Pursaklar Tadilat Fiyat Teklifimiz

Ankara Pursaklar’da yeni almış dairesinin komple anahtar teslim tadilat işleri için bizden teklif isteyen değerli müşterimize teşekkür ederiz. Bizde kendilerine en ekonomik ve kaliteli imalatlardan oluşan tadilat fiyat teklifimizi sunuyoruz. Ev tadilat ve dekorasyon hizmetleri konusunda fiyat araştırması yapan siz değerli misafirlerimiz içinde, faydalı bilgiler sunmaya çalışıyoruz.

Pursaklar tadilat fiyat teklifimizi görselleri ile birlikte burada inceleyin. Malzeme + İşçilik olarak anahtar teslim sunduğumuz bu tadilat ve dekorasyon fiyat teklifimiz %100 işçilik ve malzeme garantili olarak düzenlenmiştir. Tüm işlerimizde olduğu gibi bunda da en kaliteli ve ekonomik tadilat hizmetimizi sunacağımızın garantisini veriyoruz.

Pursaklar Daire Tadilat Fiyat Teklifimiz

T E K L İ F

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene taahhüt edilen iş gününde teslim etmeyi yüklenici işverene garanti etmektedir. Her türlü renk, model, tasarım ve uygulamalar işveren tarafından seçilerek onaylanacak ve imalatları/montajları yüklenici tarafından eksiksiz yapılacaktır. Tüm model, renk ve tasarımlar iş veren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. İşveren tarafından onaylanmayan hiçbir renk, model ve tasarımların imalatı veya montajı yapılmayacaktır.

Kırım / Hafriyat

Tadilatlar esnasında yapılan her türlü söküm, kırım ve yıkımlardan kaynaklanan moloz ve atıkların iş teslimi öncesi daireden çıkarılması. Daire kaba temizliğinin yapılarak hiçbir hafriyatın daire içinde bırakılmaması. Belediyenin gösterdiği çöplük alanına tüm hafriyatların atılması yükleniciye aittir.

1-) Mutfak

Yapılı olan tüm mutfak dolaplarının sökülmesi. Yerine balon kapak mutfak dolabının imalat ve monyajını yapılması. Mutfak tezgah taşının ise istenilen renkte mermerit olarak yapılması. Tezgah arası fayanslarının yenilenmesi. Tüm mutfak duvar fayanslarının Bien / Ege marka yeni fayanslarla (fayans üstü fayans) olarak yenilenmesi. Mutfak ve koridor zemin fayanslarının 60×60 Bien / Ege marka granitlerle yenilenmesi.

2-) Banyo

Tüm yapılı bulunan banyo aksesuar ve üst tesisat malzemeleri sökülecek. Duşakabin, tekne, lavabo, klozet sökülecek. Yeni banyo tasarımına göre gereken pis/temiz su tesisatları yer değişiklikleri eksiksiz yapılarak çalışır hale getirilecek. Tüm duvarlara fayans geçiş astarı uygulanacak ve zeminlere yalıtım izolasyon sürülecek. İşveren tarafından beğenilecek olan Bien/Ege marka banyo fayans modeli zemin ve duvarlar, fayans üstü fayans olmak üzere tamamen yenilenecek. Eski küvet tamamen sökülecek ve gerekli sıva ve şap tamiratları yapılacak. Sökülen küvetin yerine 6 mm demperli alimünyum pervaz duşakabin yapılacak. Duşakabin içine 10 x 30 cm duş süzgeci takılacak. İşveren tarafından renk, model ve tasarımı seçilecek olan lavabolu banyo dolabı yapılacak. Havlupan yenilenecek. Gömme rezervuarlı yeni klozet yapılacak. Banyo tavanına strafor banyo tavan kaplaması yapılacak. Banyo penceresi alimünyum menfez ile değiştirilecek. Kapı eşik mermerinin yapılması.

3-) Wc

Yapılı bulunan hela taşı yenilenecek. Tüm zemin ve duvar seramikleri fayans üstü fayans olmak üzere yenilenecek. Wc penceresine alimünyuö menfez takılacak. Kapı eşik mermerinin yapılması.

4-) Boya Badana

Tüm daire içi tavan ve duvarlarıda bulunan kırık, hasarlı ve zarar görmül yüzeylerin alçı tamiratlarının yapılması. Tavanların özel TEK marka tavan boyası ile boyanması. Tüm duvarların istenilen renklerde DYO dinamic marka silinebilen silikonlu boya ile boyanması. Tüm daire içi kapıların cam cila veya vernik ile parlatılması. Pencerelerin sentetik beyaz yağlı boya ile tamiratlarının yapılmasından sonra boyanması.

5-) Elektrik Tesisat

Daire içi tüm elektrik tesisatlarının kontrol edilmesi. Çalışmayan ve arızalı aksamlar varsa değiştirilmesi, arızaların giderilmesi. Tüm düğme, priz ve anahtarların yenilenmesi.

6-) Su Tesisat

Daire içi tüm pis/temiz su tesisat alt ve üst borularının kontrol edilmesi. Çalışmayan veya arızalı aksamların giderilmesi. Tüm batarya, musluk, çeşme ve vanaların yenilenmesi. (Mutfak bataryası, banyo bataryası, wc bataryası, duş bataryası, çamaşır ve bulaşık makinesi muslukları, ana daire içi vanaları).

7-) Parkeler

Yapılı bulunan parkelerim sistre cilalarının ithal cila (NOVA) ile en az iki kat olmak üzere sistre cilalarının yapılması. Tüm süpürgeliklerinin sökülmesi ve yenilenmesi.

İŞİN SÜRESİ……………….: 25 iş günü.
İŞİN BEDELİ………………: 43.500 TL
İŞİN ÖDEME ŞEKLİ…..: %50 peşin + %25 ortada + %25 teslimde nakit.
BAŞLANGIÇ TARİHİ….:
TESLİM TARİHİ…………:
TEKLİF TARİHİ………….: 22.01.2021


[metaslider id=32742 cssclass=””]

Pursaklar tadilat fiyat teklifimizi incelediniz. Tadilat ve dekorasyon ihtiyalarınız için daha fazlası için iletişim numaralarımızı 7/24 arayabilirsiniz. Pursaklar tadilat fiyat teklifimize benzer ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetlerimizden sizde faydalanın.

Aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin. Farklı tadilat ve dekorasyon fiyatlarımız, tekliflerimiz ve güncel projelerimiz hakkında bilgiler edinin.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: Pursaklar tadilat, pursaklar dekorasyon, pursaklar komple ev yenileme, pursaklar anahtar teslim, pursaklar eski ev yenileme,

Related Posts

Villa-dekorasyonu-işte-böyle-yapılır

Antalya’da Ultralüks Villa Tadilatı

Antalya’da yeni anlaşmasını yaptığımız ultralüks villa tadilat ve dekorasyon projemize ait tüm detayları burada inceleyiniz.Devamını oku

3d-modelleme-örneği

Ultralüks Villa 3D Görselleri

Bu sayfamızda Antalya’da başlamış olduğumuz ultra lüks bir villa projesinin 3D modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Biz,Devamını oku

Ofis-dekorasyon-projemiz-bitti

Ofis Dekorasyon Projemiz Bitti

Merhaba. Yeni bir Dekordelisi projesi ile yine birlikteyiz. Çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Bu videomuzdaDevamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0