Natamam halde kiralamış olduğu 3 katlı ve toplamda 350 m2 lik işyerinin tadilatı için bizden fiyat teklifi isteyen değerli müşterimize teşekkür ederiz. Kaba inşaat halinde iken tüm eksik ince işleri için bizde hızlı bir şekilde fiyat teklifimizi kendilerine sunduk. Burada tüm detaylara değinerek bu işyeri tadilat fiyat teklifimizi sizlerle paylaştık. Her kalem tadilat dekorasyon işleri için bilgileri burada bulabilirsiniz. Natamam işyeri tadilatı için fiyat teklifi almak isteyen siz değerli müsafirlerimize de yardımcı olmaya çalıştık.

Natamam İşyeri Tadilatı fiyat teklifimizde yok yok. Tüm imalatlar, uygulamalar ve tasarımlar hemen hemen yapılmakta. Neyi merak ediyorsanız burada nasıl yapıldığını, maliyetini ve kullanılacak malzemeleri bulabilirsiniz. Biz profesyoneliz. Profesyonellerle çalışın. İşte Natamam İşyeri Tadilatı fiyat teklifimiz.

natamam-bina-ince-işleri3

Natamam İşyeri Tadilatı Fiyat Teklifimiz

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iskele, iaşe, iş güvenlik, nakliye, işçi sgk  vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene taahhüt edilen iş gününde teslim etmeyi yüklenici işverene garanti etmektedir. Her türlü renk, model, tasarım ve uygulamalar işveren tarafından seçilerek onaylanacak ve imalatları / montajları yüklenici tarafından eksiksiz yapılacaktır. Tüm model, renk ve tasarımlar iş veren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. İşveren tarafından onaylanmayan hiçbir renk, model ve tasarımların imalatı veya montajı yapılmayacaktır.

…………………………………………………………………………../ANKARA adresinde bulunan işyerinin tadilat ve dekorasyon imalatları ve uygulamaları için hazırlanmış teklif metnidir.

Amaç ve Kapsam

Bu teklif; …………………………………………….. bey’e ait üst kısımda yazılı bulunan adreste işyerinde yapılacak tadilat / yenileme, mal ve hizmet sunan tedarikçi, yüklenici, alt yüklenici, taşeron ve bunların kendi alt yüklenici, taşeron ve tedarikçilerinin (hepsini birden ifade etmek üzere “Bağımsız Yüklenici” ifadesi kullanılacaktır) uymakla mükellef oldukları iş ve hizmet yükümlülüklerini kapsar.

