Gün :16 Ağustos 2018

 

Bilkent mutfak ve banyo dekorasyon

Ankara Bilkent tadilat dekorasyon – ALAN DEKORASYON

Ankara Bilkent’te anlaşmasını yapmış olduğumuz mutfak dekorasyon ve banyo tadilat işimize dair ilgili detayları ve görseleri inceleyebilirsiniz.

Bilkent mutfak ve banyo dekorasyon – Değerli ev sahibi Ahmet beye dairesinin mutfağını ve banyolarını komple yenileme işinde bizimle anlaşma yaptığı ve tercih ettiği için teşekkür ediyoruz. Mutfak dekorasyon ve banyo tadilat işimizi en kaliteli şekilde yaparak teslim etmek üzere çalışmalarımıza başladık. Aşağıda, Bilkent mutfak ve banyo dekorasyon işimizin anlaşmasını okuyabilir, merak ettiğiniz bazı konulara yeterli cevaplar bulabilirsiniz.


T A D İ L A T  S Ö Z L E Ş M E S İ

………………………………………………………………… BİLKENT / ANKARA adresinde bulunan daireye ait olan tadilat ve dekorasyon işlerine ait iş sözleşmesidir.

Yapılacak İşler / Taahhüt

Mutfak : Yapılı bulunan tüm mutfak dolapları, mutfak tezgahı, tezgah arası fayansları ve vitrifiyeler sökülerek hafriyatlar yüklenici tarafından belediyenin izin verdiği yere atılacak. İstenilen renk, model ve ölçülerde akrilik kapak mutfak dolabı imalatı yapılarak tam ve eksiksiz olarak montajları yapılacak. Mutfak dolabı ile aynı malzemelerden mutfak yemek masası yapılacak. Masa tezgahı, mutfak tezgahı istenilen ve beğenilen renklerde granit yapılacak. Tüm ankastreler (Buzdolabı, fırın, set üstü ve aspratör) simens marka olarak yüklenici taşeron tarafından alınacak ve çalışır halde iş verene teslim edilecek. Mutfakta tüm elektrik ve su tesisatları yeni yapılacak olan dolaplara göre kontrol edilip, yapılacak işe uygun hale getirilecek. Tüm bu işler bittikten sonra kirlenecek olan mutfak tavan ve duvarları istenilen renklerde tekrar boyanacak.

Yer seramikleri : Mutfak, balkon ve koridor (antre)’da yapılı bulunan yer seramiklernin üzerine istenilen marka, renk ve ölçülerdeki yeni seramikler yapılacak. Balkon seramik süpürgelikleri sökülecek ve yeni yapılan yer sramik süpürgelikleri yapıştırılacak. Boyası bozulacak olan balkon yeniden istenilen renklerde boyanacak.

Banyo 1 : Banyoda yapılı bulunan tüm duvar seramikleri, asma tavan, banyo dolabı, klozet, radyatör, duşakabin ve vitrifiyeler sökülecek. Tamamen kırılıp boşaltılacak olan banyo tavanı, 30×30 metal asma tavan yapılarak aydınlatma sistemi döşenecek. İstenilen duvarlara fayans yapılacak. Tasarıma uygun olarak duvarlara beğenilen ve seçilen banyo duvar kağıtları da yapılacak. Teknesiz yeni duşakabin tasarıma uygun olarak yapılacak. Gömme rezervuar yapılacak. Havlupan takılacak. Yeni banyo dolabı yapılacak. Tüm vitrifiyelerin montajı, eviye ve lavabolar yapılarak tam ve eksiksiz olarak çalışır hale getirilecek. Tüm bu tadilat ve dekorasyon işlerinde kullanılacak olan malzemeler, renkler ve ölçüler ev sahibinin onayı alındıktan sonra yapılacak.

Eski Banyo Yenileme Bilkent3

Banyo 2 (Ebeveyn) : Ebeveyn banyosunda yapılı bulunan tüm duvar seramikleri, asma tavan, banyo dolabı, klozet, radyatör, duşakabin ve vitrifiyeler sökülecek. Tamamen kırılıp boşaltılacak olan banyo tavanı, 30×30 metal asma tavan yapılarak aydınlatma sistemi döşenecek. İstenilen duvarlara fayans yapılacak. Tasarıma uygun olarak duvarlara beğenilen ve seçilen banyo duvar kağıtları da yapılacak. Teknesiz yeni duşakabin tasarıma uygun olarak yapılacak. Gömme rezervuar yapılacak. Havlupan takılacak. Yeni banyo dolabı yapılacak. Tüm vitrifiyelerin montajı, eviye ve lavabolar yapılarak tam ve eksiksiz olarak çalışır hale getirilecek. Tüm bu tadilat ve dekorasyon işlerinde kullanılacak olan malzemeler, renkler ve ölçüler ev sahibinin onayı alındıktan sonra yapılacak.

