Dublex daire komple tadilat

Dubleks Daire Komple Tadilat Projesi Teklifi

Burada 220 m2 dubleks bir dairenin komple tadilat projesi fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz. Sizinde bir dubleks daireniz var ve tadilatı için maliyet hesaplaması yapmak istiyorsanız sayfamızda sizler içinde birçok bilgi var. Dubleks daire komple tadilat fiyat teklifi sayfamızı inceleyerek, sizlerde kendi hesaplamanızı yapabilir, net ve güncel malzeme + işçilik maliyetlerini öğrenebilirsiniz. Dekordelisi olarak konumuzda profesyonel bir firma olarak inşaat, tadilat ve dekorasyon hizmetlerinde otorite olmaya devam ediyoruz.

Dubleks Daire Komple Tadilat Projesi Teklifimizi sunduğumuz değerli müşterimiz bizlere web sitemiz aracılığı ile ulaştı. Keşif hizmetimizi yaptık ve tüm yapılacakları yerinde gördük ve inceledik. Ölçülerimizi alarak, müşterimizin isteklerini dikkatle dinledik. Resimlerimizi çektik, yapılması istenilenleri tasarladık, kendi fikirlerimizi ve tecrübelerimizi müşterimiz ile paylaştık. Sonrasında hızlı bir şekilde ekonomik Dubleks Daire Komple Tadilat Projesi Teklifimizi sunduk. Detaylara değinerek, oldukça açıklayıcı bir teklif olmasına özen gösterdik. Müşterimizin kafasındaki tüm soru işaretlerine cevap olması niteliğinde olması için kullanılacak olan malzemelere, kalitelerine, markalarına ve tasarımlarına kadar tek tek yazdık. Fiyat teklifimizi haydi birlikte şimdi inceleyelim.

Teklifimiz kabul edildi. Değerli müşterimize teşekkür ederiz. Burada teklifimizi, aşağıdaki sayfamızda ise sözleşme metnimiz ile yapım aşamalarımızı inceleyebilirsiniz.

TEKLİF

……………/ANKARA adresinde bulunan dubleks daireye ait tadilat ve onarım işleri için hazırlanmış fiyat teklifidir.

Yapılacak her türlü iamalatı, montajı ve uygulamayı teklifi sunan yüklenici yerinde keşif yapmış, tüm bilgileri, ölçüleri ve detayları yerinde görmüştür.

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar teklifi sunan yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene teklifte beyan edilen iş gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir. Her türlü renk, model, tasarım ve uygulamalar işveren tarafından seçilerek onaylanacak ve imalatları / montajları yüklenici tarafından eksiksiz yapılacaktır. İşveren tarafından onaylanmayan fakat yüklenici tarafından yapılan imalatları işveren değiştirebilir. Sözleşme maddelerinde belirtilen ve onaylanan imalatı daha sonradan değiştirmek isteyen işveren ek bedeli yükleniciye ödeyecektir.

ÖZEL ŞARTLAR

Yüklenici, tüm daire içinde bulunan eşyalar, malzemeler ve aksesuarları korumayı, ambalajlamayı, branda kullanmayı, daimi bir temizlik personel bulundurayı, hiç bir eşyaya zarar getirmemeyi, tüm daire içi çalışmalar sonrası herşeyi tam ve eksiksiz olarak işverene teslim etmeyi, tüm çalışmalar bittiğinde dairenin tüm kaba temizlik işlerinin yapılmış olmasını taahhüt eder. Tüm bataryalar, duş konsolları, banyo aksesuarları (havluluk, peçetelik, şampuanlık vb.) eviyeler ve çanak lavabolar işveren tarafından alınacak, yüklenici tarafından montajları eksiksiz ve çalışır halde yapılacaktır. Teras kat duvar kaplama malzemeleri işveren tarafından alınacak, yüklenici tarafından montajları ve işçilikleri eksiksiz olarak yapılacaktır. Tüm mobilya imalatları 3D çalışılarak işveren isteklerine birebir uygun yapılacaktır. Tüm kullanılacak malzemeler, renkler ve modeller işveren tarafından seçilmiş ve onaylanmış olacaktır. İşveren tarafından onaylanmayan hiçbir malzeme, tasarım, model veya renk kullanılmayacaktır.

YAPILACAK İMALAT / UYGULAMALAR

1 – Kırım & Hafriyat

Tüm banyo fayanslarının, banyo tesisat aksesurlarının, duşakabinlerin, klozetlerin, banyo radyatörlerinin, yapılı banyo dolaplarının sökülmesi. Koridorlar zemin fayanslarının kırılması ve sökülmesi. Tüm iç kapıların sökülmesi. Koridorlarda bulunan vestiyerin sökülmesi. Mutfak balkon duvarının tamamen kırılması. Alt kat ve üst kat mutfak dolaplarının, tezgah arası fayanslarının, tesisat aksesuarlarının sökülmesi. Mutfak zemin fayanslarının sökülmesi. Kırım, yıkım ve sökümler sonrasında oluşacak moloz ve inşaat atıklarının çuvallanarak bina dışına taşınması ve belediyenin belirlediği çöplük alanına atılması. Daire içinde moloz ve inşaat atıklarının bekletilmemesi, her zaman temizlik işlerinin titizlikle yürütülesi.