YÜKLENİCİ TEKLİF / TAAHHÜT

GENEL ELEKTRİK TESİSAT
Tadilat ve dekorasyon projesine uygun olarak işveren isteklerine uygun biçimde yeni elektrik döşemelerinin ve bağlantılarının bina içi ana enerji panosundan dağıtımının eksiksiz yapılması ve testlerinin tamamlanması. Yapılı bulunan panoya ait sigortalara ek olarak yeterli sayıda ek sigortaların takılması ve çalıştırılması. Tüm sigortaların markası SİEMENS marka olacaktır. Yazılım ofisler katı tamamı ve oda bölmeleri, server odası, güzellik salon katı tamamı ve tüm kullanım alanları, yönetim ofisi ve mutfak kat bölümünde yapılması gerekli tüm elektrik tesisat sıva altı ve sıva üstü döşeme, borulama ve kablolama imalat, montajlarının eksiksiz olarak yapılması. Projesine ve işveren tarafından kullanım gereksinimlerine uygun olarak belirlenmiş olan tüm alanlarda, ofisler ana salon ve odalarında, server odasında, güzellik salonunda, yönetim odasında, mutfakta, kullanım için gereken sayıda ve gereken yerlere elektrik prizleri, Topraklı prizler, priz, düğme ve anahtaraydınlatma düğmeleri, klima elektrik tesisatları, ısıtıcı araç ve gereçlerinin borulama ve kablolamalarının yapılması. Tüm kablo markaları ÖZNUR marka olacaktır. Tüm düğme, priz ve anahtarlar işveren tarafından istenilen renklerde VİKO marka olarak kullanılacaktır. Düğme ve anahtarlar için 1,5 mm NYA, topraklı veya düz prizler için 2,5 mm NYA kablo cins/kalınlıkları kullanılacaktır. Tüm borulama ve kablolama imalatları sıva altı olarak yapılacaktır. Tüm katlarda ve bölümlerinde gereksinimlere yeterli olacak sayılı gurup prizleri sıva altı ve sıva üstü olarak yapılacaktır. Kullanım alanlarına gerekecek tüm bölümlere TV anten, Enternet, USB hatlarının, borulamalarının/kablolamalarının alt/üst döşemelerinin yapılması. (Server usb bağlantıları işveren tarafından yapılacaktır). Dekorasyon amaçlı belirlenen tasarıma göre duvar ve tavanlarda aksesuarlar, aplikler, Tv, ses sistemleri, avize vb gibi elektrikli malzemeler için gereken tesisatın döşenmesi ve hazırlanması. Led ve spot aydınlatmalar dışındaki tüm avizeler, aplikler işveren tarafından alınacak, montajları yüklenici tarafından eksiksiz yapılacaktır. Tüm ledler, led motorları, spotlar uygun ölçüler, modeller ve sayıda CATA marka olacaktır. Led ve spot ışık renkleri işveren tarafından seçilecek ve onaylanacak, yüklenici tarafından alınacaktır.  Tadilat işleri yapım aşamasında tüm testler yapılacaktır. İş teslimi sırasında tüm elektrik tesisat imalatları tamamen ve eksiksiz olara çalışır halde işverene teslim edilecektir.
GENEL MEKANİK (PİS/TEMİZ SU TESİSAT) İŞLERİ
Bina içi tüm pis/temiz su ile /sıcak/soğuk su boru bağlantıları ana şebekeden dağıtımı Pvc borular ve pimaşlar ile bina içine projesine uygun olarak tam ve eksiksiz olarak çekilecektir. Tüm pis su giderleri uygun malzemeleri ile ana şebeke giderlerine bağlanarak sorunsuz şekilde çalıştırılması sağlanacaktır. Kullanılacak olan tüm Pvc boru markaları FIRATPEN olacaktır. Yazılım ofisler katı tamamı ve oda bölmeleri, tüm wc ler, lavabolar, güzellik salon katı tamamı ve tüm kullanım alanları, yönetim ofisi ve mutfak kat bölümünde yapılması gerekli tüm pis/temiz su ile sıcak/soğuk su tesisat sıva altı ve sıva üstü döşeme, borulama ve montaj imalatlarının eksiksiz yapılması. Tüm mekanik imalatları sıva altı, şap altı borulama şeklinde yapılacak ve görünür döşeme yapılmayacaktır. Yazılım ofisler katında iki adet, güzellik salon katında 1 adet, mutfak katında ise 1 adet olmak üzere toplamda 4 adet wc nin oluşturulması. Wc duvarları 10 cm y-tong tuğla (gaz beton) ile yapılacaktır. Tüm wc lerde klozet duvarları zeminden tavana kadar EGE / BİEN marka işveren tarafından seçilecek olan renk ve modelde fayans kaplama yapılacak. Wc diğer duvarlar zeminden tavana kadar alçı sıva üzeri işveren tarafından seçilecek olan renk ve modelde duvar kağıdı yapılacak. Wc zeminleri yer seramikleri döşenecek. Wc’lere birer adet gömme rezervuarlı klozetin (SEREL/TURKUAZ marka) yapılması. Her wc ye birer adet olmak üzere uygun ölçüde, renkte