Vestiyer : Yapılı bulunan vestiyerin kapakları sökülecek. İç aksamına dokunulmadan sadece dış kapakları değiştirilecek. Çift açılır kapak olarak istenilen renklerde yapılacak. Açılır kanatlardan bir tanesi boy aynalı olarak yapılacak.

Mutfak tadilat ve dekorasyon4

İŞİN SÜRESİ: İşe başlama tarihinden itibaren 10 iş günü.

İŞİN BEDELİ: 60.000 TL (Altmış bin TL)

İŞİN ÖDEMESİ: Nakit.

TAAHHÜT: Anlaşma şartlarına uygun olarak tüm malzeme, işçilik, iş güvenlik önlemleri, sgk, hafriyat, yıkım, ameliye ve nakliyeler yüklenici (taşeron)’a aittir. İş süresince hiçbir şekilde ev sahibinden ekstra bir ücret talep edilmeyecektir.


Yukarıda görsellerle birlikte detaylı bilgiler içeren iş sözleşmemizi, bire bir değiştirilmeden bu sayfamızda olduğu gibi yayınladık. Siz değerli müşterilerimizin ve tadilat konularında bilgi sahibi olmak isteyen ziyaretçilerimizin nasıl çalıştığımız konusunda bilgi sahibi olmalarını istiyoruz. Bilkent mutfak ve banyo dekorasyon hizmetlerimize hızla devam ediyoruz.

Aşağıdaki sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı tadilat ve dekorasyon bilgileri edinebilirsiniz. Bilkent’te daire, mutfak, banyo tadilat ve dekorasyon çalışmaları bizim işimiz. 

Ev Tadilat Fiyatları

Banyo tadilat fiyatları

Mutfak dolap fiyatları

Bilkent Dekorasyon

Bilkent boya badana


bilkentte mutfak dopalçısı, ankara bilkent banyo tadilat, bilkentte tadilat ve dekorasyon firması, ankara bilkentte inşaat dekor şirketi, bilkentte evimi tadilat yaptırmak istiyorum

akrilik mutfaklar

Akrilik mutfaklar

Akrilik mutfaklar – Akrilik mutfak dolapları modelleri.

Akrilik mutfaklar – Akrilik kapak nedir, özellikleri nelerdir? Neden akrilik mutfak, avantajları ve dezavantajları nelerdir?

Akrilik mutfaklar – Mutfaklar gün içerisinde en çok zaman geçirdiğimiz alanlardır. Bu yüzden mutfak dolapları bir mutfağın demirbaş listesinin başında yer almaktadır. Artık günümüzde evlerimizde kullandığımız eşyalar modern zamanın tasarım anlayışına göre büyük değişiklikler göstermektedir. Yemek pişirmek ve yemek için kullandığımız ve çeşitli mutfak araç-gereçlerinin saklandığı mutfak dolapları sadece mutfakların en önemli parçası değil, aynı zamanda evlerin genelinin en önemli depolama alanıdır.

akrilik mutfaklar
akrilik mutfaklar

Özellikle son yıllarda mutfak dolapları modelleri pek çok çeşit ve kalite ile tüketici karşısına çıkmaktadır. Çizilmeyen masalar, kabarmayan ahşap zeminlerle başlayan dayanıklı ev eşyaları, estetik görünümünün yanı sıra daha işlevsel bir hale getirilen tasarımlarıyla daha uzun ömürlü mobilyalar ortaya çıkarmaya başladı. Etkileyici görünümü ve kalitesiyle gitgide kullanımı yaygılaşan akrilik mutfak dolapları modelleri şu sıralar yoğun bir şekilde talep görmektedir. Zaten önemli olan mutfağınıza uygun, kaliteli, dayanıklı, kullanışlı ve tasarım olarak etkileyici bir mutfak dolabı almaktır.

Mutfak dolapları;

 • Modern bir görünüme sahip olmalı.
 • Mutfakta kullanılan malzemeler için yeterli depolama alanı sağlanmalı.
 • Çabuk kirlenmeyen, kolay temizlenebilen, sağlam, sağlıklı, işlevsel, suya ve neme dayanıklı tasarıma sahip olmalıdır.
beyaz akrilik mutfak
beyaz akrilik mutfak

Akrilik kapak nedir?

Akrilik kapak;

1mm kalınlığındaki ultra parlak yüzeyli çizilmez akrilik levhaların; MDF panellerin üzerine kaplanmasıyla elde edilen, çok yüksek parlaklık değeri olan panellerin ebatlanıp bantlanması ile üretilir. Yani kısaca ham MDF levhanın üzerine akrilik parlak folyo yapıştırılarak yapılan dolap kapaklarıdır. İki çeşit akrilik kapak vardır. Birincisi akrilik boyayla yapılır diğeri ise melamin kaplamadır. Melamin; MDF üzeine yapılan bir  kaplamadır. Bu kaplama kapağı güçlendirdiği için boyamaya oranla daha dayanıklıdır. Bu yüzden çizilme ve deformasyona karşı önemli avantaj sağlamaktadır.

