Kaliteli Hizmet

Anahtar Teslim Kalite

İnşaat, tadilat, dekorasyon Hizmetleri

Hizmetlerimiz

Temelden çatıya inşaat

Mimari projeler & 3D

Komple ev tadilatı

Mutfak banyo yenileme

Mobilya imalat & montaj

Bahçe & peyzaj

Bize ulaşın

Herşey bir telefonunuzla başlıyor. İletişim numaralarımızı arayarak, eviniz ve bütçeniz için bir çok fırsattan yararlanın.

Keşif isteyin

Model kataloglarımız, uzman personelimiz, trend tasarımlarımız ve 30 yıllık mesleki tecrübemizle adresinize geliyoruz. 

Teklif alın

Keşif hizmetimiz sonrası hızlı ve ekonomik fiyat teklifimizi hazırlayarak incelemenize sunuyoruz. Bizimle daima kârdasınız.

%100 Başarı

Mutlu müşterilerimize bir yenisini daha eklemek için büyük efor sarf ediyoruz. Maksimum kalite, minimum maliyet hedefimiz.

Hız, Güven, Kalite

Temelden çatıya konut inşaatları, komple ev tadilatı, mutfak dekorasyonları, banyo yenileme, teras kapatmaları, mobilya imalat montaj, pvc kapı pencere, zemin döşemeleri, elektrik su tesisat hizmetleri ve daha fazlası için hizmetinizdeyiz.

Hayallerinizi Hayata Geçiriyoruz.

Arkanıza yaslanın. İhtiyacınız olan tüm inşaat, tadilat ve dekorasyon tasarımlarını, imalat ve uygulamarını bize bırakın. Tek elden modern, kaliteli ve ekonomik yaşam alanlarının anahtarını sizlere hızlı ve %100 garantili olarak sunuyoruz. 

Arsa Sizden, Eviniz Bizden.

Hayallerinizi hayata geçiriyoruz. Tüm proje dosyalarınızı hazırlıyor, inşaatınızı profesyonel ve hızlı bir şekilde yapıyor, anahtarınızı tam ve eksiksiz olarak sizlere teslim ediyoruz.

Eski Evinizi 20 Günde Yeniliyoruz.

Tek elden, anahtar teslim olarak eski evlerinizi 20 günde tamamen yeniliyoruz. Zeminden tavana, duvardan duvara a’dan z’ye ev tadilat ve dekorasyonları bizim işimiz. Tanışmadan karar vermeyin.

Mutfak Banyo Yenileme Bizim İşimiz.

Biz profesyoneliz. Muhteşem mutfak ve banyo dekorasyonları yaratıyor ve yaşatıyoruz. Hemde çok uygun fiyatlarımızla. 7/25 iletişim numaralarımızı arayarak keşif, tasarım, maliyet hesabı hizmetlerimizden mutlaka faydalanın.

Hız, Güven, Kalite

30 yıllık tecrübemiz, yüksek iş disiplin ve ahlâkımızla daima hizmetinizdeyiz. Profesyonelleri tercih edin, KAZANIN!

Firmamız bünyesinde birlikte çalıştığımız ustalarımız ve ekiplerimiz konusunda uzman ve iş disiplini yüksek personellerden oluşmaktadır. Bu anlamda her türlü şartlarda ve tasarımlardaki projeler veya uygulamalarda kendimize olan güvenimiz ve inancımız üst düzeydedir. Müşterilerimiz tüm dekorasyon isteklerine en kaliteli ve ekonomik çözümlerle cevap veriyoruz. Moda dekorasyon çalışmalarını sürekli takip ederek, her türlü fuar, toplantı veya semirnerlere bizzat katılarak zamanın dekorasyon trendlerini dikkatle takip ediyoruz.

DEVAMI…

Söz verdiğimiz günde çalışmalarımıza başlıyoruz, söz verdiğimiz günde tam ve eksiksiz olarak bitiriyoruz.

En iyi hizmetleri, ekonomik ve kaliteli bir şekilde sizlere sunmak için biz çok çalışıyoruz.

Şık, modern ve kaliteli yaşam alanları yaratmak ve yaşatmak için sizinle birlikte hareket ediyoruz.

Bir telefonunuzla hızlı bir şekilde adresinize geliyoruz.

DEVAMI…

Dekordelisi, maksimum kaliteyi minimum maliyetlerle evlerinize getiriyor. Anahtar teslim İnşaat, tadilat, dekorasyon ihtiyaçlarınız için biz buradayız. Arsanıza ev yaptırmak mı istiyorsunuz? Eski evinizi a dan z ye tadilata sokmak mı istiyorsunuz? Modern bir mutfağa kavuşmak mı istiyorsunuz? Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte daha şık, daha modern, daha kaliteli bir yaşam alanına sahip olmak mı istiyorsunuz? Profesyonel ekip ve ekipmanlarımız, modern tasarımlarımız, ekonomik fiyatlarımızla daima yanınızdayız. Her şey bir telefonunuzla başlıyor. Ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanarak, hızlı ve ekonomik fiyat teklifimizi hemen alın. Mutlu müşterilerimize sizde katılın.

