Burada tadilat ve tamirat işleri örnek teklifi inceleyebilirsiniz. Böylelikle fiyat araştırması yapan ve bu konular hakkında bilgi sahibi olmayan kişilere faydası olacaktır. Bu tadilat tamirat işleri örnek teklif sayfamız daha başarılı sonuçlar ve ekonomik ev tadilatları yapmanıza da vesile olabilir.

Tadilat Tamirat İşleri Örnek Teklifimizde bir evin içinde yapılması muhtemel bir kaç imalata değindik. Günümüz inşaat piyasasına dair güncel maliyetlerini topladık ve sunduk. Haydi tadilat tamirat işleri örnek teklifimizi birlikte inceleyelim.

Galeri

Aşağıda yapılacak işlere dair gerçek ve güncel eski hallerini paylaştık.

TEKLİF

Bu teklif, …../ANKARA adreslerinde bulunan dairelerin (taşınmazların) iç kısmına ait tamirat tadilat dekorasyon işleri hususunda; daireler adına hareket eden bir taraftan sayın …………. (bundan böyle İŞVEREN olarak anılacaktır) ile diğer taraftan Dekordelisi Mimarlık İnş. Tas. Tic. Ltd. Şti. adına hareket eden …………… (bundan böyle YÜKLENİCİ olarak anılacaktır) arasında, sözleşme konusunu teşkil eden iş ile ilgili haklar, yükümlülükler ve diğer her türlü münasebetleri düzenlemek için aşağıdaki şartlar dâhilinde tanzim, kabul ve imza edilmiştir. Aşağıda maddeler halinde imza altına alınan tüm imalatlar ve işçilikler 2 daire için düzenlenmiştir. Her iki dairede de yapılacak imalatlar ve işçilikler aynı ölçülerde ve malzemelerle olacaktır. Bu sözleşmede tek daire maliyeti hesaplanmıştır. Tüm modeller ve renkler işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır.

Teklif tarihi………………..….: 26.07.2021

İşe başlama tarihi………….: ….07.2021

İş teslim tarihi………….…..: ….08.2021

İşin Ödemesi……………….: Sözleşme imzalandığında %30 + Pvc imalatı yapılıp montaj yapıldığında %40 + İş tesliminde %30 nakit olarak ödenecektir.

YAPILACAK İŞLER ve BİRİM FİYATLARI

1. KIRIM HAFRİYAT İŞLERİ

Mutfak balkon kapı duvarının duvardan duvara tamamen kırılması. Mutfak kapısının duvardan duvara boydan kırılması ve sökülmesi. Mutfak, banyo,wc ve koridor zemin fayanslarının kırılması. Banyoda yapılı bulunan klozetin sökülmesi. Wc de yapılı hela taşının sökülmesi. Tüm hafriyatların atılması.

2. FAYANS – GRANİT İŞLERİ

Balkon, mutfak, koridor, wc zeminlerine işveren tarafından seçilen fayansların döşenmesi. Derzlerinin ve süpürgeliklerinin yapılması.

3. KLOZET – HELA TAŞI

Banyo ve wc de yapılı bulunan klozet ve hela taşlarının sökülerek işveren tarafından seçilen yeni klozet ve hela taşının – takılması. Banyolarda klozet üzerinde bulunan havlupanların yukarı taşınması. Banyolarda klozet duvarlarının duşakabine kadar olan bölümlerinin fayans yapılması.

4. MUTFAK DOLABI

Yapılı bulunan tüm mutfak dolapları, tezgah arası taşı ve tesisatların sökülmesi. İşveren tarafından seçilen renkte, modelde ve tasarımdaki iç aksam mdflam dış kapak aksamları akrilik kapak yeni mutfak dolabının yapılması. Tezgah taşı çimstone yapılacaktır. Eviye işveren tarafından alınacak yüklenici tarafından takılacaktır. Tüm kapaklar ve çekmeceler havalı pistonlu ve çekbas sistem olacaktır. Tezgah arası tezgah arası cam yapılacaktır. Yeni mutfak tasarımına göre tüm mutfak elektrik ve su tesisat yer değişiklikleri yapılacaktır. Mutfak kartonpiyerlerinin yenilenmesi.

5. KOMBİ TESİSAT

Yapılı bulunan kombi yenisi ile değiştirilecek. Kombi ve proje resmi giderleri işveren tarafından alınıp karşılanacak yüklenici tarafından gerekli tüm tesisat işleri yapılarak çalışır halde teslim edilecektir.

6. PVC BALKON KAPATMA

Balkonda işveren tarafından istenilen uzunlukta Pvc balkon kapatma sisteminin yapılması. Pvc renk işveren tarafından seçilecektir. Camlar çiftcam olacak. Balkonda diğer açık kalacak balkon tarafına dışa açılır pvc kapı yapılacaktır. Balkon korkulukları aynı renkte boyanacak. Açılır kanatlar çift açılım olarak yapılacaktır.

7. VESTİYER – KAPI

Yapılı bulunan vestiyerin sökülmesi. Yerine sürgülü aynalı yeni vestiyerin tavana kadar boy yapılması. Çamaşır makinesi için yapılı olan dolap kapaklarının yenisi ile değiştirilmesi. Vestiyer ile aynı malzeme ve renkte yapılacaktır. Yapılı olan mutfak ve banyo kapılarının sökülmesi. Mutfağa çift kanatlı (tek kanat sabit) sürgülü kapı yapılması. Banyo kapısının sökülmesi ve yenilenmesi. Kapılar lake boya kapı olacaktır. İşveren tarafından renk ve modelleri seçilecek.

8. BOYA BADANA

Mutfak, balkon ve koridor tavan ve duvarlarının istenilen renklerde boyanması.

GENEL TOPLAM : 49.000 TL

Tadilat Tamirat İşleri Örnek Teklifimiz oldukça ekonomik ve kaliteli malzemelerden oluşmaktadır. Biz hizmetlerimizde profesyonel olmaya özen gösteriyoruz. Sizlerde bizden fiyat teklifi alarak farkımızı ve kalitemizi öğrenebilirsiniz.

Bizden Teklif Alın, Kârlı Çıkın

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı tadilat ve dekorasyon maliyetleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: Tadilat teklifi, tamirat onarım teklifi, inşaat tadilat teklifi, dekorasyon teklifleri, tadilat tamirat teklifi al,