Akrilik panel olarak bilinen bir diğer akrilik kapak türü de; İtalya’da üretilen akrilik kapaktır. Bu kapakların  iç ve dış yüzü 2 mm kalınlığındadır. En büyük avantajı su geçirmeye karşı olan dayanıklılığıdır. Uzun yıllar yıpranmadan, çizilmeden kullanılabilen bu ürünlerin fiyatları diğerlerine göre biraz daha yüksektir.

akrilik mutfak renkleri
akrilik mutfak renkleri

Akrilik mutfak dolabı özellikleri;

 • MDF kaplama dolaplardır.
 • Suya ve neme dayanıklıdır.
 • Hem mat hemde parlak seçeneklere sahiptir.
 • Temizliği kolaydır. Parlak zemin özellikleri ile kolayca temizlenir, hiç iz bırakmaz.
 • Ayna etkisi verecek kadar parlak, aşınma ve çizilmeye karşı son derece dayanıklıdır.
 • Sektörün hemen hemen tüm alanlarında kullanılmaktadır.
 • Mebran ve lake gibi zamanın trendi haline gelmiş ürünlerin yerini almıştır.
 • Pürüzsüz yüzeyi sayesinde son derece hijyenik yapıya sahiptir.
 • Gözeneksiz olması ve birleşimlerinin belli olmaması sayesinde bakterileri çoğalmasını engeller.
 • Kullanılmaya başlamasından yıllar sonra bile ilk günkü renk tonlarını korumaktadır.
 • Üzerine desen veya motif işleme imkanına sahip değildir.
 • Yanmayan bir yapıya sahiptir.
 • Sayısız renk skalası vardır.
 • Görsel olarak mükemmeldir.
 • Çevre dostudur, sağlığa zararlı bir yanı yoktur.

Kullanım alanları;

 • Mutfak dolapları
 • Banyo dolapları
 • Yatak odası dolapları
 • Genç odası
 • Salon mobilyaları
 • Portmanto
 • Ofis mobilaları
 • Mağaza dekorasyonları
modern akrilik mutfak dolabı
modern akrilik mutfak dolabı

Avantajları;

 • Akrilik kaplama yüzeyler parlaklık etkisi, pürüzsüz ve akıcı görünümleriyle mutfaklara oldukça şık ve göz alıcı bir görsellik katarlar.
 • Uzun yıllar renklerini ve parlaklığını koruyan çeşitli canlı renklerde üretilirler.
 • Kusursuz pürüzsüz ve ultra parlak görünümlerini uzun süre kolaylıkla koruyabilirler.
 • Zaman içinde lekelenmeyen, çizilmeyen veya zamanla sararıp solmayan yüzeyler oluştururlar.
 • Parlak ve mat olarak iki guruba ayrılırlar.
 • Çok kaliteli bir yapıya sahiptir.
 • Mutfağınıza ekstra bir parlaklık, genişlik ve ferahlık kazandırırlar.
 • Çeşitli renk alternatifleriyle mekan bütünlüğü sağlarlar.

 Akrilik dolap çünkü;

 • Oldukça parlak renkleriyle üstün standartlarda imal edilir ve temizliği kolaydır.
 • Estetik ve kullanım bakımından rahatlık sağlar.
 • Sağlam ve dayanıklıdır.
 • MDF lam üzerine yapılan özel kaplaması sayesinde su geçirmez özelliğe sahiptir.
 • Güneş ışınlarının yıpratıcı gücüne karşı, yüksek yansıtıcı özelliği UV ışınlarını geri yansıtır.
 • Yüksek oranda parlaklığından ötürü mutfaklardaki ışığı içeri geri yansıtarak, daha huzurlu ve daha yüksek enerjili alanlar oluşturur.
akrilik mutfak dolabı
akrilik mutfak dolabı

BİRBİRİNDEN ŞIK VE MODERN AKRİLİK MUTFAK DOLABI MODELLERİ

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

ilginizi çekebilecek diğer konularımız;


akrilik mutfaklar, neden akrilik dolap, akrilik mutfak dolabı modelleri, akrilik kapak nedir, akrilik mutfak, mutfak dolapları, akrilik mutfak dolapları, akrilik mutfak modelleri, akrilik mutfak dolabı özellikleri, mutfak dolapları modelleri, akrilik mutfak dolapları renkleri, akrilik mutfak dolabı temizliği, akrilik mutfak kapakları, akrilik mutfak dolabı avantajları