2 – Mutfak

Kırılan mutfak balkon arası duvarının tüm sıva tamiratlarının yapılması. İki zemin arasında oluşacak tefsiye farklarının eşitlenmesi. Tüm mutfak sıcak-soğuk su iç tesisatlarının pvc borularla yenilenmesi, değiştirilmesi. Yapılı bulunan mutfak dolabı duvarına ve karşı duvarına boydan yeni tasarım, akrilik kapak, iç aksam suntalam mutfak dolabının yapılması. Tüm kapaklar ve çekmeceler frenli pistonlu sistem yapılacaktır. Fakat ekstra aksesuarlar (şişelik, kiler sepeti, aventus kapak sistemleri, bloom çekmece rayları, stor vb) istenirse işveren tarafından alınacak yüklenici tarafından mutfak dolaplarına montajları yapılacaktır. Tezgah arası fayanslarının (Çanakkale marka) yenilenmesi. Mutfak tezgah taşının (Çimstone) yapılması, eviyesinin be bataryalarının bağlanması. Tüm mutfak zeminlerinin Çanakkale marka 60 x 120 granit döşenmesi. Yapılı mutfak radyatörünün yeni mutfak panel radyatörü ile değiştirilmesi. Mutfak balkonu yapılı cam balkonun sökülmesi. Yerine Fıratpen marka yeni pvc (Kanatlı sistem – Sineklikli) cam kapatma sisteminin yapılması. Balkon alın duvarlarına da zemin granitinden döşenmesi. Mutfak kapısının sürgülü panel kapı olarak yapılması.

3 – Banyolar

Bu teklif maddesi her iki banyoyuda kapsamaktadır. Her iki banyo tadilatı ve dekorasyonun da aynı imalatlar, malzemeler ve uygulamalar kullanılacaktır. Bu maddedeki tüm imalatlar, uygulamalar ve işçilikler her iki banyo içinde geçerlidir. Banyolarda bulunan tüm iç eski tesisatların yeni banyo tasarımına uygun olarak pvc borular ile yenilenmesi, değiştirilmesi. Tüm banyo fayanslarının (Çanakkale marka) yenilenmesi. Vitra marka iç takım ve taş olmak üzere gömme rezervuarlı klozetle yenilenmesi. Radyatörlerin 50 x 100 havlupan ile yenilenmesi. Boy dolaplı MDFLAM iç ve dış aksam yeni banyo dolabının yapılması. Uygun ölçülerde 6 mm demperli alüminyum pervazlı teknesiz yeni duşakabinin yapılması. Banyo tavanlarına 30 x 30 clip-in banyo asma tavanların yapılması, aydınlatma spotlarının takılması.

4 – Koridorlar

Koridor zemin fayanslarının sökülmesi. Çanakkale marka 60 x 120 ebatlarındaki yeni granitlerin döşenmesi. Yapılan granitlerin 10 cm lake beyaz süpürgeliklerinin sabitlenmesi. Üst kat mutfak dolabının (suntalam iç aksam, akrilik kapak dış aksam, çimstone tezgah, Çanakkale marka tezgah arası fayanslar olmak üzere) yenilenmesi. Alt kat vestiyerin ve konsolun aynı MDFLAM dış aksam, suntalam iç aksam, sürgülü raylı kapak sistemi yeni vestiyer ile değiştirilmesi.

5 – Teras

Teras katta bulunan beton bloğun kırılması. Ön cephe kalkan duvarının isteilen ölçüde kırılması ve küçültülmesi. Yapılı pvc pencere sisteminin sökülmesi ve Fıratpen S75 marka çift ısıcamlı yeni sistem kanatlı pencere ile büyütülmesi, yenilenmesi. Teras zeminindeki halının sökülmesi, Çamsan 8 mm derzsiz yeni laminat parke döşenmesi. 10 cm lake süpürgeliklerinin takılması. Yapılı duvar kaplama panellerinin sökülmesi ve yeni dekoratif duvar panelleri ile yenilenmesi.

6 – Parkeler

Yapılı bulunan tüm geçmeli parkelerin sistresinin iki kat olmak üzere yapılması. Tüm çatlak, hasarlı ve kusurlu bölümlerinin ahşam macun ile boşluksuz doldurulması. Sonrasında cilalanması/verniklenmesi. Cila olarak NOVA ithal cila kullanılacaktır. Tüm parke süpürgeliklerinin 10 cm lake süpürgelikleri ile değiştirilmesi. Tüm parke kapı geçiş profillerinin yenilenmesi.