ve modelde lavabolu aynalı wc dolabı yapılacak. Her wc ye birer adet 15×15 ölçülerinde pis su gideri ayrıca yapılacak. Wc tavanlarına birer adet aydınlatma spot lambası takılacak ve düğmeleri dış giriş kapı yanlarına montaj yapılacak. Wc kapıları işveren tarafından seçilecek ve onaylanacak olan renk ve modelde panel kapı yapılacak, eşik mermerleri takılacaktır. Güzellik salonunda projesine uygun olarak gereken tüm yerlere pis su giderleri ve süzgeçleri döşenecektir. İşveren tarafından belirlenen yerlere belirlenen sayıda çanak lavabonun, giderlerinin, sıcak ve soğuk su tesisat borularının çalışır halde çekilmesi. (Güzellik salonunda kullanılması istenilen tüm bataryaları ve çanak lavaboları işveren alacaktır yüklenici tarafından eksiksiz şekilde montajları yapılacaktır. Güzellik salonu dışındaki tüm mekanik/tesisat alt ve üst malzemeleri tamamen yükleniciye aittir). Bina içi tüm katlar ve bölmelerde bulunan bataryalar, çeşmeler, musluklar, vanalar, çamaşır bulaşık makinesi bağlantıları/bağlantı tesisat ve malzemeleri, lavabolar, eviyeler, süzgeçler, eksiksiz şekilde kullanıma uygun olarak işveren isteklerine göre döşenecek, testleri yapılacak ve çalışır halde teslim edilecektir. Sıcak su alt ve üst tesisatlarının tüm soğuk su döşemeleri ile birlikte çekilmesi. Şofben: Vaillant VED E 24/8  elektronik VED E trifaze 24 kw elektrikli şofben (60 C’ 8,0 L/DK) temini ve garantili montajının yapılması, çalıştırılması.
YAZILIM OFİS KATI
Odalar: Yazılım katı merdiven altı ile ana taşıyıcı çelik kolon arasına server odası yapılması. Aynı genişlikte alan sonuna kadar 3 adet oda oluşturulması. Oda duvarları 10’luk gaz beton olarak yapılacaktır. Kapı ve pencere lentoları 8’lik demir ve beton olarak yapılacak. Oda içleri tavanları ve tüm duvarları fileli, alçı astarlı, mastarlı ve terazili üç kat olmak üzere (kaba, karışık, saten perdah) alçı sıva yapılacak. Tavanlar TEK marka özel tavan boyası, duvarlar ise DYO marka silikonlu silinebilen su bazlı boya ile işveren tarafından seçilecek renklerde en az iki kat olmak üzere boyanacak. Oda giriş kapıları işveren tarafından seçilecek renk ve modelde panel kapı olarak imalat ve montajı yapılacak. Odalar ana salona bakan duvarlarının uygun yerlerine 1,50 x 1,00 m ölçülerinde krom çerçeveli 6 mm demperli şeffaf cam sabit pencere imalatı ve montajı yapılacak. Ofis odalarının zeminleri 8-10 cm tefsiye/şap uygulaması yapılacak. Üzerine 2’lik şilte ve işveren tarafından seçilecek renk ve modelde 8 mm derzsiz laminat parke yapılacak. Parke süpürgelikleri olarak 8’lik beyaz pvc süpürgelikler sabitlenecek. Oda iç aydınlatma lambaları yeterli sayıda çalışır halde takılacak ve çalışır halde teslim edilecek.   Ana Salon: Tüm tavan ve duvarların alçı sıvalarının yapılması. Alçı köşebentlerinin, file bantlarının çekilmesi ve boya badanaya hazır hale getirilmesi. Zımpara ve boya astarı uygulaması sonrası tüm tavan ve duvarların işverenin istediği renklerde silikonlu silinebilen DYO marka iç cephe boya ile en az iki kat olmak üzere boyanması.   Zeminler: Tüm zeminler 8-10 cm tefsiye şap yapılması. Şap üzerine işveren tarafından seçilecek renk ve modellerde 60 x 120 ebatlarında BİEN / EGE marka seramiklerin yapılması. Uygunrenklerde derzlerinin verilmesi. Süpürgeliklerinin 10’luk beyaz lake süpürgelik olarak yapılması.
GÜZELLİK SALONU KATI
Üst kat çıkış merdiveni: Merdivenin alçıpan duvar ile tamamen kapatılması ve bir adet çıkış panel kapının yapılması. Kapatılan alçıpan bölme duva pedikür bölümü bakan iç ana salon bölümüne gömme uygun ölçülerde ve tasarımda belirlenen renl/modelde ahşap nişin yapılması. Aydınlatma iç spotlarının döşenmesi. Ara dekoatif raflarının yapılması ve sabitlenmesi.   Asma Tavan: Güzellik salonu ana tavanının ofis kat zemini ile aynı seviyeye düşürülmesi. Yapılacak olan alçıpan asma tavan, 40×40 ana taşıyıcı profillere sabitlenen alimünyum galvaniz tavan U ve C profillerle alçıpan asma tavan sistemi ile yapılacaktır. Kirpik bölümü, pedikür bölümü, manikür bölümü ve makyaj bölümü tavanlarına ayrı ayrı modellerde hareketli led ve spot aydınlatmalı alçıpan tavan dekor uygulamalarının yapılması. Ayrıca dekoratif çıta süsleme uygulamalarının da gerekli görülen yerlerde yapılması. Tüm alçıpan üzeri alçı sıvalarının yapılarak boya badanaya uygun hale getirilmesi.   