ulaşınız.


ev içi yenileme, ev tadilatı, ev yenileme, komple ev dekorasyonu, ev dekorasyonu, ev yenileme fiyatları, dekor tadilat fiyatları, komple ev ve tadilat fiyatları, komple ev tadilat maliyet, yeni ev içi modelleri, ev içi dekorasyon