DEVAMI…

Tadilat İşlerinde Doğru Firmanın Önemi – Sahip olduğunuz veya içinde yaşadığınız bir mülkü yenilemeyi düşünüyorsanız, size kesinlikle vermek istediğim tavsiyeler olacak. Konutun etkinliği konusunda vereceği rol ve desteğin önemini küçümsemeyin. Küçük ya da büyük tadilatlarla uğraşmanız gerektiğinde, Firmanın doğru seçimine, doğru özeni göstermeniz gerekmekte. Aslında, tasarımcıyı ve işi yapacak şirketleri dikkatlice seçmek, bir bürokratik prosedürmüş gibi görünmekte. Firma, proje tarafından planlanan faaliyetlerin doğru uygulanmasını, son teslim tarihlerine uyulmasını sağlar.

DEVAMI…

Nasıl yapılır sayfamızı her gün biraz daha büyütüyoruz. Sizlerin nasıl yapılır diye merak ettiğiniz tüm konuları, uygulamaları ve dekorasyonları burada resimli anlatımlarla bulmanızı istiyoruz. Detaylı açıklamalar ve görseller eşliğinde sıkılmadan ve akıcı anlatımlarla buradayız. Her türlü tadilat, dekorasyon ve inşaat yapım aşamalarını sayfalarımızda inceleyebilirsiniz.

DEVAMI…

Nasıl seçilir diye düşünüp doğru kararlar almak istiyorsanız ilgili sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Birbirinden farklı ve günümüz iç mimarisine uygun seçimlerin nasıl olacağını inceleyin. Faydalı makaleler olduğunu göreceksiniz. Ayrıca nasıl seçilmesi gerektiğini merak ettiğiniz konuları bizlere yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. En kısa zamanda ilgili sorunuza istinaden makale yazacağız.

DEVAMI…

Anahtar teslim ev yaptırmak isteyen değerli müşterilerimiz genellikle şu soruları soruyor. Elimizden geldiğince net, gerçek ve güncel cevaplarımızı veriyoruz. Unutmayın ki, Dekordelisi sizlere değer veriyor ve memnun olabilmeniz için elinden geleni yapıyor. İşinizi almak ve yapmak adına sorduklarınıza boş vaatlerde bulunup yapamayacağımız cevaplar vermiyoruz. Dürüstlük ve şeffaflık değişmez ilkemiz olacak. Merak ettiğiniz önemli soruları ve cevapları okuyunuz. Sonrasında pek az bir kaygıyla anahtar teslim ev projenizi yaptırmak için yola çıkacaksınız.

DEVAMI…

Paket Seçeneklerimiz

Tadilat Paketleri

Ucuz ev tadilat paket seçeneğimizde minimum maliyetle, maksimum imalat ve uygulamaları hedefledik.

İNCELE

Herkesin çok istediği, fakat az kişinin yaptırabildiği ev tadilat imalat ve uygulamaları bu paketimizde!

İNCELE

Bu paketimizde yok YOK! Zevk, tarz ve ihtiyacınıza göre birbirinden görsel ve kaliteli imalat ve uygulamalarımız ultra lüks ev tadilat paketimizde.

İNCELE

İnşaat Paketleri

Ucuz inşaat paket seçeneğimizde minimum maliyetle, maksimum imalat ve uygulamaları hedefledik.

İNCELE

Herkesin çok istediği, fakat çok az kişinin yaptırabildiği inşaat imalat ve uygulamaları bu paketimizde!

İNCELE

Ultra lüks inşaat paketimizde yok YOK! Zevk, tarz ve ihtiyacınıza göre birbirinden görsel ve kaliteli imalat uygulamalarımız bu paketimizde.

İNCELE

Hizmet Politikamız

%100 Kalite & %100 Garanti

Söz verdiğimiz günde çalışmalarımıza başlıyoruz, söz verdiğimiz günde tam ve eksiksiz olarak bitiriyoruz. En iyi hizmetleri, ekonomik ve kaliteli bir şekilde sizlere sunmak için biz çok çalışıyoruz. Şık, modern ve kaliteli yaşam alanları yaratmak ve yaşatmak için sizinle birlikte hareket ediyoruz.

KAMPANYA

30.07.2022

Son Gün

Hız, Güven, Kalite

Daha Şık, Daha Kaliteli, Daha Modern Mekânlar İçin Buradayız!

Temelden Çatıya Kalite Arayanlar İçin Profesyonel Hizmetler.

Ev Tadilat ve Dekorasyon Konularında Binlerce Detaylı Bilgiler ve Fırsatlar.

Dekorasyonsuz Ev Kalmasın İsteyen Dekordelisi’nde Büyük Kampanyalar.

Konusunda Uzman, İş Disiplin ve Ahlâkı Yüksek Ustalar.

Daima İleri Misyonumuzla Sahiplendiğimiz Ekip ve Ekipmanlar.

Oluşan Vizyonumuz ve Kazandığımız Onurlu Referanslar.

İnşaat, Tadilat, Dekorasyon Maliyetlerini Araştıranlara En Gerçek ve Güncel Fiyatlar.

Tüm Merak Ettiğiniz Ev Konularına, Sorularına Net Cevaplar.

Bina, Konut, İş yeri Yaptırmak İsteyenlere Eşsiz Bilgiler.

Samimi Tavsiyeler, Muhteşem Mimariler, Trend Projeler.

Ev Sahibi Olmak İsteyenler İçin Modern ve Ekonomik Çözümler.

Hayallerini Süsleyen Evlere Kavuşmak İsteyenlere Eşsiz Çizimler.

Hız, Güven, Kalite İsteyen Değerli Dekorseverler.

WhatsApp Bilgi Al
Çevrimiçiyiz. Bize yazın.
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.