Epilasyon odası: Uygun ölçülerde bir adet epilasyon odası gaz beton duvar örme sistemi ile ayrıca oluşturulacak.Oda içerisine pis su gider hattı, sıcak/soğuk temiz su hattı çekilecek. Lavabo ve lavabo dolabı yapılacak. Bataryası takılacak. Panel kapı takılacak.   Pedikür bölümü: Ana salon içerisinde belirlenen bölüme 3 koltuklu pedikür bölümü oluşturulacak. Bu bölüme 3 lavabo için pis su gider, sıcak ve soğuk temiz su tesisatları çekilecek. Lavaboları sabitlenecek, bataryaları montaj yapılacak. Pedikür bölümü zemin yükseltisi 40×60 (3 mm) demir konstriksiyon kargas sistemi ile 30 cm yükseltilecektir. Demir kargas üst ve yan kaplama malzemesi ise Mdf lam yan ve üst olarak işveren tarafından seçilecek olan 10 mm derzsiz laminat olacaktır. Pedikür koltuk üstlerine birer adet aydınlatma lamba tesisatlarının çekilmesi.   Kirpik Bölümü: Kirpik bölümü yatak baş duvarına uygun ölçülerde alçı duvar dekoratif çıta panolarının yapılması. Duvar aplik elektrik tesisatlarının çekilmesi. Pedikür ve kiprik bölümü tavanına hareketli alçıpan asma tavanın yapılması.   Makyaj Bölümü: Makyaj tezgahı olarak, işveren tarafından seçilecek olan renkte parlak 18 mm mdflam ayaksız saplama tezgahın imalatının ve montajının yapılması.Tezgah bitim bölümüne bir adet lavabo ve dolabının yapılması. Pis/temiz su tesisatının, sıcak/soğuk su tesisatının çekilmesi. 3 koltuk ayna aydınlatma aplik ve spot elektrik tesisatlarının çalışır halde döşenmesi ve çalışır hale getirilmesi.   Giriş – Resepsion: Tasarım görselinde blirtilen lamel dikeylerin birebir yapılması ve tavana sabitlenmesi. Alt lamel konsolun aynı renk ve modelde yapılası ve dikey lamellerin konsol üzerine sabitlenmesi. Resepsion masa ve arkalığının birebir aynı modelde olacak şekilde imalatının ve montajının uygun ölçülerde yapılması.   Zeminler: Güzellik salon katı tüm zeminlerinin 8-10 cm tesfiye şaının mastarlı ve terazili olarak atılması. Şap üzeri 60×120 EGE / BİEN marka işveren tarafından seçilecek renk ve modelde seramiklerin döşenmesi ve derzlerinin verilmesi. Tüm süpürgeliklerin 10’luk beyaz ahşap pvc kaplama süpürgelik olarak eksiksiz yapılması.   Boya Badana: Güzellik salonu katı tüm tavalar ve duvarlar DYO marka silikonlu silinebilen su bazlı boya ile işveren tarafından seçilecek renklerde en az ki kat olmak üzere boyanması. Dekorasyonu tamamlayıcı bazı duvar yüzeyleri duvar kağıdı kaplanabilir. Duvar kağıdı yapılacaksa malzemeleri işveren tarafından alınacak, yüklenici tarafından montajı yapılacaktır. Dekorasyon amaçlı bazı duvarlarda alçı süslemeler yapılabilir. Bu gibi çalışmaları işveren ile istişare ederek yüklenici yapacaktır.  
YÖNETİM OFİS KATI
Beton döşeme üzeri sınırları alçıpan bölme duvar sistemi ile komple kapatılarak yönetim ofisi oluşturulacak. Tüm duvarlar ve tavan alçı sıva yapılara boya badanası yapılacak. Zeminlere 8-10 cm tesfiye şap yapılarak 8 mm derzsiz laminat parke kaplanacak. Bir adet giriş panel kapı yapılacak. Uygun duvar bölümüne uygun ölçülerde sabit pencere yapılacak. Görünen merdiven üst ve yan kaplaması 3’lük eps üzerine laminat kaplama yapılacak. Paslanmaz galvaniz krom renk merdiven korkulukları yapılacak.
MUTFAK
Mutfak zeminleri 2’lik şilte üzerine 8 mm derzsiz işveren tarafından seçilecek olan laminat parke yapılacak. 8’lik beyaz süpürgelik takılacak. Mutfak dolabı yüklenici tarafından imalatı ve montajı yapılacak. Tezgah arası fayansları yapılacak. Eviyesi ve bataryası takılacak. Mutfak içi gerekli olan tüm elektrik ve su tesisatları eksiksiz olarak çekilecek ve çalıştırılacak. Mutfak tavan ve duvarlarına komple alçı sıva yapılacak ve istenilen renklerde silikonlu boya ile boyanacak. Mutfak elektrikli eşyalar işverene aittir. Montajları yüklenici tarafından yapılacaktır.

