Bilkent mutfak ve banyo dekorasyon

Ankara Bilkent tadilat dekorasyon – ALAN DEKORASYON

Ankara Bilkent’te anlaşmasını yapmış olduğumuz mutfak dekorasyon ve banyo tadilat işimize dair ilgili detayları ve görseleri inceleyebilirsiniz.

Bilkent mutfak ve banyo dekorasyon – Değerli ev sahibi Ahmet beye dairesinin mutfağını ve banyolarını komple yenileme işinde bizimle anlaşma yaptığı ve tercih ettiği için teşekkür ediyoruz. Mutfak dekorasyon ve banyo tadilat işimizi en kaliteli şekilde yaparak teslim etmek üzere çalışmalarımıza başladık. Aşağıda, Bilkent mutfak ve banyo dekorasyon işimizin anlaşmasını okuyabilir, merak ettiğiniz bazı konulara yeterli cevaplar bulabilirsiniz.


T A D İ L A T  S Ö Z L E Ş M E S İ

………………………………………………………………… BİLKENT / ANKARA adresinde bulunan daireye ait olan tadilat ve dekorasyon işlerine ait iş sözleşmesidir.

Yapılacak İşler / Taahhüt

Mutfak : Yapılı bulunan tüm mutfak dolapları, mutfak tezgahı, tezgah arası fayansları ve vitrifiyeler sökülerek hafriyatlar yüklenici tarafından belediyenin izin verdiği yere atılacak. İstenilen renk, model ve ölçülerde akrilik kapak mutfak dolabı imalatı yapılarak tam ve eksiksiz olarak montajları yapılacak. Mutfak dolabı ile aynı malzemelerden mutfak yemek masası yapılacak. Masa tezgahı, mutfak tezgahı istenilen ve beğenilen renklerde granit yapılacak. Tüm ankastreler (Buzdolabı, fırın, set üstü ve aspratör) simens marka olarak yüklenici taşeron tarafından alınacak ve çalışır halde iş verene teslim edilecek. Mutfakta tüm elektrik ve su tesisatları yeni yapılacak olan dolaplara göre kontrol edilip, yapılacak işe uygun hale getirilecek. Tüm bu işler bittikten sonra kirlenecek olan mutfak tavan ve duvarları istenilen renklerde tekrar boyanacak.

Yer seramikleri : Mutfak, balkon ve koridor (antre)’da yapılı bulunan yer seramiklernin üzerine istenilen marka, renk ve ölçülerdeki yeni seramikler yapılacak. Balkon seramik süpürgelikleri sökülecek ve yeni yapılan yer sramik süpürgelikleri yapıştırılacak. Boyası bozulacak olan balkon yeniden istenilen renklerde boyanacak.

Banyo 1 : Banyoda yapılı bulunan tüm duvar seramikleri, asma tavan, banyo dolabı, klozet, radyatör, duşakabin ve vitrifiyeler sökülecek. Tamamen kırılıp boşaltılacak olan banyo tavanı, 30×30 metal asma tavan yapılarak aydınlatma sistemi döşenecek. İstenilen duvarlara fayans yapılacak. Tasarıma uygun olarak duvarlara beğenilen ve seçilen banyo duvar kağıtları da yapılacak. Teknesiz yeni duşakabin tasarıma uygun olarak yapılacak. Gömme rezervuar yapılacak. Havlupan takılacak. Yeni banyo dolabı yapılacak. Tüm vitrifiyelerin montajı, eviye ve lavabolar yapılarak tam ve eksiksiz olarak çalışır hale getirilecek. Tüm bu tadilat ve dekorasyon işlerinde kullanılacak olan malzemeler, renkler ve ölçüler ev sahibinin onayı alındıktan sonra yapılacak.

Eski Banyo Yenileme Bilkent3

Banyo 2 (Ebeveyn) : Ebeveyn banyosunda yapılı bulunan tüm duvar seramikleri, asma tavan, banyo dolabı, klozet, radyatör, duşakabin ve vitrifiyeler sökülecek. Tamamen kırılıp boşaltılacak olan banyo tavanı, 30×30 metal asma tavan yapılarak aydınlatma sistemi döşenecek. İstenilen duvarlara fayans yapılacak. Tasarıma uygun olarak duvarlara beğenilen ve seçilen banyo duvar kağıtları da yapılacak. Teknesiz yeni duşakabin tasarıma uygun olarak yapılacak. Gömme rezervuar yapılacak. Havlupan takılacak. Yeni banyo dolabı yapılacak. Tüm vitrifiyelerin montajı, eviye ve lavabolar yapılarak tam ve eksiksiz olarak çalışır hale getirilecek. Tüm bu tadilat ve dekorasyon işlerinde kullanılacak olan malzemeler, renkler ve ölçüler ev sahibinin onayı alındıktan sonra yapılacak.

Vestiyer : Yapılı bulunan vestiyerin kapakları sökülecek. İç aksamına dokunulmadan sadece dış kapakları değiştirilecek. Çift açılır kapak olarak istenilen renklerde yapılacak. Açılır kanatlardan bir tanesi boy aynalı olarak yapılacak.

Mutfak tadilat ve dekorasyon4

İŞİN SÜRESİ: İşe başlama tarihinden itibaren 10 iş günü.

İŞİN BEDELİ: 60.000 TL (Altmış bin TL)

İŞİN ÖDEMESİ: Nakit.

TAAHHÜT: Anlaşma şartlarına uygun olarak tüm malzeme, işçilik, iş güvenlik önlemleri, sgk, hafriyat, yıkım, ameliye ve nakliyeler yüklenici (taşeron)’a aittir. İş süresince hiçbir şekilde ev sahibinden ekstra bir ücret talep edilmeyecektir.


Yukarıda görsellerle birlikte detaylı bilgiler içeren iş sözleşmemizi, bire bir değiştirilmeden bu sayfamızda olduğu gibi yayınladık. Siz değerli müşterilerimizin ve tadilat konularında bilgi sahibi olmak isteyen ziyaretçilerimizin nasıl çalıştığımız konusunda bilgi sahibi olmalarını istiyoruz. Bilkent mutfak ve banyo dekorasyon hizmetlerimize hızla devam ediyoruz.

Aşağıdaki sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı tadilat ve dekorasyon bilgileri edinebilirsiniz. Bilkent’te daire, mutfak, banyo tadilat ve dekorasyon çalışmaları bizim işimiz. 

Ev Tadilat Fiyatları

Banyo tadilat fiyatları

Mutfak dolap fiyatları

Bilkent Dekorasyon

Bilkent boya badana


bilkentte mutfak dopalçısı, ankara bilkent banyo tadilat, bilkentte tadilat ve dekorasyon firması, ankara bilkentte inşaat dekor şirketi, bilkentte evimi tadilat yaptırmak istiyorum

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir