Doğal Taş Döşeme – Dekoratif doğal taş dünyası. Duvar kaplama ürünleri.

Doğal Taş Döşeme – İç ve dış cephe dekorasyonlarında kullanılan doğal taş patlatmalar bakım gerektirmez ve uzun ömürlü uğraşsız bir dekorasyon ürünüdür.

Doğal Taş Döşeme – Eskilerde daha çok takı ve desenli nesneler olarak karşımıza çıkan doğal taşlar artık evlerin de bir parçası haline geldi. Dinlendiriyor, hastalıklara şifa oluyor, negatif enerjiyi ortadan kaldırıyor… Son zamanlarda doğal taşlar gittikçe önem kazanmakta ve batı kültürünü de değiştirmeye aday gözüküyor.
Çünkü batı kültürü genelde takı tasarımına önem verirken şimdi bu değerli taşlar heryerde kullanılır hale geldi. Dolayısıyla da batıda bir yankı uyandırdı. Bu taşlardan en iyi şekilde yararlanabilmek için kullanım şekillerine çok dikkat etmek gerekli ve nasıl kullanılacağını bilmek gerekir.

taş kaplama

taş kaplama

Evin her karesindeler…

1- Doğal taşlar artık evin her bölmesindeler… Bazen bir heykelde, bazen bir duvara gömülen pano bazende evin sehpasının üzerinde karşınıza çıkabiliyor.

2- Bu taşların dekorasyondaki kullanım amacı negatif enerjileri ve yaşamımızdaki olumsuzlukları yok ederek hayatımızı daha huzurlu ve anlamlı kılmaktır.

Hangisini seçmelisiniz?

Bu kristallerin insan bedenine etkileri farklı, bu yüzden seçimi esnasında dikkatli olmak gerekiyor. Hangi enerjiye daha çok ihtiyacınız varsa dekorasyonda onu ön plana çıkarmanız lazım.

1- Huzura ihtiyacınız varsa, enerji akışını hızlandıran bir seçim sizi mutsuz edecektir.

2- Bu taşlar 30 – 100 santim mesafeden etki ediyor, o yüzden ne çok yakına ne de fazla uzağa yerleştirmelisiniz.

Nasıl kullanacaksınız ?

1- Doğal taşlardan öncelikle ilgiyi görenlerin başında sedef taşı gelmektedir. Bunun nedeni insanı arındırma, temizleme özelliği olmasıdır.

2- Aşk taşı sedef ve cinsel gücü artıran yakut ikinci sırada yer alıyor. Bunların değersiz taşlarla mozaikleştirilmeside en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Doğal taşları evin içerisine yerleştirilmek için en çok enerji yaydığı yer olan yatak odaları öneriliyor. Örneğin yakut cinselliği artırdığından dolayı en çok tercih edildiği yerler yatak odalarıdır. Bu yüzden yatak odalarında zeminlere yakutlu motifler yaptırılıyor. Ayrıca yakut negatif enerjiyide temizlediğinden dolayı yakutlu zemin üzerinde çıplak ayakla dolaşmakta insanı rahatlatıyor. 3- Sedef taşı ise yaralara ve hastalıklara karşı kullanıldığı için banyoya veya sehpalara koymak daha iyi geliyor. 4- Toplantı masalarında veya işyerlerinde kalsedon taşı kullanmak iş yerindeki enerjiyi yükseltiyor. Toplantıda rahat konuşma olanağı veriyor.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Patlatma Taş

doğal taş döşeme, doğal  taş kaplama, doğal taş, doğal taşlar, patlatma doğal taşlar, doğal taş fiyatları ve modelleri, dekoratif taş çeşitleri, taş duvar panelleri, doğal taş kaplama fiyatları, doğal taş kaplama nasıl yapılır, taş duvar yapımı