Ankara Keçiören’de bulunan 45 m2 terasını kapatmak için bizden fiyat teklifi isteyen değerli müşterimize teşekkür ederiz. Bizde en uygun teras kapatma fiyat teklifimizi hızlı bir şekilde hazırlayarak kendilerine sunuyoruz. Teras kapatmalar bizim işimiz.

45 m2 Terası Kapatmak İstiyorum – 8,00m x 5,00m (saçak payları ile birlikte) toplamda 45 m2 olan bu terasımızda hangi malzemeleri kullanacağımız, nasıl yapacağımız, iş günü süremizi, tasarım ve modelimizi burada inceleyin. Farkımızı, kalitemizi ve hızımızı görün. Birbirinden şık, modern ve kullanışlı teras katlar yaratmak ve yaşatmak bizim işimiz. Teras kapatma konularında araştırma yapan değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için faydalı bilgiler paylaştık.

Teras Güncel Görseller

45 m2 Teras Kapatma Fiyat Teklifi

…/KEÇİÖREN – ANKARA adresinde bulunan dubleks meskene ait 45 m2 terasın demir konstirüksiyon kargas ve sandviç panel sistemi ile kapatılmasına ait malzeme + işçilik anahtar teslim fiyat teklifidir.

Aşağıda belirtilen tüm  uygulama/imalatlar teklifi sunan yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü malzeme, ulaşım, konaklama, hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye , iskele kurulum ve söküm, iş makineleri ve ekipmanlar vb giderler yükleniciye ait olup işveren den ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene teklifte beyan edilen iş gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir.

Yapılacak İşler – Uygulamalar – İmalatlar

Tüm malzeme taşıma işleri, dışarıdan eşya taşıma vinç yardımı ile yapılacak olup, bina içi ve dışı rahatsızlıklara sebebiyet verilmeyecektir.

Demir Konstüriksiyon Kargas İşleri:

Yapılı bulunan çatıya ait yatay olukların sökülmesi. Şafak tahtalarının sökülmesi. İlk iki sıra kiremitlerin kaldırılması. 30 cm yapılı çatı döşemesinin üstüne sabitlenecek şekilde;

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  105 m2 Modern Teras Kapatma Fiyat Teklifi

Ana taşıyıcı dikey kirişler 80 x 100 (3 mm) boyalı profillerle yapılacaktır. Ön cephede (sağ köşe + sol köşe + orta 2 adet) yatay ve dikey olmak üzere toplamda 4 adet ana taşıyıcı direkler ve kirişler, eşit ölçülerde kaynaklı sistem yapılacaktır. Ana taşıyıcı dikey profilleri teras kalkan korkuluk duvarı küpeşte üzerine değil, teras zeminine ankrajlar üzerine hem kaynak, hemde somun vida yardımıyla sabitlenecektir. 40 x 60 (2 mm) boyalı profil kullanılacaktır. Üst ızgara ara taşıyıcılar her 60 cm’de bir atılacaktır. Tüm kaynaklı ve boyasız yüzeyler düzeltilerek antipas boya ile boyanacaktır. Şafak alın tahtaları ve yatay oluk borularının montaj elemanı olarak ön cephe boydan 40×20 (2 mm) profil mastar sabitlenecektir. Çatı sağ ve sol cephelerine, ön cephe hizasında cam balkon üst pervazı sabitlenmesi için terazisinde 40×60 (3 mm) boyalı boydan profiller usülüne uygun kaynatılarak sabitlenecektir. Yapılı çatı ile yeni teras konstrüksiyon birleşim yerine aynı renkte sac yapılarak yalıtım izolasyonun uygun silikon ve mastiklerle sorunsuz sağlanması.

Poliüretan Sandviç Panel Kaplama

5m boyunda, Kirli Beyaz Renk Boyalı (Rall9002), 4cm Poliüretan Dolgulu (tozuma yapmayan), 0,50mm – 0,40mm sac kalınlığında, 3 hadveli, B1, B2 ve PIR yangın sınıflı, çatı panellerinin boşluksuz olarak ızgara üzerine vidalanması. 5.5x120mm Sandviç Panel Vidası ile tüm panellerin vidalanarak sabitlenmesi. İzolasyon silikonlarının eksiksiz sürülmesi. (Sandviç panel rengi kırmızı renk istenirse toplam teklif fiyatına 1.850 TL eklenecektir).

Şafak Tahtası – Yağmur Oluk Boruları

Teras ön ve her iki yan cephesine şafak alın tahtalarının montajının ve verniklenmesinin yapılması. Ön cepheye yatay uygun renkte oluk borusunun, sağ cepheden ise dikey oluğun montajının yapılarak teras ana giderine bağlanması.

Taşyünü Dolgu ve Pvc Tavan Kaplama

5 lik rulo taşyünün boşluksuz olarak alttan teras çatı altına sabitlenmesi döşenmesi. Onunda altına boşluksuz ahşap görünümlü pvc plastik lambrilerin boydan döşenmesi. Tüm köşe birleşim yerlerine süslü pvc lmbri köşebentlerinin takılması. 2 adet aydınlatma elektrik tesisat kablosunun istenilen bölgelere çekilmesi.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Teras Kat Yalıtımı Nasıl Yapılır

Diğer Detaylar

Sandviç panel değilde, demir kargas üstü şingle kaplama istenirse; (9 mm OSB panel + 3’lük mebran + istenilen renk yaprak şingle kaplama) = 3.250 TL toplam teklif bedeli üzerine eklenecektir.

Fiyat ve Ödeme Şekli

İŞİN SÜRESİ7 (yedi) iş günü
TEKLİF BEDELİ33.000 TL (Otuzüçbin. TL)
İŞİN ÖDEMESİ 
TEKLİF TARİHİ28.08.2021
TEKLİF GEÇERLİLİK SÜRESİ3 İş günü

TEKLİFİ VEREN

Dekordelisi İnş.Mim.Tic.Ltd.Şti

Adres: Neyzen Tevfik Sk. No:5/5 MALTEPE – ANKARA

TEL: (0850) 495 0 552 – (0532) 654 35 80

Ucuz teras kapatma

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek teras kapatmalar hakkında daha fazla detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: teras kapatma m2 fiyat, sandviç panel teras kapama fiyatları, teras kapatma teklifi al, demirle çatı teras kapama, ankara teras çatı kapatanlar,