desenli boya

Desenli Boya

Desenli Boya – Boya badana ustası 0532 654 3580

Desenli Boya – Desenli boya rulolarıyla duvarlara nasıl desen verilir? Desenli duvar boyama yöntemleri ve desenli duvar boyası hakkında bilgiler..

Desenli Boya – Dekoratif bir duvar oluşturmak için duvar kağıdına ihtiyacınız kalmadı. Artık desenli boya ruloları sayesinde farklı desenleri duvarınıza yansıtabilirsiniz. Üstelik kendinizin de rahatlıkla yapabileceğiniz ve kullanımı oldukça kolay olan desenli boya rulolarını isterseniz duvar isterseniz de kumaş üzerinde uygulayabilirsiniz.

boya rulosu

boya rulosu

Duvarlarınızı çeşitli aksesuarlar kullanarak odanın havasını değiştirebildiğiniz gibi desenli rulo boyalar sayesinde oda dizaynına farklılık katabilirsiniz. Desenli rulo boyalar sayesinde evinizin dilediğiniz odasında çeşitli farklı desenlerde boyalar kullanarak odanıza şık ve modern bir hava katabilirsiniz. Son zamanlarda giderek popüler olan desenli boyalar duvar kağıtlarının pabucunu dama atmış gözüküyor. Çünkü insanlar odayı baştan aşağı boyayıp duvar kağıdı kullanmaktansa direk desenli boyalar kullanmayı tercih etmektedirler. Daha pratik ve şık olan desenli rulo boyaları ilk olarak sizlerde evinizin bir odasına tercih etmelisiniz. Beğenmeniz durumundaki büyük ihtimal beğeneceksiniz evinizin diğer odalarına da uygulayınız.

Desenli Boya Uygulaması:

1- Boya rulosunu uygulamak için ilk olarak dilediğiniz desene sahip olan ruloyu satın alın ve boyamak istediğiniz duvarın zemin rengini seçin bu renk mevcut duvar renginiz de olabilir.

2- Daha sonra da desen için seçtiğiniz renk efektif boyayı alın ve boyayı dekorasyon makinesi haznesine koyup yukarıdan aşağıya doğru ve düzgün şeritler halinde boyamaya başlayın.

3- Dikkat etmeniz gereken her bir şerit arasında boşluk bırakmamak ve ruloyu yukarıdan aşağıya doğru ileri geri yaptırmadan düz bir biçimde indirmektir.

boya örnekleri1

boya örnekleri1

 boya örnekleri2

boya örnekleri2

boya örnekleri3

boya örnekleri3

Desenli Boyanın Özellikleri:

1- Duvar kağıdı görünümlüdür.

2- Duvar kağıdından çok daha hesaplıdır.

3- Diğer boyalardan 2 kat daha uzun ömürlüdür.

4- Diğer efekt boyaları gibi duvarınızın zeminini bozmaz.

5- Üzeri tekrar boyanmak istenirse rulo ile kolayca boyanır.

6- Duvardaki lekeleri kamufle eder.

7- Sedef Görünümündedir.

8- Değişik renkleri mevcuttur.

9- Farklı modelleri mevcuttur.

İlginizi çekebilecek diğer hizmet ve çalışmalarımızdan bazıları aşağıdadır. İlgili linklere tıklayarak farklı bilgilere ve görsellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz;
Boyacı
Asma tavancı
Dekorasyon


desenli boya, desenli rulo boyalar, desenli boyanın özellikleri, desenli boya uygulaması, desenli boyalar, desenli rulo boya tasarımları, sedef boya, sedef boya desenleri örnekleri, desenli boya örnekleri