Yaratıcı ve üretken ev hanımlarının, el emeği göz nurlarıyla yaptıkları şirin ve eşsiz örgü süslerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu örgüleri ile mutfaklarını nasıl dekore ettiklerini detaylı bilgiler ve görsellerle anlatmaya çalışacağız.

El emeği göz nuru mutfak süslerini hemen her yerde sıklıkla görür olduk. Buzdolabına yapışık halde, mutfak masası üzerinde farklı şekillerde meyvelerle, mutfak kapılarında asılı dururlarken, mutfak duvarlarında sallanırlarken, lambalara tutunmuşlarken… Bu şirinleri hemen hemen mutfaklarımızın her yerinde görmekteyiz. Mutfaklarımızda sıcaklık, sevgi ve huzur hissi uyandıran bu el işi göz nuru mutfak süslerini, eli şiş tutan tüm erkeklerde yapabilir aslında 🙂

El İşi Göz Nuru Mutfak Süsleri

Sitemizi takip eden okuyucularımızdan bir hanımefendi, paylaşmamız için bir el işi göz nuru mutfak süsünü bize yollamış. İhtiyaç sahibi olduğunu ve bu konuda profesyonel olarak evinden çalışmak istediğini belirtmiş. Biz kendisine elimizden geldiğince elbette yardımcı olacağız. Aslında bu konuda herkese yardımcı olmayı isteriz. Evinizde yapmış olduğunuz tüm dekoratif el işi süslerinizi biz sitelerimizde sizler adına yayınlayacağız. Bunun karşılığında hiç kimseden kesinlikle ücret talep etmeyeceğiz.

Evini seven, mutfağını seven ve evciman hanım ihtiyaç sahiplerinin en çok tıkladıkları mutfak süslerinden bazılarını sayfamızda paylaşıyoruz. Örnek teşkil etmeleri açısından meraklısına faydalı olacağını düşünüyoruz. Gerçekten tüm el işi mutfak süslerinin bazıları bizleri gülümsetiyor. 🙂 Çok yaratıcı ve zekice tasarlanmışlar. Renkleri ve ifade ettikleri o kadar sıra dışı ki, insan ister istemez gülümsüyor. Sıcak bir his oluşturması açısından bu gibi ufak dokunuşlar dekorasyonda değişmez kuraldır. Bu dokunuşlarda çeşitlidir. Bu tip bir dokunuşta bu farklı dokunuşlardan birisidir.

Mutfaklarda, hemen her yerinde kullanılabilecek şekilde ve modelde el işi süsler yapılabiliyor. Kumaştan, keçeden, örgüden bir çok farklı el işi figür ve obje mutfaklarda mevcut. Sizde yaratıcılığınızı konuşturun ve düşünün. Ben ne yapabilirim diyerek. Ben hemen buldum mesela 🙂 Mutfak avizesine asılı duran örgü ile yapılmış asma üzümler veya maymun 🙂 Bir erkek olarak ancak bu kadar yaratıcı olabiliyorum. Fakat bu konuda ev hanımlarının tecrübesinin ve yaratıcılıklarının üstüne bizler ancak su içeriz diye düşünüyorum. Sayfamızdaki el işi göz nuru mutfak süslerini gördükçe bu konuda artık kitap yazacak ev hanımlarının olduğunu söyleyebiliriz.

Çalışmayan, evinde boş vakti olup el işleri yaparak bunu kazanca çevirmek isteyen değerli ev hanımlarına yardımcı olmak istiyoruz. Yaptıkları en güzel el işi göz nuru mutfak süsleri resimlerini bizlere yollayarak tanıtımlarını yapmak sözünü veriyoruz. #evdekal tüm zamanlarında hem burada, hemde online satış mağazamızda el işi süslerinizi takipçilerimizle paylaşacağız. Bunun için kesinlikle sizlerden ücret talep etmeyeceğiz. İhtiyaç sahipleri ve el işi süs severler sizi mutlaka fark edecektir.

En hayırlı ve tatlı kazanç, insanın el emeği, göz nuru, alın teri ile kazandığı rızıktır’ demiş peygamberimiz (sav). Çalışmayan ev hanımları, artık evlerinde çalışmanın ve kazanmanın yollarını aramaktadırlar. El işleri yaparak, dekoratif ürünler ortaya çıkarmayı başaran bir çok girişimci ev hanımı sayısı hızla çoğalmakta günümüzde. Peki bu girişimci ve üretken ev hanımlarımız neler yapıyorlar, nasıl yapıyorlar ve nasıl kazanıyorlar? O kadar farklı, yaratıcı ve kaliteli el işi çalışmaları yapıyorlar ki, bunu güzel kazançlara bile çevirmeyi başarıyorlar. Evinden para kazanmanın en mantıklı ve hızlı yollarından birisi, el işi yaparak ihtiyaç sahiplerine veya el işi severlere ulaştırmak.

Makaleyi yazarken bu örgü mutfak süsüne çok gülümsedim. İsmini ”üşüyen çatal kaşıklar” koydum 🙂

El Emeği Göz Nuru Mutfak Süsleri

Günümüzde ev hanımları adeta el işi göz nuru mutfak süsleri konusunda bir birleri ile yarış halindeler. Becerikliler ve yaratıcı olanlar her zaman bir adım önde oluyorlar elbette. 🙂 Hemen her yerde karşımıza çıkan mutfak el örgü süsleri, genele vurduğumuzda bir hayli rağbet gören ve talep edilen dekoratif ürünler arasında yerini alıyor. Kendi içerisinde büyük bir kitleye hitap ettiğini hemen anlayabiliyoruz. Mutfaklarımızın her yerinde kullanılabilecek tasarımlarda yapıldıklarını ve hepsinin de alıcısıma kavuştuğunu görüyoruz. Galiba, mutfaklarında bu türlü el işi süsler kullanmaktan kimse rahatsız olmuyor. Aksine insanların hoşlarına bile gidiyor diyebiliriz bu kadar yaygın olduklarını öğrendiğimizde.

Şu sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin

İLGİLİ BAŞLIKLAR: mutfak süsleri,el işi dekoratif ürünler,mutfaklarda kullanılan süsler,örgü süsler,mutfak örgü süsleri,el örgüsü süsleri,