Parke yaptırmak

7 – Boya Badana

Tavan ve duvarlar olmak üzere tüm alçı sıva tamiratların yapılması. Varsa kusurların giderilmesi. Tüm daire iç tavanlarının DYO marka su bazlı tavan boyası ile boya badana işlerinin yapılması. Tüm daire iç duvarları istenilen renklerde silikonlu su bazlı DYO Dynamic marka iç cephe boya badana uygulamalarının eksiksiz yapılması.

8 – Elektrik Tesisat

İşveren isteklerine, kullanımına uygun olarak istenilen yerlere gerekli elektrik tesisat prizlerinin, düğme ve anahtarlarının çekilmesi, anten ve enternet hatlarının çekilmesi ve çalıştırılması. Kullanıalacak kablo markaları Öznur marka olacaktır. Daire içinde açıkta yürütülmüş elektrik tesisat kabloları/anten/enternet vs duvar içlerine gizlenecektir. Yeni mutfak, banyo tasarımlarına uygun olarak yer değişikliği yapılması gereken veya yeni çekilmesi gereken tüm elektrik hatları eksiksiz yapılacaktır.

9 – Su Tesisat

Yeni mutfak modelleri ve banyolar tasarımlarına göre tüm sıcak/soğuk, pis/temiz su bağlantıları/giderleri yenilenecek ve gerekli yer değişiklikleri yapılacaktır. Tüm banyo süzgeçleri krom paslanmaz süzgeçlerle değiştirilecek. İşveren tarafından temin edilecek olan tüm bataryalar, musluklar ve çeşmeler montajları yapılacaktır. Daire içi mutfak ve banyolarda yapılı bulunan tüm eski demir su boruları yeni pvc borular ile değiştirilecek.

10 – İç Kapılar

Yapılı bulunan tüm iç kapılar sökülecek. İşveren tarafından seçilecek renk, model ve tasarımlarda yeni lake ahşap kapılar yapılacak. Tüm kilit, kol ve menteşeleri eksiksiz takılacaktır.

Yukarıda sunulan teklifimiz 10 maddeden oluşmaktadır. Teklif geçerlilik süremiz 3 iş günüdür.

TEKLİF FİYATI.………………….: …….. TL (KDV Hariç)

ÖDEME ŞEKLİ………………….:

İŞİN SÜRESİ…………………….: 40

KAŞE & İMZA


Dubleks Daire Komple Tadilat Projesi Teklifimizi incelediniz. Maksimum kaliteyi, minimum maliyetler siz değerli müşterilerimize sunmanın gayeti içindeyiz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz. İletişim >>

 • eski ev böyle revize edilir9
 • eski ev böyle revize edilir25
 • eski ev böyle revize edilir24
 • eski ev böyle revize edilir23
 • eski ev böyle revize edilir22
 • eski ev böyle revize edilir21
 • eski ev böyle revize edilir20
 • eski ev böyle revize edilir19
 • eski ev böyle revize edilir223
 • eski ev böyle revize edilir222
 • eski ev böyle revize edilir111
 • eski ev böyle revize edilir2
 • eski ev böyle revize edilir3
 • eski ev böyle revize edilir4
 • eski ev böyle revize edilir5
 • eski ev böyle revize edilir6
 • eski ev böyle revize edilir7
 • eski ev böyle revize edilir8
 • eski ev böyle revize edilir10
 • eski ev böyle revize edilir11
 • eski ev böyle revize edilir12
 • eski ev böyle revize edilir13
 • eski ev böyle revize edilir14
 • eski ev böyle revize edilir15
 • eski ev böyle revize edilir16

Dubleks Daire Komple Tadilat Projesi Teklifi – Üzülmenizi veya yanılmanızı istemiyoruz. Günümüz malzeme ve işçilik maliyetleri maalesef sürekli artmakta. Yüksek fiyat teklifleri vermek bizleride üzüyor. Fakat, bu bizim elimizde olan bir şey değil. Az maliyetlerle çok para kazanmayı kim istemez ki? Bu güzel bir sonuç olurdu. Artık, çok malzeme maliyeti ile çok az işçilik getirisini kabullenmek zorunda kaldık. Dubleks Daire Komple Tadilat Projesi Teklifimizi incelediğinizde, sizlerde kendi dubleks evinizin tüm tadilat ve dekorasyon işlerini yapmış kadar bilgi sahibi olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Aşağıdaki sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı tadilat ve dekorasyon hizmetlerimiz, fiyatlarımız ve kalitemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: dubleks ev tadilatı, dubleks evlerin tadilat dekorasyonları, dubleks ev tadilat projeleri, dublex daire tadilat fiyatları, dubleks bir daire kaça tadilat yapılır,

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

WhatsApp Bilgi Al
Çevrimiçiyiz. Bize yazın.
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.