Trend Müstakil Evler

Hayallerinizi Süsleyen Müstakil Ev Projeleri

Birbirinden farklı ve çeşitli tek katlı müstakil ev projeleri, mimari proje ve iç mimari projelerde kullanılabilecek ev modelleridir. Bu makalemizde hayallerinizi süsleyecek farklı ebatlardaki ev modelleri hakkında fikir sahibi olacak geniş ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Giriş

Hayallerinizi Süsleyen Müstakil Ev Projeleri – Hepimizin bildiği üzere son yıllarda şehirleşmenin her geçen gün biraz daha artarak yoğunlaşması nedeni ile artık kentin ve iş hayatının stresinden, karmaşasından, kalabalığından ve telaşından bunalan kişilerin adeta kaçış noktası haline gelen müstakil evler, günümüzde en çok tercih edilen evler haline gelmiştir. Kimileri doğayla iç içe kırsal bir alanda kimileri tenha bir sahil kasabasında hayallerini süsleyen müstakil bir ev sahibi olduğu huzur dolu bir emeklilik hayali kuruyor. Kimileri ise hayallerindeki müstakil evin sahibi olmak için emekliliği bile beklemeden hafta sonlarını ve tatil günlerini rahatça geçirebilmek adına, şehre ulaşımı çok zor olmayan konumlarda evler satın alıyor veya yaptırıyor. Hatta daha şanslı olan kişiler ise, şehrin içinde huzuru bulabildiği hayallerini süsleyen müstakil konut projelerinde yaşama imkanına sahip oluyor. Kısacası öyle veya böyle huzur arayan herkesin kafasında bir müstakil ev projesi mutlaka bulunuyor.

Günümüz mimarisinde en çok tercih edilen ve genellikle geniş olan ev türlerinden olan müstakil evlerin birbirinden farklı pek çok çeşitleri bulunuyor ve tasarlanıyor. Kendilerine ait bahçeleri bulunan, apartman ve şehir hayatından uzak bir yaşam sağlayan müstakil evler tek katlı, iki katlı veya üç katlı olarak tasarlanabiliyor. Yani farklı tarz, iklim, amaç ve bütçeye göre pek çok müstakil ev modeli bulunabiliyor. Dekordelisi olarak bu yazımızda siz değerli ziyaretçilerimiz için ilham alabileceğiniz kullanışlı, şık ve modern en güzel ve farklı aynı zamanda hayallerinizi süsleyen müstakil ev projeleri örneklerini derledik. Haydi gelin şimdi birlikte birbirinden güzel bu modelleri biraz daha yakından inceleyelim ne dersiniz?

Havuzlu ve Geniş Bahçeli Müstakil Ev Modeli

Doğal yaşam tarzına uygun bir ev modeli

Havuzlu ve dört mevsim geniş kalan bir bahçesi ile hem oldukça doğal hemde yaşam tarzınıza uygun olarak tasarlanıp inşa edilmiş bir yaşam imkanına sahip bir ev tercih edecekseniz, bu ev modeli tam size göre. Bu güzel projeleri sizlerin kullanımıza sunmak için yapmak bizim profesyoneli olduğumuz iş. Fiyatlarımızı ve kalitemizi görmek için diğer ilgili sayfalarımızı da ziyaret edin. >> Anahtar Teslim Ev Fiyatları

Modern Tasarımlı Müstakil Ev Modeli

modern-tasarımlı-müstakil-ev

Her detayı ile son derece kusursuz bir mimari yapıya sahip olan modern tasarımlı müstakil ev projeleri, tüm ihtiyaçlarınıza kolaylıkla cevap verecek şekilde dizayn edilmiştir. Sizde geniş odalara sahip olan, veranda ve bahçesi ile yaşamınızı daha konforlu sürdürebileceğiniz bir ev arayışı içindeyseniz, bu modelimiz tam size göre göz atmadan geçmeyin. Gerçekten muhteşem bir görünüme sahip öyle değil mi? Sizi bilmem ama bu model hayallerinizi süsleyen müstakil ev projeleri içinde oldukça iddialı bir model..

Modern Tasarımlı Taş Ev Modeli

modern-tasarımlı-taş-ev

Doğayı ve doğal yaşamı seviyorsanız, gözlerinizi kapatın ve huzurun içinde estetik görünümü ve doğallığı ile bütünleşmiş son derece hayranlık uyandıran bir ev hayal edin. İşte yukarıdaki bu model tamda hayalini kurduğunuz bu yaşam imkanını sizlere sunuyor. Doğal güzelliği ve geniş yaşam alanları ile böyle muhteşem bir eve sahip olmak istiyorsanız, bu ev modelini tercih edebilirsiniz.

Geniş Aileler İçin Muhteşem Bir Ev Modeli

geniş-aile-evi

Bu modelimiz çekirdek bir ailenin ihtiyaçlarının ötesine geçen bir iç hacim sunan, çevresi türlü ağaçlarla kaplı kuzenlerden yeğenlere, torunlardan aile dostlarına kadar geniş aileleri kapsayan gerçekten muhteşem bir tasarım.

Kırmızının Cazibesi

kırmızı-ev

Kırmızıdan vazgeçemeyenler için çevresi her türden yeşil ağaçlar ve çiçeklerle kaplı, hobi bahçesi olarak kullanabileceğiniz yaşam kalitesi sunan sevimli ve cazibeli bir ev arıyorsanız bu model tam size göre ne dersiniz?

Şıklık ve Modernlik

şık-ve-modern-ev

Tasarım sizin için vazgeçilmez bir unsursa, farklı materyaller ve taşla kaplanmış bunun yanı sıra son derece şık ve modern mimarisi ile göz dolduran, kısacası hayallerinizi süsleyen bu evin çok hoşunuza gideceğinden hiç şüphemiz yok.

Sade Beyaz ve Şık

gösterişsiz-sade-ev

Müstakil evlerin çoğunda olduğu gibi bu beyaz ve şık ev modeli, sade ve fonksiyonel odaklı mimarisiyle göz kamaştırıp öne çıkarken, onu çevreleyen çok daha gösterişli ve havuzlu bahçesi de son derece iddialı bir görüntüye sahip. Tek kelimeyle mükemmel.

Ağaç Nefestir

ağaç-nefestir

Evimiz büyük bir parka yakın değilse, artık bir avuç toprak görmek neredeyse mümkün değil hale geldik. Ancak şehirlerde unutmaya yüz tutmuş bir güzellik olan ağaçlarımız bizim yaşam kaynağımız, nefesimiz ve hiç kuşkusuz dünyamızın en gerekli ve en güzel süsleri öyle değilmi? Sizde ağaçlarla yaşamaktan büyük keyif alıyor ve onlarsız olmaz diyorsanız, işte sizin için muhteşem bir müstakil ev modeli.

Hayallerinizi Süsleyen Müstakil Ev Örnekleri

Gezinti

Aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret ediniz;

İLGİLİ BAŞLIKLAR: müstakil ev, tek katlı müstakil ev, müstakil ev projeleri, modern müstakil evler, müstakil ev fiyatları, tek katlı müstakil ev modelleri, müstakil konut projeleri, farklı müstakil ev modelleri, müstakil ev tasarımı, bahçeli evler, havuzlu müstakil evler,

Güncellemeleri Alın ve Bağlantıda Kalın. Bültenimize Abone Olun.