Ters-Dubleks-İç-Dış-Tadilat-Dekorasyon-Teklifi

Ters Dubleks İçin Tadilat Dekorasyon Bilgileri

Burada bir ters dubleks dairenin tüm iç ve dış tadilat onarım işleri için sunulan teklifi inceleyebilirsiniz. Bilgilenmek ve araştırma yapmak isteyenler için bu bir fırsat. Detaylı açıklamalar ve görsellerle birlikte. Daha fazlası için bizimle iletişime geçiniz.

T E K L İ F

……………/ANKARA adresinde bulunan dubleks daireye ait tadilat ve onarım işleri için hazırlanmış fiyat teklifidir.

Yapılacak her türlü iamalatı, montajı ve uygulamayı teklifi sunan yüklenici yerinde keşif yapmış, tüm bilgileri, ölçüleri ve detayları yerinde görmüştür.

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar teklifi sunan yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene teklifte beyan edilen iş gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir. Her türlü renk, model, tasarım ve uygulamalar işveren tarafından seçilerek onaylanacak ve imalatları / montajları yüklenici tarafından eksiksiz yapılacaktır. İşveren tarafından onaylanmayan fakat yüklenici tarafından yapılan imalatları işveren değiştirebilir. Sözleşme maddelerinde belirtilen ve onaylanan imalatı daha sonradan değiştirmek isteyen işveren ek bedeli yükleniciye ödeyecektir.

ÖZEL ŞARTLAR

Duvar kâğıtları işveren tarafından temin edilecektir. İşçilikleri ise yüklenici tarafından eksiksiz yapılacaktır. Yüklenici çalışmaları sırasında her türlü eşya ve malzeme korumaları maksimum sağlanacaktır. Tüm eşyalar ambalajlanacak, zeminler branda ile kaplanacaktır.

1 – DIŞ VERANDA

Veranda tüm yan duvarlarının ve zeminlerinin sıva ve şap tamirlerinin yapılmasından sonra bohçalama sistemi 3’lük mebran (yapıştırmalı sistem) boşluksuz yapılması. Mebran döşeme sonrası minimum 8 cm mastarlı kum çimento esaslı şap tefsiyenin atılması. Şap üstüne İSONEM yalıtım uygulanması. Sonrasında yan duvar iç alınları dahil olmak üzere işveren tarafından seçilecek renk ve modelde dış cephe 60×60 seramiklerin döşenmesi. Silikonlu derzlerin uygulanması. Dış cephe boyasının, binada yapılı olan renk ile birebir uyumlu (daire dahilindeki duvar yüzeylerinin) gereken sıva, silikon tamiratlarının yapılarak Fiili Boya dış cephe akrilik su bazlı boya ile boyanması.

2 – BANYO

Banyo tavanlarına strafor tavan kaplamanın yapılması. 8’lik stropiyer banyo kartonpiyerinin yapılması. Banyo içerisinde bulunan tüm aralık, çatlakların silikon veya derz kullanılarak kapatılması. Mutfak açık bacasının baca kapağı ile kapatılması.

3 – AHŞAP İÇ MERDİVENLER

Yapılı bulunan ahşap iç merdivenlerinin gereken hasarlı bölgelerinin macun ile tamiratlarının yapılması. Filli WoodMax marka ahşap verniği ile alt ve üst, korkuluklar ve basamaklar (komple) uygun renkte cilalanması parlatılması.

4 – ALT KAT ODA 1

Tüm oda tavanları çatlak ve hasarlı bölümleri tamir edildikten sonra, DYO TEK marka özel tavan boyası ile boyanacaktır. Kartonpiyerler boyanacaktır. Yapılı fakat hasarlı olan tüm duvar kağıtları gerekli yerlerden sökülecektir. Nemli ve rutubet almış tüm yüzeylere Capatech Sutut marka yalıtım uygulanacak. Zeminden pencere denizlik hizasına kadar olan tüm oda iç duvar yüzeylerine dekoratif tuğla döşenerek derzleri yapılacaktır. Dekoratif tuğla üstlerinde yapılı bulunan kağıtların tüm hasarlı bölümleri tamir edilerek, sökülmesi gereken hasarlı/kusurlu bölgeler sökülerek işveren tarafından temin edilecek duvar kağıtları tekrar döşenecektir.

5 – ODA 2

Oda giriş sağ duvar + devam edeni ve dönüşü olmak üzere 3 duvar (h:120 cm) olmak üzere dekoratif tuğlanın yapılması. Öncesinde Nemli ve rutubet almış tüm yüzeylerine Capatech Sutut marka yalıtımın uygulanması.

6 – DUVAR KÂĞIDI

Daire tüm iç yüzeylerinde yapılı bulunan duvar kağıtlarının hasarlı ve kusurlu bölgelerinin tamiratlarının yapılması.

7 – PENCERELER

Yapılı bulunan tüm pencerelerin hasarlı ve kusurlu yerlerinin çelik mecun ile onarılması. Ahşap verniklerinin uygun renklerde yapılması. Tüm pencerelerin içten ve dıştan boşluksuz silikonlanması. Daire içinde yapılı bulunan tüm süpürgeliklerin fazla açıklık olan bölümlerinin beyaz mastik ile doldurulması.

TEKLİF FİYATI………………: 22.500 TL (KDV hariç)
ÖDEME ŞEKLİ………………: %50 peşin + %25 Veranda ve Dekoratif tuğla bittiğinde + %25 iş tesliminde.
TEKLİF TARİHİ………………: 05.05.2021

TEKLİFİ SUNAN

Dekordelisi İnşaat Mim.Tas.Ltd.Şti
Adres: Neyzen Tevfik sokak. No:5/5 MALTEPE
Tel: 0850 495 0 552 – 0532 654 35 80


Burada Ters Dubleks İçin Tadilat Dekorasyon Bilgilerini incelediniz. Sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Konusunda uzman bir tadilat dekorasyon firması olaraken güncel ve değerli bilgileri sunmaya özen gösteriyoruz. Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınız için 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Daima yanınızdayız.

Ters Dubleks İç Dış Tadilat Dekorasyon Teklifi dışındaki diğer tadilat ve dekorasyon tekliflerine ulaşmak için aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: Ters Dubleks, İç Dış Tadilat Dekorasyon Teklifi, dubleks daire tadilat teklifi al,

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir