Örnek Ev Tadilatı Teklif Metni

İnternet web sitemiz üzerinden bizlere ulaşarak tadilat fiyat teklifi isteyen değerli müşterimize teşekkür ederiz. Hızlı, profesyonel ve dürüst iş ahlâkımızla yer keşfimizi yaptık. Gerekli istişarelerimizi yaparak müşteirimizin isteklerini dinledik. Kendi deneyimlerimizi, günümüz mimarisine uyarlayarak en doğru dekorasyon kararları vermelerine yardımcı olmaya çalıştık. Bunu başardığımızı düşünüyoruz. Paylaştığımız ev tadilatı teklif metnimiz sonrası değerli müşterimiz bizimle çalışmayı tercih etti. Burada araştırma yapan siz değerli misafirlerimiz için eşsiz bilgiler var.

Örnek Ev Tadilatı Teklif Metnimizi inceledikten sonra, kendi daireniz hakkında da kolaylıkla maliyet hesabı yapabilirsiniz. Dekordelisi, bir tadilat ve dekorasyon kurumsal firmasıdır. Sizlere en iyi hizmetleri, en ekonmik fiyatlarla sunmak için biz çok çalışıyoruz. Bu teklifimiz ve daha fazlası için bizimle 7/25 iletişime geçebilirsiniz. Bizimle daima kârdasınız. Örnek Ev Tadilatı Teklif Metnimizin eski evlerini yenileyecek olanlara oldukça faydalı olacağını düşünüyoruz.

NOT: Bu teklifimizi değerli müşterimize sunduk ve sizlerle paylaştıktan sonra ev tadilatı fiyat teklifimz kabull edildi. Teşekkür ederiz. Sayfamızın devamında tüm aşamalarımızı, detayları, görselleri ve videolarımızı inceleyebilirsiniz. Öncesi ve sonrası yapım aşamalarımızı incelediğinizde farkımız ve kalitemiz ön plana çıkacak. Bizi izlemeye devam edin.

Örnek Ev Tadilatı Teklif Metni

Yüklenici Taahhüt

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene taahhüt edilen iş gününde teslim etmeyi yüklenici işverene garanti etmektedir. Her türlü renk, model, tasarım ve uygulamalar işveren tarafından seçilerek onaylanacak ve imalatları / montajları yüklenici tarafından eksiksiz yapılacaktır. Tüm model, renk ve tasarımlar iş veren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. İşveren tarafından onaylanmayan hiçbir renk, model ve tasarımların imalatı veya montajı yapılmayacaktır.

Sıra NoYapılacak İmalat/UygulamaBirim Fiyat
Kırım / HafriyatYapılı bulunan tüm dolapların, duvar fayanslarının, batarya ve çeşmelerin, kapıların, pencerelerin, elektrik düğme ve prizlerinin sökülmesi / atılması. Tüm hafriyat indirilmeleri ve malzeme taşıma işlerinin dışarıdan asansör kurularak yapılması. İş tesliminde dairenin işverene kaba temizliklerin yapılmış olarak teslim edilmesi.
MutfakYapılı olan tüm mutfak dolaplarının sökülmesi. Yerine mat beyaz lake kapak mutfak dolabının imalat ve montajının yapılması. Mutfak tezgah taşının ise istenilen renkte mermerit olarak yapılması. Tezgah arası fayanslarının yenilenmesi. Tüm mutfak duvar fayanslarının Bien / Ege marka yeni fayanslarla (fayans üstü fayans) olarak yenilenmesi. Mutfak zemin fayanslarının 60×120 Bien / Ege marka granitlerle yenilenmesi. Mutfak balkon kapısının pvc kanatlı kapı sistemi ile değiştirilmesi. Mutfak balkonu zeminlerinin seramik yapılması. Buzdolabı, elektrikli mutfak eşyaları ve genel kullanım alanları için yaşam alanı dolabının yapılması. Uygun ölçülerde mutfak ada kapaklı dolabının yapılması.
BanyoTüm yapılı bulunan banyo aksesuar ve üst tesisat malzemeleri sökülecek. Duşakabin, küvet, lavabo, klozet sökülecek. Yeni banyo tasarımına göre gereken pis/temiz su tesisatları yer değişiklikleri eksiksiz yapılarak çalışır hale getirilecek. Tüm duvarlarda yapılı bulunan fayanslar sökülecek. Sıva tamiratları yapılacak. Zeminlere yalıtım izolasyon sürülecek. İşveren tarafından beğenilecek olan Bien/Ege marka banyo fayans modeli zemin ve duvarlar olmak üzere tamamen yenilenecek. Eski küvet tamamen sökülecek ve gerekli sıva ve şap tamiratları yapılacak. Sökülen küvetin yerine 6 mm demperli alimünyum (renkli olabilir) pervaz duşakabin yapılacak. Duşakabin içine 10 x 30 cm duş süzgeci takılacak. İşveren tarafından renk, model ve tasarımı seçilecek olan çanak lavabolu banyo dolabı yapılacak. Lavabo yanına boy havluluk dolabı yapılacak. Banyo radyatörü havlupana çevrilecek. Gömme rezervuarlı yeni klozet yapılacak. Banyo tavanına 30×30 clip-in metal banyo asma tavanı yapılacak. Led aydınlatma lambası takılacak. Banyo penceresi vasistaslı pvc pencere ile değiştirilecek. Kapı eşik mermerinin yapılması.
AntreGiriş antre zeminlerinin 60×120 seramik yapılması. Süpürgeliklerin sökülmesi ve yerine lake beyaz renk 10’luk süpürgelikler yapılması.
Balkonlarİki adet balkonun tüm zeminlerinin 60×120 ölçülerinde seramik kaplanması.
PencerelerSalon, odalar, mutfak, banyo ve balkon kapılarının Fıratpen S75 marka ısıcamlı pvc pencereler olarak beyaz renk yapılması. Tüm pencere iç önlerine 2’lik beyaz renk sakallı mermerlerin yapılması. Fitil renkleri inoks krom renk olacak.
Kapılar9 kilitli yeni çelik kapının yapılması. Eşik mermerinin takılması. Yapılı bulunan tüm kapıların sökülmesi. Salon kapısının çift açılım camlı kapı olarak yapılması. Yeni panel kapıların imalat ve montajlarının eksiksiz yapılması. Tüm kol, kilit ve menteşelerinin takılması.
Laminat ParkeYapılı bulunan tüm parke süpürgelikleri ve seramik süpürgelikler sökülecek. Tüm odalar, salon, ana koridor ÇAMSAN marka 8 mm derzsiz laminat parke yapılacak. 2’lik şilte ve komple 10’luk beyaz lake süpürgelikler takılacak. Tüm kapı geçişlerine krom renk metal geçiş profilleri takılacak.
Boya BadanaTüm daire içi tavan ve duvarlarıda bulunan kırık, hasarlı ve zarar görmül yüzeylerin alçı tamiratlarının yapılması. Tavanların özel TEK marka tavan boyası ile boyanması. Tüm duvarların istenilen renklerde DYO dinamic marka silinebilen silikonlu boya ile boyanması. 
Elektrik TesisatTüm daire iç elektrik düğme, priz ve anahtarları sökülecek. İstenilen renklerde VİKO marka yenileri ile değiştirilecek. Sigorta panosu yenilenecek. Daire içinde hiçbir açıktan kablo görünmeyecek. Görünenler suvar içlerine gizlenecek. Tüm elektrik tesisatları kontrol edilecek. Çalışmayan aksamların arızaları giderilecek.
Su Tesisatİşveren tarafından temin edilecek olan tüm batarya, musluk ve çeşmeler çalışır halde montajları yapılacak. Varsa diğer arızalar giderilecek.
GENELTOPLAM65.000.- tl

İŞ TESLİM SÜRESİ………………….: 30 iş günü.

İŞİN ÖDEME ŞEKLİ………………..: –

İŞE BAŞLAMA TARİHİ……………: –

TESLİM TARİHİ………………………: –

TEKLİF TARİHİ……………………….: 15.02.2021


Örnek Ev Tadilatı Teklif Metnimizi okudunuz. Detaylı bilgiler ve görseller işliğinde geniş açıklamalarda bulunmaya özen gösterdik. Daha fazla bilgi, görsel, maliyet ve tasarım örnekleri için Dekordelisi iletişim numaralarını arayabilirsiniz.

Teklifimizi Kabul Ederek Bizi Tercih Eden Müşterimize Teşekkür Ederiz.

Örnek Ev Tadilatı Teklif Metnimizde taahhüt ettiğimiz tüm imalatları ve uygulamaları sözleşme haline getirerek karşılıklı imzaladık. Hızlı bir şekilde işimize başladık. Bizimle herşey yolunda.

Tüm yapım aşamaları videolarımızı ve görselleri işimiz devam ettikçe burada sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Örnek Tadilat Projemize Devam Ediyoruz

Tadilat ve dekorasyon örnek teklifimizi sunduk ve kabul edildi. Hızlı bir şekilde çalışmalarımıza başladık. Örnek Ev Tadilatı Teklif Metnimizde taahhüt ettiğimiz tüm imalatları, kırım hafriyatları, tesisat işlerini tamamladık. Şimdi sıra fayans kaplama işimize geldi. Tüm malzemelerimizi dairemize sorunsuz bir şekilde taşıdık. Gereken tüm temizlik işlerimizi de bitirerek kaliteli bir sonuç elde edebilmek adına alt yapımızı hazırladık. Ustamız büyük bir titizlik ve tecrübe ile fayansları döşemeye başladık. Banyo duvar ve zeminleri, koridor ve mutfak zeminleri, balkon zeminleri ve mutfak tezgah arası fayanslarımızı yapıyoruz.

Yüzüncüyıl Komple Tadilat Projemizde Sona Yaklaşıyoruz

Mobilya gurubumuzda geldi. Tamamen kendi imalatımız olan imalatlarımızla en hızlı ve kaliteli işlere imzamızı atmaya devam ediyoruz. Projemizin sonuna yaklaştığımız bu günümüzde hamdolsun herşey yolunda kaliteli gidiyor. Bu ev tadilat örnek fiyat teklifimizi kabul ederek bizi tercih eden değerli müşterimize en iyi hizmeti sunacağımızı garanti etmiştik. Başarılı bir sonuç elde ederek mutlu müşteriler listemize bir yenisini daha eklemenin gurununu şimdiden taşıyoruz.

PROJEMİZİ BİTİRDİK

Macit bey ve değerli ailesine bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz. Projemizi gününde, eksiksiz ve kaliteli bir şekilde tamamlayarak kendilerine teslim ettik. Mutlu müşteri listemize bir yenisini daha ekledik. Mutluyuz. Projemizin son ve güncel halini, videolarını şu sayfamızdan izleyebilirsiniz.

Aşağıdaki sayfalarımızı da ziyaret ederek ev tadilatları konusunda daha farklı bilgilere ve detaylara ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: Örnek teklif, teklif örneği al, tadilat örnek teklif metinleri,

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)

WhatsApp Bilgi Al
7/24 Müşteri Hizmetleri
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz. 7/24 Müşteri Hizmetleri.