İşbu teklif 6 ana maddeden oluşmaktadır. Teklif geçerlilik süresi belirtilmemiştir. Yüklenici, yukarıda belirtilmiş tüm imalatları, uygulamaları, malzemeleri, markaları ve cinsleri eksiksiz olarak işverene gününde teslim etmeyi taahhüt eder. Teklif fiyatına KDV dahil edilmemiştir.

Teklif tarihi18.04.2021
Teklif iş süresi60 iş günü.
Teklif iş fiyatı…. İletişime geçiniz.- TL
Ödeme şekli%35 başlangıç + %35 elektrik su tesisatları, asma tavanlar, akçı sıva işleri bittiğinde + %30 iş tesliminde 9 taksit.

YÜKLENİCİ

Dekordelisi Mimarlık İnşaat Tas.Tic.Ltd.Şti


Natamam İşyeri Tadilatı ve Dekorasyonu fiyat teklifimizi incelediniz. Natamam İşyeri Tadilatı projemiz hakkında daha fazla detay ve bilgi için bizleri 7/25 arayabilirsiniz. Ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden faydalanabilir, profesyonellerle tanışabilirsiniz. Dekordelisi olarak tüm natamam işyeri tadilatı ve anahtar teslim komple ev tadilatı hizmetlerimizi sunmaya tüm hızımızla devam ediyoruz.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı işyeri ve komple ev tadilat fiyat tekliflerimizi inceleyebilirsiniz.

Tüm Tadilat Fiyat Tekliflerimiz >>Ev Tadilat Fiyatları >>Anahtar Teslim Ev Fiyatları
 • Güzellik-salonu-tadilat-dekorasyon19
 • Güzellik-salonu-tadilat-dekorasyon18
 • Güzellik-salonu-tadilat-dekorasyon17
 • Güzellik-salonu-tadilat-dekorasyon16
 • Güzellik-salonu-tadilat-dekorasyon15
 • Güzellik-salonu-tadilat-dekorasyon10
 • Güzellik-salonu-tadilat-dekorasyon11
 • Güzellik-salonu-tadilat-dekorasyon12
 • Güzellik-salonu-tadilat-dekorasyon13
 • Güzellik-salonu-tadilat-dekorasyon14
 • Güzellik-salonu-tadilat-dekorasyon9
 • Güzellik-salonu-tadilat-dekorasyon8
 • Güzellik-salonu-tadilat-dekorasyon7
 • Güzellik-salonu-tadilat-dekorasyon6
 • Güzellik-salonu-tadilat-dekorasyon5
 • Güzellik-salonu-tadilat-dekorasyon1
 • Güzellik-salonu-tadilat-dekorasyon2
 • Güzellik-salonu-tadilat-dekorasyon3
 • Güzellik-salonu-tadilat-dekorasyon4

İLGİLİ BAŞLIKLAR: işyeri tadilatları, işyeri dekorasyon teklifi al, işyerim için komple tadilat teklifi al, iş yeri dekore etmek,